Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Exclamation Merhabalar xingcode3 hatasi acil yardim.

Arkadaşlar şirket bilgisayarından oyuna girdiğimde 2 saat sonra oyundan atıyor bug var diye ayrıca xingcode3 te log dosyası yok cıkmıyor yardım lütfen....

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Şirket bilgisayarlarında güvenlik duvarları çok yüksek olabiliyor. Deep Freeze gibi yazılımlar da güvenlik amacıyla kurulmuş olabiliyor. Bu ve bunun gibi yazılımlar xingcode3'ün log üretmesini engelliyor olabilir.
    Bunun dışında alınan hatanın ne olduğunu bilmek önemlidir. Hata kodunu öğrensek bile size önereceğimiz maddeleri şirket bilgisayarında uygulayabilir misiniz?

XIGNCODE3 (0XE019100B) Security Alert Hatası
    oyunda 2 saat falan kalıyorum fakat sonra bu hatayı alıyorum şirket bilgisayarında oldugu için dediğiniz gibi şirketin kendi serveri var siz bana yol gösterirseniz ben o maddeleri şirket bilgisayarına uygularım.. teşekkürler.

Hatta ben önce kendi telefonumun internetiyle xingcode taraması yapıyorum tarama bittikten sonra şirketin kendi internetine geciyorum acaba ondan dolayımı oluyor şirket interneti ile xincode tarama yapmıyor ekran sağ alt köşede bekliyor lütfen yardım...

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Şirket bilgisayarlarında güvenlik duvarları çok yüksek olabiliyor. Deep Freeze gibi yazılımlar da güvenlik amacıyla kurulmuş olabiliyor. Bu ve bunun gibi yazılımlar xingcode3'ün log üretmesini engelliyor olabilir.
    Bunun dışında alınan hatanın ne olduğunu bilmek önemlidir. Hata kodunu öğrensek bile size önereceğimiz maddeleri şirket bilgisayarında uygulayabilir misiniz?
    XIGNCODE3 (0XE019100B) Security Alert Hatası
    oyunda 2 saat falan kalıyorum fakat sonra bu hatayı alıyorum şirket bilgisayarında oldugu için dediğiniz gibi şirketin kendi serveri var siz bana yol gösterirseniz ben o maddeleri şirket bilgisayarına uygularım.
    Hatta ben önce kendi telefonumun internetiyle xingcode taraması yapıyorum tarama bittikten sonra şirketin kendi internetine geciyorum acaba ondan dolayımı oluyor şirket interneti ile xincode tarama yapmıyor ekran sağ alt köşede bekliyor lütfen yardım...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Evet ihtimal vardır. İş yerinizde bu tarz bağlantıların kurulması engellenmiş olabilir. Bu nedenle de bağlantı kopuyor olabilir.

Görev yöneticisinde açık klan knightonline.exe kalmış olabilir. Bu duruma bahsettiğiniz hatayla karşılaşabilirsiniz. Görev yöneticisinde açık klan knightonline.exe varsa kapatıp deneyebilirsiniz.

Diğer ihtimallerden biri de driver güncellemeleridir. Özellikle ekran kartı ve ses kartı güncellemeleri yapılmadıysa bu hatayla karşılaşılabilir. Güncellemelerinizin tam olduğuna emin olun.

Bu işlemleri yaptıktan sonra oyunu ve eski client'ları tamamen silip buradaki alternatif link olan en güzel sürümü indirip kurmayı deneyin.

Onuda denedim başka çözüm varmı ?

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

"XIGNCODE" klasörü içerisinde yer alan "xigncode.log" adlı dosyayı bir yere yükleyerek buradan paylaşabilir misiniz?

Malesef "xigncode.log" dosyası cıkmıyor telefonumun internetinden bağlanıyorum "xigncode tarama yaptıktantan sonra şrket internetine geciyorum şirket internetinden tarama yapmıyor sağ alt kosede bekliyor dolmadan "xigncode3

Malesef "xigncode.log" dosyası cıkmıyor telefonumun internetinden bağlanıyorum "xigncode tarama yaptıktantan sonra şrket internetine geciyorum şirket internetinden tarama yapmıyor sağ alt kosede bekliyor dolmadan "xigncode3 VE OYUNDAN ATIYOR 1.2 SAAT İÇİNDE...