Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47
    Senior Member

Oyunu para haline getirdiniz görev bile yapamıyoruz

Zaten görev yerleri boş tek görev yapıp exp kasmak zorken bari achieve görevi yapayım da ms ile exp kasayım dedim. Uruk tron achievesini yapacaktım. Zaten aoc,treant,mastadon,uruk tron,uruk blade,delos hep dolu. Ama en azından görev için alın be kardeşim, bu kadar aç gözlü de olunmaz. Üstümüzü de doldururuz gerekirse. 100 tane ya sadece 100 tane uruk tron. Boş olsa kendim kesecem gidecem zaten.

Ama oyunun bu hale gelmesinde en büyük sebeplerinden biri paran yoksa oynayamazsın düzenine dönüşmüş olması. O yüzden oyunu gelir kapısına dönüştüren çok. Bir oyundan maaş kadar para kazanılması çok komik. Koxperlara tam çözüm bulunamadı zaten o da ayrı konu. Pk atmak istiyorsanız birkaç binlik item + aylık 500-600 pus masrafı yapmanız gerekli. Her ne kadar oyun eski sisteme dönsün istesek de bu imkansız, bunu istemek de bencillik. Uzun zamandır tek istenilen şey denge. Oyunu yapanlar için bunu yapmak zor olmamalı. Her seferinde yeni bir şey çıkıyor, monster summon,golden dragon egg vs. vs. Gerçekten oyunda denge falan kalmadı. Bas parayı oyna gerçekten güzel.

Haa diyeceksiniz ki oynama o zaman. Vallahi ben de istemiyorum da bağımlılık yahu.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Thumbs up

Hiç Bir Slot Kimsenin Babasının Çiftliği Değil, Genie'yi Bu Zamana Kadar Destekliyordum Ama 365 Gün Aynı Slotta Olan Okçular Var, Görev Yapamıyordum, Bende 1 Saat KS Atarak EMC'de ki Görevleri Yaptım İyice Suyu Çıktı.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Aslında her görevin arenası olacak. Monster Stone gibi olacak. Uruk Tron görevini aldığın anda teleport olunacak ve o arenada görev tamamlanacak. Hapis gibi düşünün. Görev bitince Moradona teleport olunacak.

genie ah bi kalksa ne güzel olur be oyun

Senior Member iVibe's Avatar
    Açmak isteyip üşendiğim bir konuydu bu. Geçen gün char açtım 35 yapana kadar canım çıktı. Biliyorsunuz moradondaki görevleri yaptığınız takdirde exp kasmanıza gerek kalmadan 35 civarı olup emc geçebiliyorsunuz. Yahu gavolt, spoiler, lycan,werewolf, silan, giant bulcan, dark eyes, keilan vs vs. hepsinde genieli shelli adamlar var. Yahu bunların burda işi ne? Charı kasamadım gittim tek tek köpek keserek 35 yapıp cıktım. Böyle bir oyunda kim oyuna başlar resmen oyunun ilerlemesinde bir engel bu. Genieli farm bitmeli! Bir slot 7/24 dolu olamaz. Oynama isteğini sıfıra indiren en büyük sorunlardan biri bu bence.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Aslında her görevin arenası olacak. Monster Stone gibi olacak. Uruk Tron görevini aldığın anda teleport olunacak ve o arenada görev tamamlanacak. Hapis gibi düşünün. Görev bitince Moradona teleport olunacak.
    Bu bir çözüm olmaz kardeşim zaten para kasmak için ks leşiyorlar sürekli. 1 kişi para kasacağına bu sefer 100 kişi kasar. Oyun daha da çok para kasma mekanı olur. Bence genie kalkmalı diye düşünüyorum ama o zaman da koxp artacak. Ben delos wormdaki koxperları banlatmaktan bıktım. Sürekli yeni çar açıyorlar, kimse kontrol etmiyor report etmedikçe. Nereye kadar report edecem uğraşcam video çekmekle, uploadla.

Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Açmak isteyip üşendiğim bir konuydu bu. Geçen gün char açtım 35 yapana kadar canım çıktı. Biliyorsunuz moradondaki görevleri yaptığınız takdirde exp kasmanıza gerek kalmadan 35 civarı olup emc geçebiliyorsunuz. Yahu gavolt, spoiler, lycan,werewolf, silan, giant bulcan, dark eyes, keilan vs vs. hepsinde genieli shelli adamlar var. Yahu bunların burda işi ne? Charı kasamadım gittim tek tek köpek keserek 35 yapıp cıktım. Böyle bir oyunda kim oyuna başlar resmen oyunun ilerlemesinde bir engel bu. Genieli farm bitmeli! Bir slot 7/24 dolu olamaz. Oynama isteğini sıfıra indiren en büyük sorunlardan biri bu bence.
    Kaç gündür 2-3 lvl zor aldım o da chat görevleriyle. Düşük leveldeyken inan gavolt kesmek için yarım saat uğraştım,ben priyim yaklaşamadan okçu alıyor hemen. Oyunun ilk zamanlarında daha zevkliydi. Exp kasmak zordu, apostta sıra beklerdik. Şimdi tüm exp slotları boş. Parası olan kısa sürede 83 yapıyor zaten team kurmuş oluyor. Ama ben solo oynuyorum en azından exp slotlarında adam olsa sıra beklerim girerim bir şekilde. Fakat oyunda farm yapan genieli oyuncular, sürekli pazarda kalan oyuncular ve parasını basıp itemlerini alıp pk yapan oyuncular var sadece. Exp kolay ama itemin yoksa solo çok zor kasılıyor bir süreden sonra.

Banned
    Genie Hayır, Red pot Hayır, Zor exp Hayır, Und scroll Hayır Koreko Evet!

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    günlük genie kullanma sınırı getirilsin 6 saatten fazla genie açamasın 1 karakter ile.

O slotlarda genie açmanın hiçbir mantığı yok. Genie masrafını ya karşılamıyor ya kafa kafaya gidiyor. O slotlarda genie açanların tek amacı dk materyali düşürmek. İtemin üstünde kendi levelınızın üstünde bir mobdan düşer yazsa bile herhangi bir level sınırı yok. 80 level ve üstü çarların mobların yoğun olduğu slota genie bırakmasının sebebi o. ya düşerse hesabı. O bölgelerde mob yoğunluğu yüzünden genie hiç durmuyor, sürekli bir moba vuruyor ve bu materyal düşürme şansını arttırıyor. Bazı serverlarda materyaller 9 gb'den başlıyor.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Çözüm genie nin kaldırılması olarak ele alınamaz. Mevcut sistemde exp kasmak için genieye muhtacız arkadaşlar. Genie olmadan 83/5 bi char kastığınızı düşünsenize. İnsanız sonuçta 5 ay 7/24 slotlarda elle exp kasamayız. GM ler dikkate almayacaktır ama "her farm slotuna slottaki mobun aynısının ölmeyen ve damage atmayan birer kopyasını" bırakırsanız slot boşaldığında genie onda takılacağı için genie farm işini bitirmiş olursunuz.