Results 1 to 9 of 9

Thread: Hack yedim

Junior Member

Hack yedim

12.12.2018 saat 22 itibariyle hesabıma erişim yapamıyorum . Tüm bilgilerim değiştirilmiş Çarı banlarsanız sevinirim . Ayrıca ticket gönderdim . Teşekkürler . Id LeandroSs serwer GORDİON .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Biletinize cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Hesabımda otp tanımlıyken benim telefonumdan otp kodu alamadan birileri oyuna girebiliyorsa bu şirketin güvenlik açığıdır . Mağduriyetimin çözülmesi için sabırla bekleyeceğim , elimde tüm bilgiler esn codlar kayıt esnasında istenen tüm bilgiler mevcuttur otp telefonumda tanımalıdır ,mağduriyet çözülmez ise hukuki olarak tüm haklarımı mahkemede savunacağım . Teşekkürler .

Junior Member
    Bu arada Nick ILendroSs . Düzeltme yapıyorum .

Junior Member
    Quote Originally Posted by aetatt2507 View Post
    12.12.2018 saat 22 itibariyle hesabıma erişim yapamıyorum . Tüm bilgilerim değiştirilmiş Çarı banlarsanız sevinirim . Ayrıca ticket gönderdim . Teşekkürler . Id LeandroSs serwer GORDİON .
    Benimde 23.12.2018 saat 16:45 itibariyle hesabıma erişim yapamıyorum. Tüm bigilerim değiştirilmiş. Çarı banlarsanız sevinirim. Ayrıca ticket gönderdim teşekkür ederim. ID serwer ROSETTA Char ID SultaNOxxxO
    Last edited by IBlackWicked; 12-24-2018 at 10:25 AM. Reason: ID

Aynı sorun bendede oldu. Email, şifre herşey değiştirilmiş. Anlamadığım ne maile, ne cep telefonuna mesaj geldi... Bu nasıl olabiliyor. Koca Nttgame in böyle bir güvenlik açığı nasıl olabilir. Profillerimize email yazmaya, telefon onaylamaya, otp güvenliğe falan hiç gerek yok bu durumda. Nasıl olsa bir işe yaramıyor galiba..

Junior Member
    12/12/2018 de benim çarımda hack yedi ve zindanda buldum sanırım oyundaki açıktan yada oyunla ilgilenen biri kullanıcı bilgilerini aktarıyor

invalid password please try again. if you still cannot logon you may need to update

gibi bi hata alıyorum 1 senedir girmediğim hesabıma

konuyu görünce ben de mi acaba dedim?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ssDESTANss View Post
    invalid password please try again. if you still cannot logon you may need to update

gibi bi hata alıyorum 1 senedir girmediğim hesabıma

konuyu görünce ben de mi acaba dedim?
    Açtığınız konu üzerinden gerekli yanıt verildi.

Açılan konu

Tags for this Thread