Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Yardim lütfen ..

Selamın aleyküm oyuna yaklaşık 1.5 senedir girmiyorum 1.5 sene felan öncesinden charımda 64 adet Thropy of flame kalmış Jullien npc'sine gidip kırdırmayı deniyorum ama şöyle bir yazı alıyorum '' you do not have trophy of flame. you can get one if you defeat Kaul's Mother.''
    Lütfen yardımcı olur musunuz oyunda cok kişiye sordum bilmiyorlarmış. Zamanında başka chardan atmıştım bu chara trophy of flameleri acaba ondan mıdır hangi charda cıkardıysan onda mı actırcaksın.
    Oyuna tekrardan başlamayı düşünüyordum başıma bu gelince canım'ı sıktı lütfen yardımcı olun.
    Bilet gönderdim fakat Video istendi video nasıl atıcagımı bilemedim buradan ileticegim.
    https://youtu.be/MSNXJ3DcLTE

KARAKTER ADI : FH28A16
    SUNUCU : GORDION
    LVL : 37
    Last edited by IBlackWicked; 12-06-2018 at 07:21 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Attığınız video mobil cihazla çekildiği için bir şey anlaşılmıyor. Destek ekibine bilet gönderirseniz daha iyi yardım alabilirsiniz.

Ek olarak kutuları kırmak için 75 lv şartı bulunuyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bende bilete nasıl cevap eklendiğini ve ilgili konunun güncelleme notunu paylaşmak istedim.
    Aşağıdaki konudan 04.01.2018 Bakım Notlarına bakabilirsiniz. Seviye sınırının 35’den 75’e yükseltildiği yazıyor.

Bu nedenle kutuları 75. seviyede kırdırabilirsiniz.

Yollamış olduğunuz biletinize yanıt eklemek için, Destek bölümüne giriş sağladıktan sonra "Biletlerim" seçeneğini seçmelisiniz. Konunuzda "Cevap Ekle" butonuna bastığınızda biletinize cevap ekleyebilirsiniz. Eğer "Cevap Ekle" butonuna basamazsanız CTRL + F5 ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

[Bakım Notları] 04.01.2018