Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Junior Member

Sakin Tas Kirdirmayin..

Abi bu ne yaa bu kadarda olmaz ki. kaç gündür tas kırdırıyorum hep çöp cıkıyor, hep full zarar ediyorum. Droplar haddinden fazla dusuk. bugun 2 gb'lik daha dark fragment ve silver kirdirdim, hep çöp cıktı. bugun de 1.5 gb'lik zararım var. para eder sadece 15 tane buss ve 1 adet silver bar cıktı. bundan sonra daha da tas kirdirmam. dropların düzelmesi lazım. Acaba OYUN yetkilileri droplarin bu kadar düşük olmasının sebebi nedir?
    Last edited by SkCLucky; 12-05-2018 at 07:24 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Drop oranlarında herhangi bir değişim olmamasına rağmen insanlara yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.

Ayrıca, burada bir şans faktörünün olduğunu unutmamanız gerektiğinin de altını çizmemiz gerekiyor.

Junior Member
    Nasil yanlis yonlendiriyorum. Kendim kirdiriyorum, videolari izliyorum, hep mi zarar, hic kazanani gormedim. Abi bu nasil sans, yuzlerce tas kirdirdim farkli farkli gunlerde, 1 tane guzel drop dusmezmi. Rahatsiz oldugum konuyu dile getirmenin neresi yanlis yonlendirme.

bu aralar tek siz değil 100lerce kişi şikayette bulunmakta aslında tamemen şans bugun biri olimpiada 3tane arka arkaya takı aldı silvery gemden

sizlerde hata alıp kırdırmayın taş piyasayı aşağı çekmek zorunda kalsınlar. o zaman kar edersiniz işte ^^

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Oyuncularımız tarafından yapılan yanlışlardan birisi de bu. İzlediğiniz videoları paylaşan kişiler paylaştığı videoyu yükleyene kadar belki 5, 10 deneme yapıyor. Deneme yapmıyor olsa bile "100 tane X kırdırdık şu kadar kazandık" videosunu izleyip oyunda 100 tane X kırdırsam demek ki şu eşyalar çıkacak bu kadar kar edeceğim hatasına düşmeyin.

Her bir taşın şans oranı ayrıdır videodaki 100 taşın 100'ünün de kendi şans oranı var. 100 taş yerine 10 taş ile de aynı şeyleri kazanabilirsiniz, 300 taş ile de kazanabilirsiniz.

Önemli olan tek şey kırdığınız anda oyun sistemi tarafından o taş için üretilen şanstır, bu şans oranlarında da bir değişiklik yapılmıyor. Eğer yapılırsa da sizlere arttırdık veya azalttık diye bildiriyoruz.

Junior Member
    Patheoz, kendim defalarca kirdirdim. Hesabimi inceleyebilirsiniz. Drop oranlari cok dusuk. Tas kirdirma oranlarinin duzeltilmesi lazim.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Günlük görevlere +7 ye kadar zırh alma şansı geldiğinden beri görev yapiyorum . kirk gunu geçti galiba. Cevremdemkiler 2. Seti yaptı 8 e deniyor. .
    Benim daha 1 tane +7 elbisem olmadi bak irk gundur yapiyorum . nasıl bi bedevi karakterim varsa . +7 ye geçmiyor +7 atmiyor.
    Benim inancım su. Bazı karakterler açılırken oyunda bu bedevi bu ballı bu kara bahtlı kor talihli diye kodlaniyor. .

Member mitko82's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Günlük görevlere +7 ye kadar zırh alma şansı geldiğinden beri görev yapiyorum . kirk gunu geçti galiba. Cevremdemkiler 2. Seti yaptı 8 e deniyor. .
    Benim daha 1 tane +7 elbisem olmadi bak irk gundur yapiyorum . nasıl bi bedevi karakterim varsa . +7 ye geçmiyor +7 atmiyor.
    Benim inancım su. Bazı karakterler açılırken oyunda bu bedevi bu ballı bu kara bahtlı kor talihli diye kodlaniyor. .
    Valla çok güldüm yaa aynı benim gibi düşünüyosun şans yok ana vanadan kapalı 3 kişi raven dönüyoruz mesela çıkan 13 md den biri bile gelmezmi insanın üstüne

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Solom0nKane View Post
    Abi bu ne yaa bu kadarda olmaz ki. kaç gündür tas kırdırıyorum hep çöp cıkıyor, hep full zarar ediyorum. Droplar haddinden fazla dusuk. bugun 2 gb'lik daha dark fragment ve silver kirdirdim, hep çöp cıktı. bugun de 1.5 gb'lik zararım var. para eder sadece 15 tane buss ve 1 adet silver bar cıktı. bundan sonra daha da tas kirdirmam. dropların düzelmesi lazım. Acaba OYUN yetkilileri droplarin bu kadar düşük olmasının sebebi nedir?
    Merhaba,
    Dun Aksam sularında 3 gem kirdirdim 3 tane silver bar atti.
    Ben anzer bali yiyiyorum Tavsiye ederim.
    Saka bir yana.
    Oyun icinde suanda sadece cöp slotlarinin droplari biraz düsuk.
    Gem droplari o kadarda dusuk degil.
    Bazen shell atip sinir etsede