Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Merhaba ,
    Windows 10 kullanicilari Surekli bir fps dususune maruz kaliyor.
    Yapilacak tek sey windows 7 kurmak cunku daha oncede benim pcde donuyordu maradonda adim atamiyorum.
    Windows 7 kurdum maradon haric diger haritalarda 90 fps sabit cokta akici oynuyorum.
    Pc ozelliklerim ise : intel i3 1.90 4 gb ram g force 340 m 500 gb hdd
    Leptop

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Kaspersky otomatik devre dışı bırakmaz, opsiyon kullanır sen kapatırsın. Yanlış bilgilendirmeyelim oyuncuları.
    Normal şartlarda sadece Kaspersky değil, herhangi bir virüs programı kurulduğunda Windows Defender kendisini 2. plana atıyor ve korumayı opsiyonel olarak kullanıcının kurduğu programa bırakıyor.

Tabii bu her sistem ya da her program için geçerli olmayabilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Merhaba ,
    Yapilacak tek sey windows 7 kurmak cunku daha oncede benim pcde donuyordu maradonda adim atamiyorum.
    Windows 7 kurdum maradon haric diger haritalarda 90 fps sabit cokta akici oynuyorum.
    Leptop
    Selam,

2 bilgisayarımda da Win10 pro kurulu. Her oyunu sorunsuz oynadığım gibi Knight Online oyununu da sorunsuz oynayabiliyorum. Win7'de sorun yaşamayanların nedeni eski donanımların sürücülerinin Win10 ile uyumsuzluğu olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Merhaba ,
    Leptop
    kardeşim özelliklerim seninkinden daha iyi ama 40 fps geçemiyorum maradonda adım atmakta zorlanıyorum. win7 kurulu i5 intel 8gb ram g force 340 m ekran kartı war 640 hdd toshiba

Junior Member
    i7 7700 HQ,512 GB SSD,16 gb 2666 mhz RAM,geforce 1050Tİ ekran kartı var. maradonda 30 40 fps yi geçmiyor.sabit 90 fps oynuyorum pk atarken kalabalıkta fps düşüşleri yaşıyorum veya cz de town atarken anlık çok düşüyor fps.win 10 pro kurulu

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bazı sistemlerde otomatik devre dışı bırakmadığı görülebilir. Kullanılan kaspersky türlerine göre de bu farklılık gösterebilir. Bu sizi yanıltmamalıdır.
    Dostum sen neden icine edebiyat ogretmeni kacmis gibi konusuyorsun.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Sorunun çözülmesine sevindim, fakat lütfen windows defender kapattıktan sonra farklı bir virüs programını aktif edin, her zaman bilgisayarınızı koruyan bir program olsun.

Windows defender kötü bir koruma programı değil, fakat çok fazla ayrıntılı koruma yaptığı için sadece Knight Online değil, online olarak oynadığım hemen hemen her oyunda sorunlarla karşı karşıya kalmama sebep oldu ve çözümü defender yerine farklı bir program kullanmakta buldum.

Tekrar söylüyorum arkadaşlar, bilgisayarınızda Windows Defender programını kapatırsanız, mutlaka farklı bir virüsten koruma programını kullanın. Sisteminizi tamamen korumasız bırakmayın.

Keyifli Oyunlar
    Gm dahil mod arkadaşlar da eksik bilgi vermiş.Bir evi ev sahibimi daha iyi bilir yoksa misafir mi?

Defender işletim sisteminin bir parçası ve en ince noktaları şu durumda sadece o bilmektedir.Diğer kullandığınız antivirüsler sistemi alaşağı etmekten başka bir işe yaramaz.

Ha illede bu soruna kesin çözüm diyorsanız çözüm defenderi devre dışı bırakmak değil , oyun dosyasını veya exe dosyasını antivirüs alanı dışına çıkarmanız ile sağlanır.

https://i.hizliresim.com/Nn5qrL.png

Burda nttgame klasöürünü veya içerisindeki exe uzantılarını dışla derseniz zaten oyun dosyalarıyla ilgili trafik akışında bir sorun kalmayacak.

Kökten kapattığınız zaman defenderi 10 tane antivirüs te kursanız en ufak dikkatsizliğinizde beklenen son kaçınılmaz olacaktır.

https://i.hizliresim.com/v6gEnr.png

Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Dostum sen neden icine edebiyat ogretmeni kacmis gibi konusuyorsun.
    Sen neden çaresiz , kaybedecek birşeyi olmayan , yansın dünya bakışıyla sataşıyorsun millete.Belliki forumda bir mevki için görev almaya aday olmuş birinin senin ona sataştığın gibi karşılık veremeyeceğini bilmene rağmen etik ve ahlaki olmayan bir uslup ile klavye erkekliği yapman seni üstün kılmaz.Sataştığın şahsı tanımam hatta hiç birini tanımam ama bu şekilde yaklaşman da doğru değil.Normal üyeliği ile sana istediği gibi giydirir , onunda eli ağzı var beyni var en az sende olduğu kadar.Adam gibi yorum yapın adam gibi adam olun.Bu şekilde uslupla bakkaldan sakız bile alamazsınız ağzınızın orta yerine çakarlar affetmezler.