Results 1 to 5 of 5

Thread: e-mail

Junior Member

Unhappy e-mail

kolay gelsin arkadaşlar geçen haftaki yayında oyuna geri dönmek isteyen arkadaşlara hesapları konusunda yardımcı olunacagı söylendi buna istinaden hesabın kendine ait oldugunu ispatlayan arkadaşlara yardımcı olunacakmış. ben 2012 yılında hesap aldım site üzerinden yazışmalar aktarım ile ilgili tüm bilgilerin oldugu konuşma geçmişi sistemimde kayıtlı hesabı aldım karakterle aranıza katıldım fakat yeni aktive ettiğim mail adresi oyunun el değiştirmesinden sonra tekrar aktive etmek için girdiğimde mail adresimin sistemden düştügünü gördüm o zamanlar ticket atacak kimsemiz olmadıgı için ölece kaldı ve 2013 yılından itibaren oyuna ara vermek zorunda kaldım şimdi bir arkadaşımla iş ortamında karşılaştım ve hala oynadıgını ögrendim bende tekrar oyuna döndüm fakat takdir edersiniz ki 80 lwl e çar kasmak ve item dizmek biraz meşakkatli bir iş oldugundan biraz üşündim yalana gerak yok nese geçen haftaki yayından sonra gm arkadaşların yardımcı olunagı sözlerini duyunca arkadaşımın hesabından foruma girip durumu yazayım dedim
    konunun özü şu an yasak oldugu halde vaktizamanın aldıgım hesabımın tekrar yeni mail adresime tanımlanması söz konusu olabilirse çok sevinirim gizli soru cvp item kilit şifresi eski mail adresi oyuna girilen iller nick ana karakter job lwl bilgileri ve hesabımı satın aldıgımı açıkca gösterecek yazışma geçmişi elimdeler bu konuda bana yardımcı olabilişrseniz oyuna dönmek istierim

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

2015 yılında hiç aktif olmayan hesaplar silindi. 2015 yılına kadar hiç girmediyseniz silinmiş olabilir. Bununla ilgili mevcut konuyu inceleyebilirsiniz.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Hesabınızla ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz ve E-posta sorunlarınızı halledebileceğiniz yer destek ekibidir.

Junior Member
    forumu inceledim hesabım aktif çünkü 2013 yılının başlarında oyuna girdim ayrıca id giriyorum ıd de aktif dediğim gibi yayında gm arkadaşlar foruma yazın yardımcı oluruz demişlerdi o yüzden yazdım buradan zaten daha önce ticket attım fakat hesap aktif etme tarihinde sorun yaşadım dediğim gibi o zamanın şartlarında hesap satın aldım bunu yazşma geçmişinden kesinlikle kanıtlarım ki bilgilerim mevcut konuyu tekrar değerlendirirseniz ve tekrar belirtiyorum geçen haftaki yayında gm arkdaşlar foruma yazın ispat ederseniz yardımcı olucaz demişti ona istinaden yardımlarınız bekliyorum eger derseniz ki ticket atın oradan yardımcı olunacaktır onu da yapabilirim

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Belirtilen tarihlerde oyuna giremediyseniz silinmiş olabilir. Ben bu bilgiyi aklınızda olması için sizinle paylaştım.

Yaşadığınız sorun hesap sorunu olduğu için zaten direkt destek ekibiyle iletişim kurmalısınız. Forum üzerinden bu tür durumlarda destek sağlanamamaktadır.

Junior Member
    dediğiniz gibi destek forum üzerinden sağlanamaz haklısınız faket yayında neden öyle birşey söylendi direkt kinart a mı ulaşmamız gerekiyo özellikle yayında forumdan bana ulaşın yardımcı olucaz dedi çünkü ve bunu twic üzerinden canlı yayında söledi

Tags for this Thread