Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 32 of 32
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    ben konuyu açarken öylesine açmıştım konuyu baya savunan yada hakaret gibi kabul edip karşı saldırıya geçen arkadaşlar olmuş iyi kötü yorum gelmiş
    ama benim bu konuyu açarken temel amacım kurian worm bile kesemez diye savunan arkadaşlarım vardı onlara örnek olması için açmıştım yoksa aktif olarak oyunu oynamıyorum bile
    örnegime devam edecek olursam bu paylaştıgım twitchden alınma kurian aoc kesmesi
    https://clips.twitch.tv/HelpfulJoyousFlamingoUWot
    buda farklı bir warrior yayıncının aoc kesmesi
    https://clips.twitch.tv/WonderfulWealthyMelonArgieB8

şimdi bu charların degerlerine gelirsek tl bazlı konuşmak istemiyorum o yüzden örnek verecegim ama kurian 100gb degerinde ise warrior 200gb degerinde yani 2kat degerli warriorda 2 vuruyor kurianda 2 vuruyor
    araya ek olarak bazı arkadaşlar kurianda stamina sorunu var demiş yanlış bilmiyorsam kurianda damage biraz daha düşük ama stamina yemeyen skillerinde oldugunu hatırlatmak isterim
    dikakt edilmesi gereken diger bir unsur kurianda red pot var warriorda yok fakat bu wariror için bir eksi ama
    bilenler bilir kurianın berserker skili vardır apyi yükseltip defansı düşüren bu kurian arkadaşımız onu basmamış bile daha 2 vuruyor bide onu bassa ne olacak
    kısacası günün özeti kurian worm bile kesemiyor diyen arkadaşlarda üç sorun var bence.
    ya çıplak charla oynuyorlar ya skillere basmıyorlar yada farklı bir oyun oynuyorlar
    Sizlerin bilgileri izledğiniz videolardan ibaret . Sana ne anlatsak boş ... çok iyi olsaydı o karakter herkes kurian olup cz de kurian oynardı. Sende doğru yoldasın biliyorsun ki kurianın iyi olmadığını oynamamışsın bile madem o kadar sağlam bir karakter aç da seni izleyelim kurian açıldığından beri oynadığımız karakteri sen öğret görelim bize full + full donatılmış karakter videoları paylaşma sen o charı kas video çek hepimize ağzımızın payını ver delikanlıysan o kadar söylüyorum.Bu karaktere o kadar boş şeyler yazıyorsunuz ki oynasanız kendinizden utanacaksınız sayfalarca bitmeyen bugu mevcut ve 5 yıldır çözülmüyor ilgilenilmeyen bir karakter ama siz ne anlarsınz ..

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    ben konuyu açarken öylesine açmıştım konuyu baya savunan yada hakaret gibi kabul edip karşı saldırıya geçen arkadaşlar olmuş iyi kötü yorum gelmiş
    ama benim bu konuyu açarken temel amacım kurian worm bile kesemez diye savunan arkadaşlarım vardı onlara örnek olması için açmıştım yoksa aktif olarak oyunu oynamıyorum bile
    örnegime devam edecek olursam bu paylaştıgım twitchden alınma kurian aoc kesmesi
    https://clips.twitch.tv/HelpfulJoyousFlamingoUWot
    buda farklı bir warrior yayıncının aoc kesmesi
    https://clips.twitch.tv/WonderfulWealthyMelonArgieB8

şimdi bu charların degerlerine gelirsek tl bazlı konuşmak istemiyorum o yüzden örnek verecegim ama kurian 100gb degerinde ise warrior 200gb degerinde yani 2kat degerli warriorda 2 vuruyor kurianda 2 vuruyor
    araya ek olarak bazı arkadaşlar kurianda stamina sorunu var demiş yanlış bilmiyorsam kurianda damage biraz daha düşük ama stamina yemeyen skillerinde oldugunu hatırlatmak isterim
    dikakt edilmesi gereken diger bir unsur kurianda red pot var warriorda yok fakat bu wariror için bir eksi ama
    bilenler bilir kurianın berserker skili vardır apyi yükseltip defansı düşüren bu kurian arkadaşımız onu basmamış bile daha 2 vuruyor bide onu bassa ne olacak
    kısacası günün özeti kurian worm bile kesemiyor diyen arkadaşlarda üç sorun var bence.
    ya çıplak charla oynuyorlar ya skillere basmıyorlar yada farklı bir oyun oynuyorlar
    70 LVL Kurian 83/5 Adamı Kesiyor, O Kesemiyor Diyen Adam +8 Maul'la Kesmeye Çalışıyordur.