Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fueqorey7 View Post
    Tabi öğrenci belgesiyle belgelenebilir bu gibi uygulamalar zaten var. Sadece tek hesaba sahip olucak. Yani aslında daha güzel şeyler de olabilir. Üniversitelerde kulüpler kurulabilir onlarda üyelik alınabilir. Knight online hep kötü kaldı hiç gelişme gösteremedi ve ben buna üzülüyorum. Gelişme gösterememesi de bence üniversitelilere yardımcı olmamasıdır. Bakın lole üni turnuvaları var herkes bedava oynayabiliyor. Her gence erişim sağlayabiliyor. Ben parasız olsun demiyorum sadece öğrencilere de ulaşılabilsin diyorum.
    kıyaslamaya çalıştığın oyun ile bizim oyunun alakası olsa keşke ama neyse.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by cregularconsider View Post
    oyuna birşeyler elde etme amaçlı girmiyorsan zaten ares diez gordion gibi sunucular mevcut giriş için bu sunucuları kullanabilirsin. bende ticari gözle bakmıyorum oyuna. 83 lvl bi okçum var old takı, +7 quest bowu +7 +5 karışık görev myhtrilleri mevcut. zaten bunları elde etmek için para yatırmak gerekli değil. ben rosettada basladıgım ve kendisini amorti edeceğini bildiğim için bronz premium aldım 7 8 ay önce bir kere. daha cebimden tek kuruş çıkmadı. kaç dc pre aldım kaç peri aldım. demem o ki premiumlar bence yeterince uygun fiyatlı. bu oyunu gelişmek amaçlı oynamak istemiyorsanızda bunlara gerek yok. areste bir hesap açıp 24 saatin 20 saatinde tek tık oyuna girebiliyorsunuz zaten. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yeri geldiğinde ne fuzuli şeylere ne harcamalar yapılabiliyor. öğrenci olmak kıt kannatlikle kesinlikle bağdaştırılmamalı. suistimal edilebilir bir durum. he yanlıs anlasılmasın bizzat öğrenci olarak düşüncelerim bunlar benim
    Diese aksam yediden sonra 250 sira veriyor gece 12.30 civarlarında herkes uyudugunda girebiliyorsun premium almak istesem alırım ama bana sadece giriş önceliği icin premium almak sacma geliyor farm da yapmıyorum. Premium da almiyorum . harcadigim ve harcattigim sc pre pot yetmiyor mu bi de pre alayim mgame icin

Senior Member
    Hahahhahahahahahha abi bir student premium pls . La bu oyunu oynayanların %60-65 i zaten öğrenci . Bu kadar farmer var işi gücü olan insanlar mı zannediyorsun . Artık millet öğrenci belgesi için AÖF yazar orada okurlar eğitim seviyemiz artar assfghjjfdaadgjjjdsaa

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bahsi geçen ayırımı yapmak çok zor bence nasıl öğrenci olduğunu kanıtlayacaksın yada olmadığın halde suistimal etmek isteyecek kişiler elbet yol arayışlarına giricektir

Oyunu oynayanların çoğu öğrenci denmiş düşünerek verilen bi cevap değil bence

Oyun kitlesi şuan için 24 yaş ve üzeri çok az 24-20 arası kişi var buda genel olarak
    oyun kitlesinin yeni mezun çalışan işi gücü olan askerden gelmiş iş bekleyen vb durumlarda olduğunu gösterir
    Last edited by HeRoCoMeBaCK55; 12-08-2018 at 05:30 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Sadece öğrenciler diye ayırmak yerine genel olarak pus için bir şeyler yapılması gerekiyor. Ülke ekonomisi malum ve maddi durumu iyi olmayanların belini bir hayli büküyor pus fiyatları..

Banned
    Oyundaki karakterin 1 aylık masrafı ailenin erzak masrafından fazla böyle fiyatlar olamaz olmamalı.

Parası olmayan oynamasin bi zahmet

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by oneros View Post
    resmen ayak yapıyorsunuz manita dicekki ahmet starbucksda buluşalım 2 kahve 1 dılım pastaya 40 tl verırsın oyuna gelınce yok .parası olmayan oynamasın bızde ıstemıyoruz zaten
    La sen hiç aşık olmadın mı?

Senior Member phati's Avatar
    Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Adamı dovmediginiz kalmış adam makul bir istek demiş sanki cebinizden çıkacak

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    bronze premium 48 tl günlük 1.6 tl ye denk gelir , 1 paket sigara ortalama 10 tl oradan hesapla işte pahalı mı değil mi ?
    sigara içmiyorum. pahalı . konu kilit.