Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member Savas3725's Avatar
    Direk Mgame Ceosunun numarasını veriyim wpden yazarsın.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yeni sunucu konusunda yazdığım deyim için konu açtıysan yeni sunucu vb. konular için ceza vereceğimi yazmıştım. Lütfen bazı konularda yapılan açıklamaları dikkate alınız ve uyarılan konuları tekrar tekrar açmayınız. Uyardığımız konuları ısrarla açanlara bugüne kadar bir ceza veya uyarı vermedik ama onca uyarıya rağmen konu açılıyorsa atalarımızın özlü sözlerini hak ediyorlar bence. Lütfen kurallara uyunuz ve söylenenleri dikkate alınız.
    Sizin daha önce yeni sunucu vb. konular için yazdıklarınız benim en ufak umrumda olmaz ben sizin kendi çapınızda belirlediğiniz kuralları takip etmek zorunda değilim.Sizin deyimlerinizi atasözlerinizi argo da olan kapak yapmak sözüne eşdeğer olarak kullandığınız için sizi yargılarım kusura bakmayın.Art niyetli söylemlerden de uzak durmanızı rica ederim forum sahibi siz değilsiniz kafanıza göre kural koyamazsınız.
    Last edited by Disco_5959; 12-11-2018 at 10:09 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu forumu kullanıyorsan sen de herkes gibi kurallara uymak zorundasın. Daha önce açılan, açıklama yapılan her şeyi yok sayıp, takip etmeyip ya da umursamayıp kafama göre takılacağım diyorsanız ufak bir hatırlatma: Burası resmi forum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.