Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Senior Member

32 adet daily quest materyalden sadece 1 tane +7 mithril atması

Ve kalan 2 tane +5 atmasıyla beraber kalanların da komple yanması. Evet nttgame güzel bir yenilikti. Hatta hayranlıkla takip ediyordum bu durumu. Ancak +7 oranı patch ilk geldiği zamanki gibi değil. Birileri baya baskı yapmış olmalı ki bu kadar rezalet bir oran var. 32 günde 1 tane +7 çıkarsak 5 ayda mı tamamlayacağız bu seti? Kaldı ki +7 diyoruz. Cz de herkes +9 itemli. Ne istiyorsunuz bizden anlamadım ki. +7 olsa hiç değilse cz ye gideriz ucundan görürüz pvp sini oyunun.

32 tane için bir +7 iyi hepsini mi +7 atsın. 5 ay demişsin ama Benim 1 ayımı aldı +7 set yapmak bence çok iyi oran

Senior Member
    1 ay diyorsun 30 taneden set yaptım diyorsun. 32 taneden 1 tane +7 attı diyorum. Bence dalga geçmeyi bırak. Asıl seninki kadar kolay olmamalı. 32 quest itemi harcadım 32 gün eder bu. 51 bus harcadım. Karşılığında bir tane +7 kafalık var. Ben ne yazıyorum sen ne yazıyorsun. Kendi dilinde okuduğu şeyi anlamada ülkece geri durumdayız.
    Ayrıca patch ilk geldiği zamanlar alınan droplar ile şimdiki aynı değil. 10-12 tane +1 attı zaten. 3-5 atsa ona da razıydım bu kadar bus harcamazdım. Dc pre çekecektim oynamama kararı aldım artık. Adil bir ortam yol patch ilk geldiği zamanlar cayır cayır yaptı millet setini. Quest itemini +6 basamayan adamlarda +7 set var.
    Last edited by olr_yqhdrJBL; 12-12-2018 at 08:44 AM.

tamamen şans işi bana da ilk sefer kırdırdıgım da +7 göğüslük attı. biriktirerek kırdırmıyorum 2 oldugunda direk kırdırıyorum. 3. kırdırışımda da +7 pads attı. +5lerden de 2 tane +7 bastım. bence büyük kolaylık bir problem yok. şanssızlığına denk gelmiş. herkese şans gülecek diye bir kural yok. inşallah sana da güler bir gün

Senior Member
    Quote Originally Posted by cregularconsider View Post
    tamamen şans işi bana da ilk sefer kırdırdıgım da +7 göğüslük attı. biriktirerek kırdırmıyorum 2 oldugunda direk kırdırıyorum. 3. kırdırışımda da +7 pads attı. +5lerden de 2 tane +7 bastım. bence büyük kolaylık bir problem yok. şanssızlığına denk gelmiş. herkese şans gülecek diye bir kural yok. inşallah sana da güler bir gün
    Vallahi eve gidince quest itemi de +8 e yollayacağım sonra da silerim oyunu. Şans tamam da. Bu kadar harcamaya 3 tane +7 olmalıydı.

Oyunda şans içeriğinin olması demek 10000 tane de kırdırsan hepsini +1 atma ihtimali var demektir o yüzden her kötü şansta oyuna isyan etmeye gerek yok

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Şans tabanlı bir algoritmada nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz ki? İsterseniz 10.000 tane deneyin şansınıza göre 1 tane bile +7 çıkmayabilir. Aynı şekilde 10 deneme ile birlikte 10 tane +7'de alabilirsiniz. Bunlar tamamiyle şansa bağlı faktörler. Herhangi bir drop rate düşürülmesi söz konusu değildir.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    İlk başlarda çok +7 atıyordu.

Son iki haftadır bende hiç çıkaramadım.

Ama sürekli +7 atması sıkıntı olur zaten.
    JustInTime

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Şans tabanlı bir algoritmada nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz ki? İsterseniz 10.000 tane deneyin şansınıza göre 1 tane bile +7 çıkmayabilir. Aynı şekilde 10 deneme ile birlikte 10 tane +7'de alabilirsiniz. Bunlar tamamiyle şansa bağlı faktörler. Herhangi bir drop rate düşürülmesi söz konusu değildir.
    Yapmayın lütfen 25 taneyle set yapanlar var ki bu insanlar +7 quest staff basamayanlar. İlk haftaki gibi değil. En başta oran böyle olsaydı zaten böyle bir konu açamazdım. Gördüm, şahit oldum. Ki yukarıda yazan arkadaş bir ayda yaptım çok kolaydı diyor. 32 gün 51 bus. Bu itemlerin Upgrade oranı da düşük bence.

Eryudes sizden bir ricam olacak, lufer olympiada Macro mageler haftalardır kasıyor sg-gg de bir göz atmanız hoş olurdu.
    Last edited by olr_yqhdrJBL; 12-12-2018 at 09:13 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    katılıyorum 14 gün hiç birşey alamadım 6 günde 3 tane mytril 7 aldım hatta gögüslüğüde 8 e basabildim ^^