Results 1 to 5 of 5

Thread: Ban Hakkında!!

Junior Member

Ban Hakkında!!

Foruma göz gezdirince benim gibi neden ban yediğini bilmeyen suçsuz yere ban yiyen insanlar var galiba.... Ticket oto mesajda hep aynı cevap... bu konuda bişeyler yapılsın bir süredir sebepsiz yere banlıyım açıklama yok cevap aynı kime nereye ne yapacağımı bılemez oldum...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibi hiç bir zaman oto mesaj göndermez. Detaylı bir inceleme yapar ve o sonuca göre hareket eder. Ayrıca hesap desteğini yalnızca destek ekibinden alabilirsiniz.

Bilginize

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Diesian View Post
    Foruma göz gezdirince benim gibi neden ban yediğini bilmeyen suçsuz yere ban yiyen insanlar var galiba.... Ticket oto mesajda hep aynı cevap... bu konuda bişeyler yapılsın bir süredir sebepsiz yere banlıyım açıklama yok cevap aynı kime nereye ne yapacağımı bılemez oldum...
    Merhabalar,

Otomatik cevap diye bir şey söz konusu bile olamaz. Her destek bileti atıldığında hesaplar tekrar incelenir. Bu konuda daha önce yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Bilginize.

Junior Member
    "Otomatik" oyunculara otomatik cevap. bence mantıklı bir hareket.

Quote Originally Posted by CleanSlate_ View Post
    "Otomatik" oyunculara otomatik cevap. bence mantıklı bir hareket.
    +1 .