Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Drop Oranları Neden Düşük?

Tas kirdirmalarda drop oranlari neden bu kadar dusuk. Test sunucuda tas kirdirip gosteriyorsunuz. Videoları izliyorum zarar ediyorlar. Kendimde farklı farklı tas kirdiriyorum zarar ediyorum. 2 yil once oyunu biraktigimda ki drop oranlariyla ayni degil. Haddinden fazla drop oranlari dusuk. Testlerinizi gm char ve test serverinde degil de, normal server ve user charla yapip, o videoyuda yayinlarmisin. Droplarin ne kadar berbat durumda oldugunu gorun. Drop oranlarini biraz yukseltirseniz, bizide sevindirmis olursunuz.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Test sunucusu ile normal sunucular arasında herhangi bir "drop rate" farkı bulunmamaktadır. Bu tür durumlar tamamiyle şansa bağlı olduğundan 200 GEM kırsanız bile eşya alamayabilirsiniz.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Test sunucusu ile normal sunucular arasında herhangi bir "drop rate" farkı bulunmamaktadır. Bu tür durumlar tamamiyle şansa bağlı olduğundan 200 GEM kırsanız bile eşya alamayabilirsiniz.
    Aslında bununla alakalı birşey yapılamaz mı? Eskiden manner point efsanesi vardı. Güya item upgrade yaparken başarılı olma şansını arttırıyor diye. Gerçekten oyuna şans ile alakalı bir puanlama getirilemez mi?

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Paylaşımları için Lead GM ye teşekkür ederim severek takip ediyorum paylaşımlarınında devamını bekliyorum şahsen

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Solom0nKane View Post
    Tas kirdirmalarda drop oranlari neden bu kadar dusuk. Test sunucuda tas kirdirip gosteriyorsunuz. Videoları izliyorum zarar ediyorlar. Kendimde farklı farklı tas kirdiriyorum zarar ediyorum. 2 yil once oyunu biraktigimda ki drop oranlariyla ayni degil. Haddinden fazla drop oranlari dusuk. Testlerinizi gm char ve test serverinde degil de, normal server ve user charla yapip, o videoyuda yayinlarmisin. Droplarin ne kadar berbat durumda oldugunu gorun. Drop oranlarini biraz yukseltirseniz, bizide sevindirmis olursunuz.
    Drop ratelerin düştüğünü zannetmiyorum. Şansa bağlı. Örnek olarak silver gem de eagle eye dusme ihtimali 100 de 1. Fakat arka arkaya dusurme ihtimalin var. 100 tane den 3 de düşürebilirsin ama hic dusmeyedebilirsin de. Geçen youtube de denk geldi bikac aylik video 5 gem arayla eagle eye düşürüyor. Herşey olabilir. +1 itemi 7 kağıt ile +8 yapma ihtimalin bile var. Şans.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    10 silver gem 1 sos, 1 heros 1 coc temiz onceki 30 taneden 10m anca ckmisti kismet.

Junior Member
    Yeni 2 gb lik daha tas kirdirdim, 15 bus ve 1 adet silver bar haricinde hiç bir sey cıkmadi. sans isi hikaye abi. youtubeden videolara bakiyorum, kirdiranlarin hiç birisi kazanamamıs. ya parasını kurtarmıs, ya da benim gibi full zarar etmiş.