Results 1 to 6 of 6
    Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad

Unhappy Görev Yaparken Talihsizlik...

İyi forumlar & iyi sabahlar.

Uykumun tutmadığı bir gecenin sabahına karşı bir talihsizlik yaşadım. Cz chat görevlerine başlamış yarım bırakmıştım. Aklıma geldi BDW'den sonra dedim ki bu gece bitireyim. Görevleri bir başıma teker teker yapıyorum. Göğüslük görevinden sonraki monument'in içinden yaratık atan kısma geldim.(Yaratığın adı görevde 'BARBATOS' olarak gözüküyor.) Monument'e sağ tık yapıp canavarı taşın içerisinden çıkardım. Kestiğim vakit bir mage arkadaşımız (Sağolsun..) yoldan geçerken herhalde yardım etmek istedi. Son vuruşu vurup 'Barbatos'u kesti.

Monument'e tıklıyorum tekrar doğmuyor. Çünkü monument'ten canavarı çıkarınca önceki görevin vermiş olduğu item (Lesson of Master'ın beyazı gibi olan item) silindi. Oyundan çıkış yapıp tekrar girdim. Taşa sağ tıkladım, olmadı. Görevi iptal edip tekrar almak istedim. Olmadı. Forumlardan baktım ve çözümü bulamadım. Sizden ricam bana bir yol göstermenizdir.

Manes - ConchaBUIKA

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    cz den 1m ye geri alıcan görevi

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    cz geçip anahtarı tekrar al. 1m para ister. o 1m parayı da yardımcı mage arkadaştan isteyebilirsin =) ks atmasaymış.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    cz geçip anahtarı tekrar al. 1m para ister. o 1m parayı da yardımcı mage arkadaştan isteyebilirsin =) ks atmasaymış.
    Cz'de hangi NPC'den nasıl alıyoruz. Detaylı anlatırsanız sevinirim. İlk defa başıma geliyor ve bilmiyorum hangi NPC'den nasıl alındığını. Para mühim değil.

görevi aldığın npc

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    Cz'de hangi NPC'den nasıl alıyoruz. Detaylı anlatırsanız sevinirim. İlk defa başıma geliyor ve bilmiyorum hangi NPC'den nasıl alındığını. Para mühim değil.
    Ustune 1m para al git gorevi tekrar al ayni npc den