Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Bir yayın diyorsun , bir cz diyorsun , bir ağaç diyorsun tamam yeni server gelecekse gelir , gelsinde senin ki biraz fal büyü işlerine benzemiş.Yeni server hurafelerine yeni bir bakış açısı getirdin
    düşün işte ne kadar çok ipucusu var açık açık getiriyorlar işte

Senior Member
    Yayınları takip eden biri değilim ama yayınlarda ne zaman yeni server konusu açılsa klasik aynı cevap çalışma yok şeklinde cevap verilmekte.Yani server gelse de gelmese de sabit aynı cevap.Gm'lerin birşey belli ettiği falan yok yani.Oyunu pazarcılar ve yayıncılar domine ediyo.Delinin biri kuyuya taş attı, peşine diğer pazarcıları da kattı.Yayıncılar da dillendirince yeni server söylentisi ortaya çıktı.Olay bu.Yeni server gelmezse kazanan gene pazarcı olacak millet sattığı itemlerle kalacak.Bırakın satmayın server gelse bile.Bir süre sonra item aynı değerine gelecek zaten.Kenarda dursun.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest

Senior Member
    Manesin bitmesinin sebebi 2-3 tane açlıktan ağzı kokan a sosyal evde kıçını büyüten clanlardır aksini iddaa etmeyin herkez salak değil sahsen manesi gecen hafta bıraktım bu embesiller yüzünden zaten czde onlardan başkada pk ve farma çıkan kimse yok aradan sıyrılıp 1-2 insan var gerisi hep aynı kişiler. ee millet salak değil.. hata gm lerde koskoca manesi bunlara göz yumdular kimsede şaşırmıyor zaten.. aklı sıra pk canlandırcaz adı altında farmı sadece oraya taşıma mantıgıyla manesi bitirdiler alkışlayalım..

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    böyle zamanlarda nakitte kalmakta fayda var

Junior Member
    zamaninda söyledik bu oyun a bu kadar para kimse vermez anlamadilar !!!
    CZ cikmak için arabami satmam dedim anlamadilar !!!

Quote Originally Posted by lle_hfCXer1F View Post
    Manesin bitmesinin sebebi 2-3 tane açlıktan ağzı kokan a sosyal evde kıçını büyüten clanlardır aksini iddaa etmeyin herkez salak değil sahsen manesi gecen hafta bıraktım bu embesiller yüzünden zaten czde onlardan başkada pk ve farma çıkan kimse yok aradan sıyrılıp 1-2 insan var gerisi hep aynı kişiler. ee millet salak değil.. hata gm lerde koskoca manesi bunlara göz yumdular kimsede şaşırmıyor zaten.. aklı sıra pk canlandırcaz adı altında farmı sadece oraya taşıma mantıgıyla manesi bitirdiler alkışlayalım..
    Arkadaş haklı ve imzamı atarım. Genie satıyorsun al afk kas diye. Kutu toplama satıyorsun al genie ile afk kasarken kutunu toplasın diye. Item mi kırıldı merak etme afk olsan bile genie hammer var. Normal bir oyuncuya göre bir adım önemi geçmek istiyorsun al drop rate oranını 2 katına çıkaran dc premium mevcut. Birazda kastığın slotta 2 katı para mı istiyorsun al kardeşim yeşil peri.

Bunları aldın ama neyin eksik? Farm slotu. Zaten bu tür adamların gb'yi tl ticaretine döndürma gibi bir niyeti olduğunu sanmıyorum. Çünkü bir farmcı her zaman itemlerini bir tık üste taşımaya meyillidir. fp setini chitine çeker ib+8 +9 a çekmeye çalışır vs. Çünkü bu adamın devamlı bir masrafı vardır. Asıl gb üzerinden tl ticaretini yapan moradondaki adamdır. Masrafsız al sat ile kasar.

Item yapamayan adam farmda yapamıyor. Etkinliklerle kasarsınız diyenler Manes için çok yanılıyor. Jr buglı. En son ne zaman deva kestik hatırlamıyorum. Chaos makroların savaşı. Tek tük makro gelecek ki ilk 4'ü zorlayalım. Zaten makroların içine düştüysen direk alt f4 çek. Bf'yi konuşmuyorum bile. Bahsettiğiniz clanların kontrolünde.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Pardon ama manes zaten olu sw.Bu yuzden biraktim orayi.Bu kadar kotu bir sw olamaz.Eventle yeni sw ne alaka.Daha yilbasi eventi olacak.Yeni yaza anca gelir.Bence gereksiz yeni sw..

İşte öyle bi oyun oynuyoruz ki bizleri düzgünce bilgilendiren, tavsiye eden veya yönelten yetkililer yok. Güvensizlik hat safhada nedeni bu kadar büyük paraların dönmesi. GM ekibinin kısıtlı bilgiye sahip olması. Severek oynadığımızın oyunu gelir kapısı görenlerin bu oyunu ne hale getirdiğini bir kez daha görelim. Hepsine yazıklar olsun!

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Serverların PK alanları zaten uzun süredir tenha halde. Yok şu server bu server bitti diye ağlayanların ekseriyeti GB-TL ticaretinde olduklarından pazarın durması faturaları konusunda endişelendiriyor hepsini =) .

Oyuna sadece farm saatlerinde girip, sizden başka insanlar bu bölgelere girdiğinde kafalarına 30 parti çöküp taş fiyatlarını kendiniz belirlemek için 40 takla atın insanlanlar da sıkılıp serverları bırakınca vay efendim suçlu GM'ler.