Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 44
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Sanırım bizim dışımızda yeni sunucu yorumu yapan herkese kulak veriliyor, yapmayın. Dün yaptığımız canlı yayında da söyledim, yeni sunucu çalışmamız yok. Keşke dememek için dedikodulara kulak asmayın.

Senior Member
    e peki iyi güzelde yeni sunu bekleyen kesim insan evladı değil mi ? iyi güzel konuyu açan arkadaşın durumu yerindeymiş sıkıntısı yokmuş madem neden böyle bir konu açma gereği duymuş ? insanların birbirine empati yapmaları bu kadar mı zor ? 2 yıldır bekliyorum yine beklemeye devam ederim . bu kadar sade olun sade. o yeni sunucu buraya gelecek . yaş 35 isterse 45 olsun yine gelecek eli mahkum . biz bir konu açınca direk kapatılıyor yeni sunucu hakkında. adam elindeki itemi zararına satamamış eyy yönetim bi çare. yeni sunucu isteyen grubun isteklerini görmezden gelmeye devam edin . gerçi hali hazırda olan sunucuların durumuda ortada . genel kapsamlı radikal değişiklikler olmadan gelsede boş .

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    e peki iyi güzelde yeni sunu bekleyen kesim insan evladı değil mi ? iyi güzel konuyu açan arkadaşın durumu yerindeymiş sıkıntısı yokmuş madem neden böyle bir konu açma gereği duymuş ? insanların birbirine empati yapmaları bu kadar mı zor ? 2 yıldır bekliyorum yine beklemeye devam ederim . bu kadar sade olun sade. o yeni sunucu buraya gelecek . yaş 35 isterse 45 olsun yine gelecek eli mahkum . biz bir konu açınca direk kapatılıyor yeni sunucu hakkında. adam elindeki itemi zararına satamamış eyy yönetim bi çare. yeni sunucu isteyen grubun isteklerini görmezden gelmeye devam edin . gerçi hali hazırda olan sunucuların durumuda ortada . genel kapsamlı radikal değişiklikler olmadan gelsede boş .
    Hocam yeni sunucu isteği bitmiyor ki hiç ? Yeni sunucu BUGÜN gelsin girip de istediği parayı kazanamayan farmerlar, yeterli ekiple giremeyip tutunamayan ekipler ya da solo takılıp birşey yapamayan oyuncular YARIN tekrardan yeni sunucu istiyorsunuz. E bu da kendinden önceki serverları bitirmese de hali hazırda bulunan aksiyonu düşürüyor. Burda empati eksikliği olan bence yeni sunucu isteyen kesim oluyor.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Sanırım bizim dışımızda yeni sunucu yorumu yapan herkese kulak veriliyor, yapmayın. Dün yaptığımız canlı yayında da söyledim, yeni sunucu çalışmamız yok. Keşke dememek için dedikodulara kulak asmayın.
    Her eşyanın seviyesini 2 seviye düşürerek bütün sunucuları tek sunucuda toplarsanız belki o zaman işin ciddiyetini anlarlar

Yok yok yine inanmazlar yeni server açılmayacağına ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Hocam yeni sunucu isteği bitmiyor ki hiç ? Yeni sunucu BUGÜN gelsin girip de istediği parayı kazanamayan farmerlar, yeterli ekiple giremeyip tutunamayan ekipler ya da solo takılıp birşey yapamayan oyuncular YARIN tekrardan yeni sunucu istiyorsunuz. E bu da kendinden önceki serverları bitirmese de hali hazırda bulunan aksiyonu düşürüyor. Burda empati eksikliği olan bence yeni sunucu isteyen kesim oluyor.
    bu oyunda isteği bitmeyen kesim sadece yeni sunucu isteyen kesim mi ? konunun sonuna yazdım bak radikal kararlar alınmadığı sürece yeni sunucu gelsede boş diye . ben farmer değilim. farm işinden nefret ederim . hali hazırda olan sunucularda oynayan neden gocunuyor peki devam etsin oynamasına o sunucuda zorlayanmı var ? bu yeni sunucu isteyen kesimi zaten foruma da sokmuycaksın en güzeli bu değil mi ?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    bu oyunda isteği bitmeyen kesim sadece yeni sunucu isteyen kesim mi ? konunun sonuna yazdım bak radikal kararlar alınmadığı sürece yeni sunucu gelsede boş diye . ben farmer değilim. farm işinden nefret ederim . hali hazırda olan sunucularda oynayan neden gocunuyor peki devam etsin oynamasına o sunucuda zorlayanmı var ? bu yeni sunucu isteyen kesimi zaten foruma da sokmuycaksın en güzeli bu değil mi ?
    İstediğiniz yere girin dostum böyle birşey diyen yok. Hali hazırda eski serverda oynayanlar neden gocunuyor ? Yeni server açıldığı zaman o serverlar aynı şekilde mi kalıyor sanıyorsun ? Bak oynayan insanlar yeni sunucu beklemek yerine diez destan veya rosetta gibi pksı canlı serverlarda başladılar. Geçtiğimiz seneden beri bu serverların oyuncusu söylendiği gibi azalmanın tam tersine arttı. Sadece bi soru sormama izin ver. Maddiyat dolayısı ile char dizemediğini söyleyen herkes yeni sunucu istiyor. Yeni sunucularda char dizmek her zaman daha pahalı olan birşey. Durum böyleyken bu insanların yeni sunucu aşkını nasıl oluyor da buna bağlıyor ya da sebebin bu olduğuna inanmamızı bekliyorsunuz ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    İstediğiniz yere girin dostum böyle birşey diyen yok. Hali hazırda eski serverda oynayanlar neden gocunuyor ? Yeni server açıldığı zaman o serverlar aynı şekilde mi kalıyor sanıyorsun ? Bak oynayan insanlar yeni sunucu beklemek yerine diez destan veya rosetta gibi pksı canlı serverlarda başladılar. Geçtiğimiz seneden beri bu serverların oyuncusu söylendiği gibi azalmanın tam tersine arttı. Sadece bi soru sormama izin ver. Maddiyat dolayısı ile char dizemediğini söyleyen herkes yeni sunucu istiyor. Yeni sunucularda char dizmek her zaman daha pahalı olan birşey. Durum böyleyken bu insanların yeni sunucu aşkını nasıl oluyor da buna bağlıyor ya da sebebin bu olduğuna inanmamızı bekliyorsunuz ?
    benim derdim maddiyatla filan değil . benim kişisel düşüncem bu ya buna kim karışır . 2 yıldır zaten bekliyoruz gocunmuyoruz bak . yeni sunucu açıldığında hali hazırdaki sunucularda oynuyanlar bıraksın o zaman herkes . böyle bir mantık yok . benim anlatmak istediğim mesele zaten taaa ilk konuda mevcut iyi okuyup iyi analiz edin . radikal değişiklik isteyen bir sürü insan var . ben mecburmuyum ya rosettada diez de oynamaya ? cz değişsin diyen var ft değişsin diyen var jr değişsin diyen var herbişey isteyen birileri 98 yılından bu yana var ve var olacakta . bundan 10 yıl önce areste oyanayanlar nasıl hala orda oynayabiliyor ise sen ve senin gibiler bulunduğunuz sunucuda devam edebilirsiniz. gayet açık ve net . ben nasıl 2 yıldır bekliyorsam yeni sunucu beklemeye de devam ederim . 1+1=2

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hocam duruma üzüldüm iyi hoşta demişsin ama bence burada suç bunun dedikodusunu vb yapanlarda değil oyunun geldiği noktada bir sorun var bu dedikodular bir gün gerçek olacak 1 ay sonra 1 yıl sonra veya 10 yıl sonra mutlaka o bahsedilen yeni sunucu gelecek ve senin yakındığın durumun daha beteri gerçekleşecek bence sorun yeni gelen sunucularda değil sorun mevcut sunucuda bunun bir oyun olduğunu unutup gerçek para ile hırslarını gerçekleştirip sonra ortadan kaybolanlarda pus a para verilir anlarım ( mevcut kur sistemi ile zor olsada) ama sanal bir eşyaya gerçek para vermek nedir ya

Bu tarz durumlar her kış ve yaz dönemlerinin başında yaşanır aslında ilk defa olan bir durum değildir. Tabii ki 2 yıldır yeni sunucu gelmemesi, bunu bekleyen ve oyundan sıkılan kitlenin fazla olması, bazı büyük klanların oyunu bırakması veya yüklü miktarda gb satması piyasanın ekstra bir durgunlaşmasına sebep olmuş olabilir. Ama yeni sunucu gelse bile kendi sunucusunda oynayacaklar bence çok sıkıntı yapmamalı çünkü manes harici diğer sunucular tekrardan toparlanacaktır.

Ayrıca yeni sunucu gelip gelmemesi konusunda, gmler dahil, denilen herşey havadadır çünkü kimse böyle bir şeyin tarihini bilemez. GM'ler bile maximum 1 hafta önceden öğreniyorlarmış. Hani şimdi Patheoz'un sunucu yok demesi bile sadece önümüzdeki 1 hafta için belki kesin bilgi olarak kabul edilebilir.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Sevgili abim. Anladığım kadarıyla yaşın 35, hürmet ederim. Yeni sunucu açsınlar, açmasınlar. Benim sıkıntımı anlayamadığını ya da ben anlatamadığımı düşünüyorum. Yeni sunucu haberi alınca piyasaların alt üst olacağını zaten biliyoruz. Fakat ortada fol yok, yumurta yok. O itemlerini satan köklü clanlara biraz sitem ettim. Yazdıklarımı dikkatli ve önyargısız okursan eğer anlayacaksındır konunun neden açıldığını. Ayrıca hali hazırda serverlerin durumu demişsin de arkadaşlar belirtmiş yukarıda. Destan, Rosetta vb. serverlarda durumlar stabil.