Results 1 to 8 of 8

Thread: Hack yedim

Junior Member

Hack yedim

Hesabimin otp guvenligi olmasina ramen 2 kere soyulmasi nasil oluyor ??????
    Hepsi nttgamenin oyunu bankalar bile bu otp guvenliginle calisirken
    nasil oluyoda oyunda 2 kere soyuluyorum koxp macro vs. Bu gibi seyleri hayatta kullanmadim kullanmam
    ve ayrica pc de virus icin antivirus programim da var hicbir yasal olmayan siteye girmedim hicbirsey yapmama ramen
    nasil oluyo da soyuluyor bu char ve otp telefonumda pc de degil ben karakterime otp hatasindan giremezken buna kim girebiliyor ????
    Last edited by Death_Stroke; 12-05-2018 at 05:16 PM.

Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by pazarcipri View Post
    Hesabimin otp guvenligi olmasina ramen 2 kere soyulmasi nasil oluyor ??????
    Hepsi nttgamenin oyunu bankalar bile bu otp guvenliginle calisirken
    nasil oluyoda oyunda 2 kere soyuluyorum koxp macro vs. Bu gibi seyleri hayatta kullanmadim kullanmam
    ve ayrica pc de virus icin antivirus programim da var hicbir yasal olmayan siteye girmedim hicbirsey yapmama ramen
    nasil oluyo da soyuluyor bu char ve otp telefonumda pc de degil ben karakterime otp hatasindan giremezken buna kim girebiliyor ????
    Valla öyle bir şey yapacak olsalar full +10 +3 itemli adamlar var bence onlardan başlarlar
    Last edited by Death_Stroke; 12-05-2018 at 05:16 PM.

TS TW kullanıyormuydun yada son zamanlarda pc ye birşeyler indirdin mi

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Aman tanrım!!!

Senior Member Savas3725's Avatar
    Ben niye soyulmuyorum ? Maneste ev parasına charlar var onlar neden soyulmuyor ? Neden sen ?

Senior Member NeedB's Avatar
    güzelim +6 quest kalkanın gm'lerin hoşuna gitmiş.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Hesabınızı paylaşmazsanız TS , TW gibi programlar kullanmaz da kendi kişisel bilgisayarınızdan giriş yaparsanız dolandırılmazsınız admalar istediği itemi üretebiliyorken senin karakterindeki itemi ne yapsınlar loglarda hangi itemin nereye gittiği hepsi kayıtlıdır kardeş bence hatanı kendinde çevrende yada güvendiğin arkadaşlarında ara

Banned
    Kardeşi, ablası vs bilmeden indirebilir ya da çok seri gelen bir banner veya profesyonelce bir şekilde hack ihtimali var.

Güvenlik kesinlikle arttırılmalı oyun içi 2. otp isteme gelebilir.

Hacklenenlerin çoğu otp kodunu girmeye çalıştıklarında internet bağlantısı kesilerek veya afk kaldığında hacklenmekte.

Eğer Oyuna girişte 2. kez Otp isterse ve oyunda kişi afk kalacağı zaman oyuna müdahale kilitleyebilir duruma getirir ve pc başına geldiğinde otp tekrar girerek açabilir.

Ne olursa olsun hiç bir şekilde ben otp var hack destek vermiyorum diyemez. İster microsoft ol ister apple hacklendiği zaman bunlar banane deyip destek vermeme gibi lüskleri yok nasıl koreko var bu destek usko eskisi gibi olmalı.
    Last edited by 4ntikor; 12-05-2018 at 05:00 PM.

Tags for this Thread