Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest

Troll Warriorları EMC/LUFER'den Kaldırın

Yıllardır şu mobların tek işlevi birilerini yatırmak isteyenlerin emellerine aracılık yapmak. Karakteri ne zaman AFK bıraksak 2 saat sonra lanet mob sayesinde expe ölmüş halde buluyoruz.

7/24 video çekme şansımız yok. Luringe köklü bir çözüm bulamayabilirsiniz bunu anlarım ama en azından kısa vadeli çözüm olarak şu lanet mobları kaldırın haritalardan.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    yatıracak adam giant golemlede yatırır stone golemlede yatırır çözüm mobu kaldırmak değil mob slottan çıkınca belli bir mesafeden sonra slotuna respawn olmalı , ama onuda mageler lüre yapıyor diye yapmıyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    yatıracak adam giant golemlede yatırır stone golemlede yatırır çözüm mobu kaldırmak değil mob slottan çıkınca belli bir mesafeden sonra slotuna respawn olmalı , ama onuda mageler lüre yapıyor diye yapmıyorlar.
    Bahane olarak bunu öne sürmeleri saçma olur, hangi mage lure yaparken tw yi ya da gg yi lure yaparken lunardan lufere ya da uruklara kadar doner ki? Yani lure dediğin zaten slot içinde donmekten ibaret bu bir bahane olamaz ki ben de mage oynuyorum slot dışında döndüre döndüre sg yi dağdan indirmiyorum ya da ew donerken ew leri dark marelerin ordan alıp paramuna kadar lure yapmıyorum ki mantıkla izahı olamaz bu kadar geniş çaplı lurenin.lüfer/emc de tw lureleyen mage varsa beri gelsin)

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Moblar kalkmaz da belki guardlar ile ilgili savaşlardaki baskınları etkilemeyecek şekilde bir düzenleme yapılabilir.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by olr_yqhdrJBL View Post
    Bahane olarak bunu öne sürmeleri saçma olur, hangi mage lure yaparken tw yi ya da gg yi lure yaparken lunardan lufere ya da uruklara kadar doner ki? Yani lure dediğin zaten slot içinde donmekten ibaret bu bir bahane olamaz ki ben de mage oynuyorum slot dışında döndüre döndüre sg yi dağdan indirmiyorum ya da ew donerken ew leri dark marelerin ordan alıp paramuna kadar lure yapmıyorum ki mantıkla izahı olamaz bu kadar geniş çaplı lurenin.lüfer/emc de tw lureleyen mage varsa beri gelsin)
    Şimdi pek gormuyorum ama eskiden falcondan harpylere kadar inilirdi. Dark knight ew lere kadar getirilirdi. Çok kısa olmadığı sürece belli bir mesafeden sonra kendi bölgesine geri donmeli. 2005 öncesi daha kötüydü. Vurdugun hayvan peşinden ayrılmazdı. Sonra duzelttiler. Ben 2 3 defa yaşadım hemde moradonda adam iceriye sokuyor. Pc eski oldugu icin video kaydedemedim fakat ksc aldım. Ksc ye islem yapmıyorlar. Scorp_lion bey inanmadı. Madem ksc ye islem yok moradon da kimse video açmıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde anvilin oraya kadar getireceksin. Herkesin pazarını bozacaksın. Sonra ÖNEMLİ!!!!! INSANLAR bu duruma tepki koyacak o zaman islem yapacaklar. Senin benim gibi garibanların burada konu açmasıyla hiçbirşey olmuyor!

Banned
    Yapılması gereken sadece moblara özel alan olması ve alan dışına çıkamamaları. Tabi bunu yaparken mageleri düşünerek bir düzenleme gerekli ona göre magenin alanla kestiği moblar daha büyük alanda tutulabilir. Yapılırmı hiç sanmıyorum bu zamana kadar güncelemeler malesef yavaş ve yetersiz buralara gelene kadar çok şey var. Video çek reportla hapse atsınlar $.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by olr_yqhdrJBL View Post
    Yapımcının söylediği bu malesef daha önce bir yayında khenarth bahsetmişti. Karmaşık bir durum tüm moblara uygulanması biraz sıkıntılı şimdilik çözüm yok gibi duruyor.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu olayın tek çözümü guardlar moblara 100k damage atmasi lazım sadece moblara. Mobu guard oyalıyor fakat mage okcu veya priest zehir attığında guard ı bırakıyor tekrar oyuncuya dönüyor.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bende Dread Mare'nin Eslant'tan kaldırılması taraftarıyım. Ne farm yapılan, ne de exp kasılabilen bir yer. Yıllardır gördüğüm tek kullanım şekli, towndaki afk kişileri öldürmek.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member iVibe's Avatar
    Oyundaki değişimi sadece item getirmek olarak gören mgame haritalara, moblara, droplara hiç dokunmuyor. Zamanında troll, troll warrior, apost, deru, harpy slotları en aktif slotlardı. Millet burda exp kasardı. Exp olayı kolaylaştı bu slotlar hala aynı. Ne drobu var ne exp arttı.

Telefondaki Laptoptaki arkaplan resmini değiştirince bile insan mutlu oluyor farklılık hoşuna gidiyor. Bu oyunda çok uzun zamandır değişiklik yapılmıyor. Yapmak da çok zor değil aslında ama yan gelip yatma derdinde mgame.