View Poll Results: Bu Tip Bir Yenilik Şartmıdır?

Voters
256. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Geç Kalınmış Bir Yenilik

202 78.91%
  • Senelerce Pc Başında Beklemeye Razıyım

54 21.09%
Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 143
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Warriorlar kurianlar üstümüze özürlü gibi pazar açmazlarsa pek sıkıntı olmuyor benim açımdan. Ya pazar belli alanlara ayrılmalı ya da dediğin gibi offline sisteme geçilmeli.

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ArnavutFehmi View Post
    Başlıktada kısaca belirtdiğim gibi şu anki pazar sistemiyle ne aradığımız itemleri bulabilyoruz nede satmak istediğimiz itemleri satabiliyoruz. Senelerdir oyun esnasında gelen itemler karakterlerde birikip duruyor. Haftalarca pc açık kalmasına rağmen satılan itemler 1-2 itemi geçmiyor. Buradan bütün yetkililere sesleniyorum artık şu pazar sistemini değiştirin. Oyuncuların pc lerini item satmak için morodon bölgesinde hapis hayatı sürmesini istemiyorum. Herkes pk atsın eventlere katılsın oyuna bir heyecan gelsin. Bir görev için bile adam toplamaya çalışırken krallara yazı geçirtiyoruz. Başka türlü yaratıkları kesmeye adam bile toplayamıyoruz. Bu yazımı okuyan bütün oyunculara bu konu hakkındaki düşüncelerini sürekli yazarak bu konuyu güncel tutmayı öneriyorum. Eğer yetkililer bu konuda benimle aynı fikirdelerse lütfen yapmayı düşüneceğiniz sistem itemleri koyduğumuz pazar sistemi pc ler kapalı ikende alınabilen bir sistem olsun oyundaki boş boş bankalarda duran itemlerin kimseye faydası yok. Oyunda değişik aktiviteler denemek isteyen büssürü oyuncu var tam bir güzel kadro oluşturuyor, birşeyler yapmaya çalışıyor hayda birde bakıyorki adam daha itemlerini tamamlayamamış. Bütün planlar yatıyor. Günümüzde bu oyunu oynayanların %90 ı türk bu bir gerçek ve bu oynayanlarında %60 ı çalışan kesim yani sürekli oyunun başında duramayan kesim. Lütfen bu oyunun gelişmesini ve siz yetkililer olarak oyunun gelirlerinin artmasını istiyorsanız bu dediğim değişikliği yapmanız hem sizin açınızdan hemde oyuncular açısından mükemmel bir yenilik olacaktır. Bence bütün işinizi gücünüzü bırakın böyle bir değişiklik nasıl yapabiliriz onu düşünün. Naçizane tavsiyemdir. İYİ OYUNLAR.
    kesinlikle bu oyun harici oynadığım bütün oyunlarda kapalı sistem bir pazar yapısı var hatta bazı şirketlerin oyunlarında telefon uygulaması ile pazara müdahale edebiliyorsunuz

Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    kesinlikle bu oyun harici oynadığım bütün oyunlarda kapalı sistem bir pazar yapısı var hatta bazı şirketlerin oyunlarında telefon uygulaması ile pazara müdahale edebiliyorsunuz
    Daha bu adam ne desin piyasadaki bütün oyunların en gerisindesiniz diyor. Ben bu açıklamadan daha ağır cümleler sarf edilebileceğini sanmıyorum.

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RegardPressure View Post
    Ağlaaa. Çıldır. Ahahahahaha
    Neyin kafasını yaşıyorsun sen? Bir oyun için ne ağlıcam ne çıldıracam? Sen hala istediğin şeyler olmadığında çocuk gibi ağlayarak mı oldurmaya çalışıyorsun?

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar konuyla ilgili mutlaka yorum yazın ki konu sürekli güncel kalsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ArnavutFehmi View Post
    Başlıktada kısaca belirtdiğim gibi şu anki pazar sistemiyle ne aradığımız itemleri bulabilyoruz nede satmak istediğimiz itemleri satabiliyoruz. Senelerdir oyun esnasında gelen itemler karakterlerde birikip duruyor. Haftalarca pc açık kalmasına rağmen satılan itemler 1-2 itemi geçmiyor. Buradan bütün yetkililere sesleniyorum artık şu pazar sistemini değiştirin. Oyuncuların pc lerini item satmak için morodon bölgesinde hapis hayatı sürmesini istemiyorum. Herkes pk atsın eventlere katılsın oyuna bir heyecan gelsin. Bir görev için bile adam toplamaya çalışırken krallara yazı geçirtiyoruz. Başka türlü yaratıkları kesmeye adam bile toplayamıyoruz. Bu yazımı okuyan bütün oyunculara bu konu hakkındaki düşüncelerini sürekli yazarak bu konuyu güncel tutmayı öneriyorum. Eğer yetkililer bu konuda benimle aynı fikirdelerse lütfen yapmayı düşüneceğiniz sistem itemleri koyduğumuz pazar sistemi pc ler kapalı ikende alınabilen bir sistem olsun oyundaki boş boş bankalarda duran itemlerin kimseye faydası yok. Oyunda değişik aktiviteler denemek isteyen büssürü oyuncu var tam bir güzel kadro oluşturuyor, birşeyler yapmaya çalışıyor hayda birde bakıyorki adam daha itemlerini tamamlayamamış. Bütün planlar yatıyor. Günümüzde bu oyunu oynayanların %90 ı türk bu bir gerçek ve bu oynayanlarında %60 ı çalışan kesim yani sürekli oyunun başında duramayan kesim. Lütfen bu oyunun gelişmesini ve siz yetkililer olarak oyunun gelirlerinin artmasını istiyorsanız bu dediğim değişikliği yapmanız hem sizin açınızdan hemde oyuncular açısından mükemmel bir yenilik olacaktır. Bence bütün işinizi gücünüzü bırakın böyle bir değişiklik nasıl yapabiliriz onu düşünün. Naçizane tavsiyemdir. İYİ OYUNLAR.
    Ben daha önce bir konuda yazmıştım kimse takmamıştı. Benim önerim pazar npc si olacak itemi koycaz fiyatını yazcaz pazar kurmucak ama sistemde görünecek,ister pk at ister görev yap fakat sisteme çok yüklenme olmasın diye koyulan item 3 gün içinde satılmazsa sistemden düşsün en azından 3 günde bir pazar kurarız biz de . Pazar npc sine tıklayınca sistem şöyle işleyecek aynı pazar sc si gibi. istediğimiz itemi aratacaz fiyat sıralaması vs. yapabilecez. İtem sahibi on ise item yeşil off ise turuncu yanacak. Pazar sc sinden tek farkı itemlerin resmi görünebilir güzel olur. Ama yapmazlar çünkü pus itemiyle olan bir şeyi niye bedava yapsınlar.

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mrcrowlee View Post
    Ben daha önce bir konuda yazmıştım kimse takmamıştı. Benim önerim pazar npc si olacak itemi koycaz fiyatını yazcaz pazar kurmucak ama sistemde görünecek,ister pk at ister görev yap fakat sisteme çok yüklenme olmasın diye koyulan item 3 gün içinde satılmazsa sistemden düşsün en azından 3 günde bir pazar kurarız biz de . Pazar npc sine tıklayınca sistem şöyle işleyecek aynı pazar sc si gibi. istediğimiz itemi aratacaz fiyat sıralaması vs. yapabilecez. İtem sahibi on ise item yeşil off ise turuncu yanacak. Pazar sc sinden tek farkı itemlerin resmi görünebilir güzel olur. Ama yapmazlar çünkü pus itemiyle olan bir şeyi niye bedava yapsınlar.
    Yemin ediyorum adam sizin yapmanız gereken araştırmayı toplantıyı kısacası herşeyi yapmış. Bu arkadaşın söylediğini direk şimdi yapsanız vallaha süper olur 10 numara süper fikir. Gerçekten tebrikler.

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yorum atarsanız konu sürekli başta kalır arkadaşlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mrcrowlee View Post
    valla helal olsun gayet mantıklı

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bana kızacaklar ama illegal sunucuların bazısında bu tarz bir şey düşünmüşler.

Tags for this Thread