View Poll Results: Bu Tip Bir Yenilik Şartmıdır?

Voters
256. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Geç Kalınmış Bir Yenilik

202 78.91%
  • Senelerce Pc Başında Beklemeye Razıyım

54 21.09%
Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 131 to 140 of 143
    Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    oyunun pazar sistemi olması gerektiği gibi liste arıyorsan steamden her hangi başka oyunları oynamanı tavsiye ederim

Pazar sistemi değiştirilip artık auction house getirilmeli.
    Pazara karakteri bıraktığımda 18 yaşındaydım şuan 29 yaşındayım.
    Teşekkürler MGAME

Senior Member
    itemleri npc üzerinden satalım , gelsin artık şu özellik

Auction house sistemine geçmenin artık zamanı gelmedi mi sizce de ?

Senior Member
    Suan oyun oynamak istiyorum ama mal gibi pazarda bekletıyoruz napalım 100 tane pc ile mi girelim oyuna bizde.Taş devrinden kalan sistemle insanlara oyun oynatmıyorsunuz

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Suan oyun oynamak istiyorum ama mal gibi pazarda bekletıyoruz napalım 100 tane pc ile mi girelim oyuna bizde.Taş devrinden kalan sistemle insanlara oyun oynatmıyorsunuz
    Katılıyorum artık bu sistem kesinlikle çok geç kalmış bir sistem ve acilen getirilmeli.
    Oyun oyuncudan çok esnafla dolu malesef bunun önüne geçilmezse oyun artık oyunluktan tamamen çıkacak

Senior Member
    oyunda boş kalabalık yaratan ve oyunda lag yaratan boş pazar ve multi karakterleri olmaması için, pazar sistemi npcye geçmesi lazım

Senior Member
    Bunu yapamadılar ya da yapmadıkları için serverları saçma sapan böldüler. Pazar açılan server ,pazar açılmaya server diye bölünmüş. Öyle saçma ki adam 1. serverda item alabilmek için 2. servera giriyor.Oyunda select karakter de yok oyuna alt f4 atıp tekrar gireceksin.
    Sadece 1 npc ile serverdaki kuru kalabalığı komple bitirecekler ama işlerine gelmiyor da olabilir. Oyundaki karakterlerin %70 civarı sanırım pazarda. Başka mmorpg oyunda böyle bir şey yok. Hepsinin pazar sistemi gelişmiş.
    Last edited by INirvana; 10-25-2020 at 01:00 PM.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok basit bu aynı pazar sistemi gibi her karaketerin 12 slotu olsun npc ye gideceksin o itemleri pazara kuracaksın. NPC senin yerine satacak. atıyorum 24 saatliğine veya 48 saatliğine koyacaksın satıldığı an sana L den paran gelecek. Veya npc den gidip nakit paranı alacaksın. Steam gibi tıpkı ama bu olur mu bilemem bu oyundan bu güncellemeyi beklemek ülkemizin marsa gitmesinden daha zor...

Mgame duy artık sesimizi pazara mahkum etme bu oyuncuları

Tags for this Thread