View Poll Results: Görev Değiştirilmeli mi?

Voters
40. You may not vote on this poll
  • Evet

35 87.50%
  • Hayır

5 12.50%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Korvac View Post
    Nasıl olduğunu bildiğim için söylüyorum illa kutuyu alan partyde olmana gerek yok, son vuruş yapman yeterli. Bir ara PK atarken rastgele Felankor vurayım dedim, bana Achieve saydı, partydeki arkadaşlarda görev varmış görevleri saydı. Görevi almadığım için üzülmüştüm.
    Ankete gelecek olursak, bazı görevler vardır arkadaşın dediği gibi illa herkesin yapması gerekmez belli bir seviyeye gelmiş kişilerin bir ayrıcalığı olsun denilebilir ama bu görev o görevlerden değil bence. Yani Felankor keserek +5 Exp item alınması server dengeleri bozmayacağı gibi Dread/Dark Mare kesip +5 Exp item alınması da server dengesini bozmaz diye düşünüyorum. Ama 1x çok düşük olur, yapıldığına değsin diğer görevler gibi 20x Dread/Dark Mare keserek alınabilir.
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Kutu alana değil son vuruşa bakıyor. Sizin veya partiden birinin son vuruşu yapması lazım.

Bize Vermiyorsa Kimseye Vermez, Panpa Şaka Bir Yana Ozaman Bizim Alacağımız Var, 3 Party'e Ve Son Vuruşu Yapana Vermedi Nedense Bazıları Yanıp Tutuşuyor Görev Değişmesin Diye Onu Çözemedim.

Quote Originally Posted by GTM34 View Post
    10x dm felan hepsi olur ancak trade edilmemesi taraftarıyım basit itemde olsa görev kolaylaşınca herkes yapacak

20M'luk İtem Dostum O Görevi Yıl'da Bir Kere Yapan Bir Adam Bulamazsın.
    Last edited by ISpeedycort; 12-11-2018 at 10:05 AM.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    1 tane cok kolay olur.Ama bu seferde +5 vermesının mantıgı kalmaz.Birde gorev mutlaka 80 de acılmalı.Yoksa yıne tren charlarla o gorevı yapan ınsan gorunumlu varlıklar tuner..

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    1 tane cok kolay olur.Ama bu seferde +5 vermesının mantıgı kalmaz.Birde gorev mutlaka 80 de acılmalı.Yoksa yıne tren charlarla o gorevı yapan ınsan gorunumlu varlıklar tuner..
    Görevin Genel Olarak Kaçta Açıldığını Hatırlamıyorum, Ama 70+ Olması Gerekiyor, Sonuçta Felankorle Yer Değiştirsin 10 - 20 Fark Etmez.
    Last edited by ISpeedycort; 12-11-2018 at 10:05 AM.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Görev Boşa Duruyor.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Mage , Warrior , Rogue karakterleri +5 high class item alırken priest unique +5 scorpion shield alıyor bunun da felankor zorluğunda kalkması gerekir. Diğer türlü boss'lardan düşen SS kalkan değeri yerlere düşecektir. Felankor görevinde kalmalı değişmemeli.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Mage , Warrior , Rogue karakterleri +5 high class item alırken priest unique +5 scorpion shield alıyor bunun da felankor zorluğunda kalkması gerekir. Diğer türlü boss'lardan düşen SS kalkan değeri yerlere düşecektir. Felankor görevinde kalmalı değişmemeli.
    +5 SS 20M Dostum +5 İtem Felankor Kesme Nedir 10 Yıl Öncede Değiliz.

Senior Member HYGIENIA's Avatar
    Nickname
    HYGIENIA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Hellsfury
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Fikrinize katılıyorum ,''5x dark mare 5x dread mare'' makul bir ölçüt olur.
    ''All you need is your own imagination.''

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    +1 + 1 + 2
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Doğru diyorsun hocam. Bosslardan düşen +0 SS şu an inanılmaz değerli. Destan'da şu an 20gb diye hatırlıyorum.
    Yapmayın Allah aşkına. +0 SS olmuş pazarda 10m. +5 30m'ye gitmiyor. Kaldı ki 20 adet Chaos Amblem ile yine alınabiliyor +5 SS.
    İsterseniz o görevi de değiştirsinler. Ultima'ya son vuruş olsun o da. Malum oyundaki dengeler.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Mage için verilen eşya başlı başına komedi bir kere. Koskoca felankor kes +5 Elixir için. Chaos için de aynısı geçerli.

Bu görevlerin artık komple güncellenmesi lazım bence. Hem kesilen yaratık, hem de verilen ödül açısından.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.