Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 74
    Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus

Reb 10 ? nezaman gelecek

Merhaba ;

reb/5 yüzde yüz olan veya ona yakın olan arkadaşlar exspden faydalanamıyor , eski serverlar bunlarla dolu . kasmak istemeyen zaten kasmaz . burda re5 100/100 karakterlere hazksızlık olduğunu düşünüyorum . bildiğim kadarıyla kore ko da mevcut . aktif edilmesini kısa sürede umud ediyorum
    [PHP][/PHP]

Banned
    Önce koreko güzel şeyleri gelsin sorunlar çözülsün reb 10 gerek yok pk alanları iyice azalabilir.

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Önce koreko güzel şeyleri gelsin sorunlar çözülsün reb 10 gerek yok pk alanları iyice azalabilir.
    pk alanları serverlar boşalmadıkça azalmaz , boşaldığı an birleştiriliyor . söz konusu zaten stat kasmak değil , genie denen birşey var sistematik olarak kasılabiliyor, oyun oyunculara seçenekler sunuyor ister yeni serverlara gider eşit şartlarda belirli seviyeye kadar aşama geçersin . istersen eski serverlarım var gider orda hedeflerini büyültür daha farklı vakit geçirebilirsin diyor. ne yani istemeyen bir gurup var diye faydalanamayacakmıyız? korekoda olan çoğu şey zaten bir şekilde buraya geç yada erken geliyor . isteğimiz konunun hızlanması eminim benim gibi düşünende vardır.
    [PHP][/PHP]

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GothiCaSasiN View Post
    Merhaba ;

reb/5 yüzde yüz olan veya ona yakın olan arkadaşlar exspden faydalanamıyor , eski serverlar bunlarla dolu . kasmak istemeyen zaten kasmaz . burda re5 100/100 karakterlere hazksızlık olduğunu düşünüyorum . bildiğim kadarıyla kore ko da mevcut . aktif edilmesini kısa sürede umud ediyorum
    reb 5 olmuşsun zaten faydalanma artık exp ten illa kasmak istiyorsan yan char kas , reb 10 olsan gene mi konu açacaksın reb10 charlar expten faydalanamıyor diye ? arkadaşım exp denilen şeyin bir sonu vardır ve biter sonra oyunun farklı modları başlar devamlı exp alacaksın diye dir durum yok

Senior Member iVibe's Avatar
    Keşke reb yerine yeni levellar gelseydi reb10 nedir resmen ilerlemeyi durduruyor bu reb olayı.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Getireceklerse Exp Seal olayını getirsinler Reb 5 olanlar fazladan kastıkları expleri pazarda satarak karakterlerini güçlendirirler. Hem exp ihtiyacı olup zamanı olmayanların karakter alıp mağdur olmasının önüne geçilir hem de zamanı olanlar için fazladan gelir kaynağı olmuş olur.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Eli kulağında,ansızın bir res gelebilir bende senin gibi beklemekteyim.Hatta anket açmıştım hayır diyenlerin yarısı fake çardı hiç postu olmayan.Yoksa oyunun % 70 lik bölümü beklemekte reb 10 'un gelmesini.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Nerdeyse kar yağdı yağacak iyice soğuklar bastırdı hepimiz eve kapanmışken gelse iyi olur

#tamdestek
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    karakterim 3-4 yıldır reb5 exp 100 jr vakti tek giriyorum anlayin halimi

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Nerdeyse kar yağdı yağacak iyice soğuklar bastırdı hepimiz eve kapanmışken gelse iyi olur

#tamdestek
    Anketi takip ediyordum.Bir baktım hiç postu olmayan fake hesaplar 10 15 tane hayır oyu kullanmış, evet oyu kullananlarda var tabi ama hayır kullananlar (postsuzlar) zaten oyların büyük kısmını oluşturuyor.Patheoz ve sanada kontrol etmen yönünde ricada bulundum.Patheoz ' dan gelen yanıt şu şekildeydi.

Hiç post kullanmamış , yazmamış olması oy kullanmasını engellemez.Tesadüfe bak hiç postu yok ama bir konuya ankete katılmak için online oluyo oy atıyor

Bu nedenle o anketi bıraktım zaten öyle yada böyle gelecek her türlü kendimi germeye vakit kaybetmeye gerek yok.
    Last edited by HavaliBaal; 12-11-2018 at 06:09 AM.