Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by olr_yqhdrJBL View Post
    Tam olarak ne oldu ne yazdım da öyle seviyesiz postların sahiplerinin ceza almadığı ya da 3-5 uyarıdan sonra ceza aldığı platformda, uyarı almadan sınırsız ban cezası aldım?
    tec_FqlsXTGy eski kullanıcı adım. Hangi kuralmış ihlal edilen? Uyarı bile yok uyarı.
    Bilgilendirirseniz sevinirim. Herhalde aynı posta yazan Multi hesap sanarak ceza verdiniz? Benim aklıma başka ihtimal gelmiyor.
    Teşekkürler.
    04-11-2018, 09:31 AM tarihinde tec_FqlsXTGy forum hesabınla bir kullanıcıyı gb satın alması için yönlendirme yapmışsın. Uyarıda ise şu yazıyor. Reason: Gb advertising

Banlandığın postunu tekrardan gözden geçirdim, bir yanlışlıktan ya da multi hesap sanılarak verilen bir ceza değil. Lütfen oyun ve forum kurallarına uyunuz, kullanıcıları sözleşme ve oyun kurallarına aykırı olan farklı yer ve platformlara yönlendirmeyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Hangi postmuş bu?! Gb satanları ve siteleri en çok eleştirenlerden biriyim. Dalga geçmek mi amacınız? Kaldı ki bahsettiğin saçma olaydan ötürü infraction aldığımı hatırlıyorum. Ban değildi. Ya vicdanı olan nick orda yazıyor açar postlara bakar. Keyfi ban attınız resmen.
    Oyunun içinde pus açıyorum, oyunun kendisi gb satan siteyi reklam ediyor. Nasıl çelişki içindesiniz? Sizdeki tahammülsüzlük başka boyutta. Herhalde kıbrısta üst katı emlakçı tabelalı alt katı resmi site bayi vergi kaçakçıları hesabıma el attırıyor banlattırıyor.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...kotalı-mmorpg mesela böyle bir konu. Üstelik bu konuyu bahsettiğin gb reklamı adı altında verilen saçma cezadan sonra yazdım (hoş öncesinde de inceden inceye hem reseller gb satan işçilere hem de alanlara dokunuyordum). Bence tam olarak böyle olduğundan ban yedim. Bahsettiğin gb şakşakçılığını yapıp halen sitede cayır cayır post kasanlar varken atılan süreli cezayı evirip çevirmen hoş olmadı sayın mod lead.
    Last edited by olr_yqhdrJBL; 12-10-2018 at 11:21 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    04-11-2018, 09:31 AM tarihinde tec_FqlsXTGy forum hesabınla bir kullanıcıyı gb satın alması için yönlendirme yapmışsın. Uyarıda ise şu yazıyor. Reason: Gb advertising

Banlandığın postunu tekrardan gözden geçirdim, bir yanlışlıktan ya da multi hesap sanılarak verilen bir ceza değil. Lütfen oyun ve forum kurallarına uyunuz, kullanıcıları sözleşme ve oyun kurallarına aykırı olan farklı yer ve platformlara yönlendirmeyiniz.
    Sözleşmeye aykırı olduğu halde sitelerin item,gb satışlarını nasıl yapabiliyor ?

Yasak diyorsunuz ama baş suçlularla iş yapıyorsunuz ilginç.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by olr_yqhdrJBL View Post
    Hangi postmuş bu?! Gb satanları ve siteleri en çok eleştirenlerden biriyim. Dalga geçmek mi amacınız? Kaldı ki bahsettiğin saçma olaydan ötürü infraction aldığımı hatırlıyorum. Ban değildi. Ya vicdanı olan nick orda yazıyor açar postlara bakar. Keyfi ban attınız resmen.
    Oyunun içinde pus açıyorum, oyunun kendisi gb satan siteyi reklam ediyor. Nasıl çelişki içindesiniz? Sizdeki tahammülsüzlük başka boyutta. Herhalde kıbrısta üst katı emlakçı tabelalı alt katı resmi site bayi vergi kaçakçıları hesabıma el attırıyor banlattırıyor.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...kotalı-mmorpg mesela böyle bir konu. Üstelik bu konuyu bahsettiğin gb reklamı adı altında verilen saçma cezadan sonra yazdım (hoş öncesinde de inceden inceye hem reseller gb satan işçilere hem de alanlara dokunuyordum). Bence tam olarak böyle olduğundan ban yedim. Bahsettiğin gb şakşakçılığını yapıp halen sitede cayır cayır post kasanlar varken atılan süreli cezayı evirip çevirmen hoş olmadı sayın mod lead.
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Sözleşmeye aykırı olduğu halde sitelerin item,gb satışlarını nasıl yapabiliyor ?

Yasak diyorsunuz ama baş suçlularla iş yapıyorsunuz ilginç.
    Konu : Forum Moderatoru olmak icin gereken ozellikler

Lütfen konuyu dağıtmayınız, yeterince dışına çıktık. 4ntikor o sorunun cevabını en az 500 kez vermişimdir, lütfen arama kısmını kullanarak o cevaplara ulaş. olr_yqhdrJBL keyfi ban nedir dostum? benim canım sıkıldı bu adamı banladım mı? Bak eski olmasına rağmen kayıtlarına ulaşıp sana bilgi verdim, bu bilgilere Gm Lead veya müşteri hizmetleri temsilcisi de ulaşsa aynı şeylere ulaşır. Ne cevap vereceğim bana sorduklarında? Canım sıkıldı keyfi ban attım mı? Şu saçma kalıpları kullanmayınız artık. Herkesin hesap verdiği ve onu denetlediği bir üstü vardır ve bu forumda her şey kayıt altındadır.

Not : Konu haricinde yazılan postları sileceğim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.