Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation Hesabıma erişimi kaybettim yardım edin lütfen.

Dün gece rosetta serverinde moradon sağ in önünde pazar kurdum. çarda +13reb avedon. 4 parça +11reb warıor chitin. +5 reb warıor ayaklık
    +1reb dol vardı pazara bıraktım sabaha yoktu. allah aşkına yardım edin. son yapılan işlemlere kime gittiğine. yardım edin. acil yardım bekliyorum.
    Last edited by GamesDepot; 12-07-2018 at 10:42 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabınızda otp koruması aktif miydi?

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Hesabınızda otp koruması aktif miydi?
    Hayır değildi. Sizden tek istediğim 7.12.2018 saat 01.00 dan sonra kime trade atılmış hangi hesapla iletişime geçilmiş. bunu yapsanız. soyan kişiyi bulabiliriz. Bakın dişimden tırnağımdan arttırıp bu oyuna yatırdım. Sizin için bunları bulmak çok kolay. Siber suçlar konu ile ilgileniyor fakat size güveniyorum. Yardım edin Lütfen.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yapan kişinin bilgilerinin direkt olarak sizinle paylaşılması mümkün değildir. Hukuki süreci başlattıysanız gerekli bilgiler şirketten istendiği takdirde adli makamlarla paylaşılabilir.

Ek olarak destek ekibine bilet göndererek soyulduğunuzu söylerseniz gerekli incelemeler yapılarak kişi için oyun içi işlem de yapılabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Otp koruması olmayan hesaplar her zaman diken üstündedir. Sisteminize sızan bir virüs bu tarz problemlerin yaşanmasının en büyük nedenlerinden biri olabilir. Sistemlerin güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Oyunun oyunculara sunduğu OTP hizmetini hesabın güvenliği adına kurulmasını önermektedir.

Sizin isteğiniz bilgileri destek bileti atsanız dahi paylaşılması mümkün değildir. HDD'inizi alıp bulunduğunuz bölgedeki en yakın bilişim suçlarına giderek suç duyurusunda bulunabilirsiniz. İstediğiniz bilgiler adli makamlara paylaşılır.

Forum üzerinden hesap desteği de verilmiyor. Dilerseniz konunuz hakkında destek bileti gönderebilirsiniz.

Destek Bileti

Ayrıca belirtmek istediğim bir diğer husus da şudur. Her zaman hesaplar hakkında olsun, gerçek parayla eşya alım satım da olsun uyarılar yapılmaktadır.

Aşağıdaki konuyu da inceleyebilirsiniz.

Hesap Alım Satım İşlemleri Hakkında

İyi forumlar.

Junior Member
    yani şuan destek ekibiyle iletişime geçersem yardımcı olabilirmisiniz. Bazı forumları okudum herkez bi bardak su için yazmış. Bakın gerçekten mağdurum. Bir sürü borca girdim. Sizden tek isteğim itemleri bulmak. Şimdiden elinize emeğinize sağlık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MomocaZ_54 View Post
    yani şuan destek ekibiyle iletişime geçersem yardımcı olabilirmisiniz. Bazı forumları okudum herkez bi bardak su için yazmış. Bakın gerçekten mağdurum. Bir sürü borca girdim. Sizden tek isteğim itemleri bulmak. Şimdiden elinize emeğinize sağlık.
    Kardeş burada sadece öyle konuşuyorlar. Sen biletini yolla forumda sadece olumsuz cevaplar alırsın. Adli işlem de yapabilirsin.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Konu ile ilgili tek yapmanız gereken google'a "Hırsızlık Suc Duyurusu Örneği" yazıp cıkan sablonu doldurup Cumhuriyet Başsavcılığına teslim etmek.
    Bu işlemden sonra savcılık sizden ifadenizi alıyor ve Soygunu yapan şahıs hakında TCK 142. maddeden mahkemeye sevk ediyor.
    Uzun sürer bununlamı uğraşacağız demeyin yapın toplam 3-4 saatinizi alır almaz ama o hırsızlığı yapan yada yapanların benim davamdada olduğu gibi hayatları kararır.
    Çünkü hırsızlığın gerçeği yada sanalı yok nitelikli hırsızlık suçu ikisinide kapsar.
    Merak edenler konu ile ilgili bilgi almak isteyenler PM'den basvurabilir.

Tags for this Thread