Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Olympia Ardream Farm Teşkilatı !!!

Herkese merhabalar bugün evime geldim dedim biraz farm yapayım çarıma girdim ardreame geçtim haunga da boş slot buldum farmıma başladım rpr ve repot yapmam gerekti yan tarafteki arkadaşlara söyedim gittim geldim geldiğidme clanından bir arkadaş genie ile bırakmış düzgün bir şekilde rpr gittim müsade et lütfen bırakınca söylerim dedim fakat clan başkanları x slottan çık o kasacak 30 dk sonra gel diye emir vererek tabiri caizse sanki tapulu malıymış gibi ukala bir şekilde hem slotta kovdu hemde kimse bize bir şey yapamaz şimdi seni karuslara kestirtiyorum diyerek tehdit etti gerekli heryere şikayetimi edicem bu bir oyun hiç bir slot yada mekan kimsenin malı değil umarım gereği yapılır buyrun ksc ler

Umarım en yakın zamanda gm arkadaşlar gereğini yaparlar
    Last edited by GamesDepot; 12-13-2018 at 04:31 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Herkesin görebileceği forumun genel bölümlerinse bu tarz konuların açılması yasaktır.

Spottaki moblar kimseye ait değildir. Bu nedenle herkes istediği yerde istediği şekilde hareket edebilir.

Eğer hakaret, tehditvari konuşmalar meydana gelirse Cheat Reports bölümüne kanıtlarınızla birlikte raporlama yapabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Forum kurallarından dolayı ksc'ler ve isimler silinmiştir. Lütfen kurallara özen gösterelim.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Dostum aslında slotlar kimsenin değildir herkes girip kasabilir. Burada etik olmak meselesi önemli. Ayrıca PK alanı olduğu için seni öldürmeleri rahatsızlık vermeye girmiyor. Etik değiller tüm mesele bu. Bu yüzdende ceza almazlar maalesef.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Dostum aslında slotlar kimsenin değildir herkes girip kasabilir. Burada etik olmak meselesi önemli. Ayrıca PK alanı olduğu için seni öldürmeleri rahatsızlık vermeye girmiyor. Etik değiller tüm mesele bu. Bu yüzdende ceza almazlar maalesef.

Olay şu ben slottaydım geldi ks girdi tamam sonra başka bir arkadaşı bana oradan uzaklaş yoksa bizim orc clana söyler seni barındırmam burada dedi hem karus hem elmorad clanları var eğer istediklerinde slotu bırakmazsan seni ardreamde barındırmıyorlar bu legal mi? kesinlikle birbirlerine dokunmadan sadece sana vuruyorlar kardeşim CR konusunuda açtım

Senior Member iVibe's Avatar
    Ardreamda takılanlar genellemek istemiyorum ama %99 u çomar tayfa. Kendi kasmaz başkasına kastırmaz karşı ırkla anlaşır seni kestirir oturur izler vs. Ardreamda kasacaksanız relax bi tip olmanız gerek yoksa kafayı yersiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Ardreamda takılanlar genellemek istemiyorum ama %99 u çomar tayfa. Kendi kasmaz başkasına kastırmaz karşı ırkla anlaşır seni kestirir oturur izler vs. Ardreamda kasacaksanız relax bi tip olmanız gerek yoksa kafayı yersiniz.
    Aynen öyle adam 9 set yapmış herşeyi var daha hala 3 5 bir şeyin peşinde koşanla uğraşıyo bize köpek çekiyor elimden geleni yapıcam sonuca ulaşmak için ksc ler meydanda

Tags for this Thread