Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bir kaç yıl önceki ile aynı oran. Kırma ve upgrade işleri şans üzerine kuruludur.
    Oyunu 2 yil once birakmistim. O zamanlar kirdirma islemi yaptigimda droplar gayet guzeldi. Arkadaslarla konusu acilinca tekrar basladim. Hem youtubede'ki videolari izledim, hem kendim kirdirdim. Bu nasil sans ki, yuzlerce farkli tas kirdirdigim halde hep cop cikti. GM'de farkli farkli taslar kirdirip videosunu atmis. GM bile zarar etmis. Anket yapsaniz, emin olun tas kirdirma islemi yapanların neredeyse tamami droplarin dusuk oldugunu soyler. Kar yapani gormedim, ama kendimde dahil zarar yapani cok gordum.

Senior Member
    Artık Fragment ve gem kırmanın bi espirisi kalmadı arkadaşşlar utc dkc itemleri geldi ula attığı droplar 2002 senesinin favori itemleri şimdi o itemlerin bi işlevi yada değeri kalmadı ki uniqe olmayan yeni itemler getirilebilir yada heppa item atmalı gerçekten yeni bir güncellemeye ihtiyac var

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Bunlara bir göz at istersen

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Sinirlenerek kaybettigim jr den aldigim black gemden lego aldim. Sanirim coooook sansliyim.d.d.d

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Solom0nKane View Post
    Oyunu 2 yil once birakmistim. O zamanlar kirdirma islemi yaptigimda droplar gayet guzeldi. Arkadaslarla konusu acilinca tekrar basladim. Hem youtubede'ki videolari izledim, hem kendim kirdirdim. Bu nasil sans ki, yuzlerce farkli tas kirdirdigim halde hep cop cikti. GM'de farkli farkli taslar kirdirip videosunu atmis. GM bile zarar etmis. Anket yapsaniz, emin olun tas kirdirma islemi yapanların neredeyse tamami droplarin dusuk oldugunu soyler. Kar yapani gormedim, ama kendimde dahil zarar yapani cok gordum.
    Dün 20 tane kirdirdim ve kar ettim. Dusen itemleri upgrade edeyim dedim zarar ettim. Itemleri düşmüş haliyle satmis olsam yaklaşık 50m kar edecektim.

Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Günlük görevlere +7 ye kadar zırh alma şansı geldiğinden beri görev yapiyorum . kirk gunu geçti galiba. Cevremdemkiler 2. Seti yaptı 8 e deniyor. .
    Benim daha 1 tane +7 elbisem olmadi bak irk gundur yapiyorum . nasıl bi bedevi karakterim varsa . +7 ye geçmiyor +7 atmiyor.
    Benim inancım su. Bazı karakterler açılırken oyunda bu bedevi bu ballı bu kara bahtlı kor talihli diye kodlaniyor. .
    vallaha aynen katılıyorum bu konuya benım karakter dogustan cenabet mısalı +4 holy bıle basamazken ,taş kırdırıp 1 tane parsomen alamazken.butun questlerını +7 ye basarken yakarken.1 tane drogan alamaz ıken.arkadas tek atısta +7 dragonu +8 basıyor ( +7 almak yetmezmıs gıbı) ne kırsa unık / parsomen alıyor.hıcbırsey yakmadan +7 ıtem basıyor vs. kesınlıkle bazı karakterler olusturulurken sans oranları belırlenıyor.bu da sen basamıyorsan su adam basıyor su karakter cıkartıyor demek ıcın bence . party kurarız tek dc premıumlu ben olurum 1 tane raptor atmaz 1 tane ms atmaz adama 4 raptor 8 ms atar premıumu bıle yok. bu sekılde yuzlerce ornek verebılırım karakterı sılme acılsa vallahı sıldırıcem

Senior Member
    exp oranları değiştirilebiliyor ama drop oranları değiştirilemiyor malesef

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Günlük görevlere +7 ye kadar zırh alma şansı geldiğinden beri görev yapiyorum . kirk gunu geçti galiba. Cevremdemkiler 2. Seti yaptı 8 e deniyor. .
    Benim daha 1 tane +7 elbisem olmadi bak irk gundur yapiyorum . nasıl bi bedevi karakterim varsa . +7 ye geçmiyor +7 atmiyor.
    Benim inancım su. Bazı karakterler açılırken oyunda bu bedevi bu ballı bu kara bahtlı kor talihli diye kodlaniyor. .
    0 +7 hepsi yandı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post

Bunlara bir göz at istersen
    Bana 2017'nin linklerini atma. Gir youtubeye 1 ay icinde yuklenen tas kirdirma videolarina bak. Kendimde kirdirdim diyorum. Haaaa ben kar yaparim, yuregim tas kirdirmaya yetiyor diyorsan, al tas kirdir ve videosunu linkle bizde gorelim. Bos muhabbet yapma.

magic anvil ve şans oyunlarına 3 4 sene boyunca hep kaybettim artık tamamen bıraktım eventlerin hiçbirine girmiyorum inanırmısınız 20 gün üst üste jr bug yüzdünden biz 10 dk dolmasını beklerken adamlar bitirdi chaos desen normal oynayan oldugunu sanmıyorum en kötüsü adam potu otomatik içiyor bdw desen kafasına göre maradona atıyor ft yi adamdan saymıyorum utc denemeyi bıraktım giremediğim için diğer şeylere bi kere girmişliğim yok solo oynuyorum gezmediğim yer kalmadı emc ve eslantta şunu diyebilirim rahatlıkla droplar eskiye göre en az 2 katı en az emin olun azaltıldı gm ler ne kadarda sölesede bariz ortada durum 20 gündür hergün 3 5 kere dc pre ile ms giriyorum şu an elimde old elf beltten başka bişi yok bari pusu ucuzlatın be farm bitik dc pre parası cıkmıyo bile