Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: yardım lütfen

yardım lütfen

merhaba bi çar açtım ve kasmak istedim,emc de daha rahat kasarım diyip eskiden bildiğim bi yöntemi uygulayıp ve çarı at görevine soktum ,ancak 35 lwl olmadığı için emc ye geçemiyorum,tekrar moradona da gidemiyorum,çık gir yapıncada aynı yerde doğuyo..nolcak şimdi hapis gibi kaldı çar orda....

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen konuyu yarın mesai saatleri içerisinde güncelleyin.Ve konuya sunucu ve isim yazarsanız daha iyi olacaktır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Lütfen konuyu yarın mesai saatleri içerisinde güncelleyin.Ve konuya sunucu ve isim yazarsanız daha iyi olacaktır.
    konuyla alakalı destek ekibine ticket atabilirsiniz denicekse bilet atmıcam ,girdiğim yerden biletle çıkmak istemiyorum ,açtığım çar çöp olur gitsin yeni çar açıp kasarım, iyiki yan çar değil..ancak ders olur 35 lwl olmadan ata çar sokmayız ,Oyununda dikkatine ,çıkış yoksa girişde olmasın oraya neticede emek veriliyo.....

Server: Gordion
    Nick : MiKaTu

İlgili kişiler çarı moradona yollarlarsa o çarla devam edicem ya da çar çöp olcak

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Oyuna giriş yaparsanız size hızlıca yardımcı olabilirim.

Quote Originally Posted by patheoz View Post
    oyuna giriş yaparsanız size hızlıca yardımcı olabilirim.
    şuan oyundayim yardim ederseniz sevinirim

Quote Originally Posted by jrgokhan View Post
    şuan oyundayim yardim ederseniz sevinirim
    Sanırım saat geç oldu yarın bakarız artık gelen giden yok çünkü teşekkürler '' patheoz <3 ''

Merhabalar, sizi burada insanlara yardım ettiğinizi ve bilgilendirdiğinizi gördüm de ondan dolayı yazıyorum,

E posta değişikliği yapamamaktayım çünkü e postam kapanmıştı, aynı e postayı açsam dahi mail gelmiyor hiçbir şekilde.

Destek talebi oluşturdum ancak çok da iyi anlayacağınız üzere sabırsızlanıyorum oyuna girmek için beklemek ızdırap geliyor, yardımcı olabilir miydiniz acaba ?

Quote Originally Posted by optik04 View Post
    Merhabalar, sizi burada insanlara yardım ettiğinizi ve bilgilendirdiğinizi gördüm de ondan dolayı yazıyorum,

E posta değişikliği yapamamaktayım çünkü e postam kapanmıştı, aynı e postayı açsam dahi mail gelmiyor hiçbir şekilde.

Destek talebi oluşturdum ancak çok da iyi anlayacağınız üzere sabırsızlanıyorum oyuna girmek için beklemek ızdırap geliyor, yardımcı olabilir miydiniz acaba ?
    Merhaba,

Destek ekibine bilet gönderdiyseniz lütfen size gelecek olan cevabı bekleyiniz. Farklı bir bilet göndermeniz ya da bileti güncellemeniz size gelecek olan cevap sürecini uzatacaktır.

Bilginize.

Bileti mecburen güncellemem gerekti, çünkü bazı bilgileri hatırlayamamıştım, yaptığım araştırma sonucu buldum ve ekledim, gelecek cevabı hızlandırmanın yolu yok mudur dünden beri arayış peşindeyım ancak bulamıyorum başka ulaşım yolu siz yardımcı olamaz mıydınız

Quote Originally Posted by optik04 View Post
    Bileti mecburen güncellemem gerekti, çünkü bazı bilgileri hatırlayamamıştım, yaptığım araştırma sonucu buldum ve ekledim, gelecek cevabı hızlandırmanın yolu yok mudur dünden beri arayış peşindeyım ancak bulamıyorum başka ulaşım yolu siz yardımcı olamaz mıydınız
    Maalesef, biletler sırası ile kontrol edilmekte ve işlem sırasına göre geri dönüş sağlanmakta.