View Poll Results: Görev Değiştirilmeli mi?

Voters
40. You may not vote on this poll
  • Evet

35 87.50%
  • Hayır

5 12.50%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member iVibe's Avatar
    Görevi tamamlamak için son vuruş yeterli oluyor benim bildiğim. Bowlda çıkan bir yaratığa son vuruşu yapmak aktif oynayan biri için zor olmasa gerek. Sonuçta partiniz olacak illa ki denk gelecek bir tanesi.

Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Her görevi herkesin yapması şart değil zaten.

Kimler yapsin istersiniz Ya Hazret.

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by zro_T1Lbk23H View Post
    Kimler yapsin istersiniz Ya Hazret.
    Yapabilenlerin

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Görevi tamamlamak için son vuruş yeterli oluyor benim bildiğim. Bowlda çıkan bir yaratığa son vuruşu yapmak aktif oynayan biri için zor olmasa gerek. Sonuçta partiniz olacak illa ki denk gelecek bir tanesi.
    Hayır, Felankor Kesen Party'de Olman Gerekiyor. (Denendi)

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Katılıyorum. Ama görevin kaç levelde açıldığını hatırlayamıyorum. Eğer düşük levelde açılıyorsa, suistimal edilmeye açık olur Dread/Dark Mare ile değiştirilmesi.
    En mantıklısı görevin +80 ve x10 Dread Mare olarak değiştirilmesi. 1 adet çok kolay kalır.

Dread Ve Dark Mare 1X 2X Toplam da Yani Okadar Zorlaştıralacak Bir Görev Olarak Görmüyorum, Sonuçta +5 İtem Yani

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Hayır, Felankor Kesen Party'de Olman Gerekiyor. (Denendi)
    Bilmediğimden soruyorum örneğin 3 parti Felankor'u ortak kesiyorsa 3 partiden birinde bulunmak görevin yapılmış sayılması için yeterli oluyor mu yoksa son vuruşu yapan kişi olmak ya da son vuruşu yapan kişinin bulunduğu partinin bi üyesi olmak mı gerekiyor bu görev için?

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ya görevin verdiği itemin ya da kesilen mobun değiştirilmesi makul olacaktır. Destekliyorum.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Bilmediğimden soruyorum örneğin 3 parti Felankor'u ortak kesiyorsa 3 partiden birinde bulunmak görevin yapılmış sayılması için yeterli oluyor mu yoksa son vuruşu yapan kişi olmak ya da son vuruşu yapan kişinin bulunduğu partinin bi üyesi olmak mı gerekiyor bu görev için?
    Ben Denediğimde 3 - 4 Party Vardı Bizim Party'de Yardım Etti Ama Sayılmadı, Sanırım Drop Kutuyu Alanı Sayıyor.

Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Ben Denediğimde 3 - 4 Party Vardı Bizim Party'de Yardım Etti Ama Sayılmadı, Sanırım Drop Kutuyu Alanı Sayıyor.
    Kutu alana değil son vuruşa bakıyor. Sizin veya partiden birinin son vuruşu yapması lazım.

Senior Member Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Nasıl olduğunu bildiğim için söylüyorum illa kutuyu alan partyde olmana gerek yok, son vuruş yapman yeterli. Bir ara PK atarken rastgele Felankor vurayım dedim, bana Achieve saydı, partydeki arkadaşlarda görev varmış görevleri saydı. Görevi almadığım için üzülmüştüm.
    Ankete gelecek olursak, bazı görevler vardır arkadaşın dediği gibi illa herkesin yapması gerekmez belli bir seviyeye gelmiş kişilerin bir ayrıcalığı olsun denilebilir ama bu görev o görevlerden değil bence. Yani Felankor keserek +5 Exp item alınması server dengeleri bozmayacağı gibi Dread/Dark Mare kesip +5 Exp item alınması da server dengesini bozmaz diye düşünüyorum. Ama 1x çok düşük olur, yapıldığına değsin diğer görevler gibi 20x Dread/Dark Mare keserek alınabilir.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Senior Member
    10x dm felan hepsi olur ancak trade edilmemesi taraftarıyım basit itemde olsa görev kolaylaşınca herkes yapacak