View Poll Results: Bu Tip Bir Yenilik Şartmıdır?

Voters
256. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Geç Kalınmış Bir Yenilik

202 78.91%
  • Senelerce Pc Başında Beklemeye Razıyım

54 21.09%
Page 11 of 15 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 143
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    değişmesi şart

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Nickname
    Axoyek
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by ArnavutFehmi View Post
    Başlıktada kısaca belirtdiğim gibi şu anki pazar sistemiyle ne aradığımız itemleri bulabilyoruz nede satmak istediğimiz itemleri satabiliyoruz. Senelerdir oyun esnasında gelen itemler karakterlerde birikip duruyor. Haftalarca pc açık kalmasına rağmen satılan itemler 1-2 itemi geçmiyor. Buradan bütün yetkililere sesleniyorum artık şu pazar sistemini değiştirin. Oyuncuların pc lerini item satmak için morodon bölgesinde hapis hayatı sürmesini istemiyorum. Herkes pk atsın eventlere katılsın oyuna bir heyecan gelsin. Bir görev için bile adam toplamaya çalışırken krallara yazı geçirtiyoruz. Başka türlü yaratıkları kesmeye adam bile toplayamıyoruz. Bu yazımı okuyan bütün oyunculara bu konu hakkındaki düşüncelerini sürekli yazarak bu konuyu güncel tutmayı öneriyorum. Eğer yetkililer bu konuda benimle aynı fikirdelerse lütfen yapmayı düşüneceğiniz sistem itemleri koyduğumuz pazar sistemi pc ler kapalı ikende alınabilen bir sistem olsun oyundaki boş boş bankalarda duran itemlerin kimseye faydası yok. Oyunda değişik aktiviteler denemek isteyen büssürü oyuncu var tam bir güzel kadro oluşturuyor, birşeyler yapmaya çalışıyor hayda birde bakıyorki adam daha itemlerini tamamlayamamış. Bütün planlar yatıyor. Günümüzde bu oyunu oynayanların %90 ı türk bu bir gerçek ve bu oynayanlarında %60 ı çalışan kesim yani sürekli oyunun başında duramayan kesim. Lütfen bu oyunun gelişmesini ve siz yetkililer olarak oyunun gelirlerinin artmasını istiyorsanız bu dediğim değişikliği yapmanız hem sizin açınızdan hemde oyuncular açısından mükemmel bir yenilik olacaktır. Bence bütün işinizi gücünüzü bırakın böyle bir değişiklik nasıl yapabiliriz onu düşünün. Naçizane tavsiyemdir. İYİ OYUNLAR.
    Yapılması gereken tek şey " Ya Buy pazar kalkacak yada pazarı NPC'ye taşıyacaklar.Tıpkı ÇAĞDAŞ Mmorpg'ler gibi

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gelişmiş MMORPG'ler de pazar sistemi artık NPC üzerinden yapılıyor ki , bu da hızlı işlem ve haksız kazancın önüne geçiyor. NPC üzerinden pazar sistemi Knight Online 'a gelmelidir.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Gelişmiş MMORPG'ler de pazar sistemi artık NPC üzerinden yapılıyor ki , bu da hızlı işlem ve haksız kazancın önüne geçiyor. NPC üzerinden pazar sistemi Knight Online 'a gelmelidir.
    İnşallah diyelim bakalım Ben gemiye çalışmaya gidiyorum 6 ay da bir kontrol edicem. Yolum KO'nun mekanına düşerse Amerikada İŞİNİZ FIRIK.

Senior Member
    bu pazar sistemi kalkarsa oyun biter

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eski köye yeni adet getirmeyin.

Knight tarif et bana.

1. Exp kasarsın.
    2.İtem kasarsın/Pazar yaparsın (benim gibi)
    3.NP kasarsın. (CZ çıkacak duruma gelemedim halen)
    4.En güzeli İTEM BASARSIN

Bence pazar sistemi iyi. Ancak pazar sistemi suistimal ediliyor.
    Pzarcılar illegallersen beslniyor gibi.
    Hilebaz Adam her etkinliğ katılıyor ve kutu alıyor gem alıyor fragment alıyor. Zaten hile kullanıyor.
    Bu hile kullanan adam kazandığını en kısa sürede gb çevirmek zorunda. Gördüğü ilk buya atıyor.
    Bunu bilen buycular fiyatları aşşağı çektikçe çekiyor.
    Sen emek vererk kastığın kutu ve fragmenti o düşük fiyattan buya atamıyorsun.
    Adam 10 pc pazar açmış olabilir. Açsın nolucak. Sende aç.
    Bende de 2 pc var.
    Asıl mesele illegalliği önlemek.
    İllegallik önlenirse oyun temizlenir EXP KASMAK TEMİZLENİR/İTEM KASMAK PAZAR YAPMAK TEMİZLENİR/ NP KASMAK TEMİLENİR pazarda temizlenir.( TÜM MESELE BURDA BENCEE)
    13 yILDIR oyundayım. Sadece JR ler giriyorum. 100 def ve gem için.
    Başka hiçbir etkinliğe girmiyorum.
    83/5 full okçum var ve ASLA VE ASLA CZ çıkmıyorum. Neden çıkayım ki. Free np mi olayım. Ben 3 skil atamadan adam bana 18 tane skil atıyor. Okçuyum ben bilirsin light feet vardır okçuda asasta.
    Yaf kardeşim Warrior BENDEN HIZLI KOŞUORRRRRRRRRR
    Bekliyoruz işte. Umut dünyası.
    Last edited by Tuzlukcu55; 04-21-2019 at 10:27 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kingdom Online'da böyle bir sistem vardı, isteyen npc'ye bırakıyordu itemini belli bir komisyon karşılığında, isteyen pazar kurup bekliyordu. Bence çok güzel bir yenilik olur.

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    vendor sistemi gelsin destekliyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Beklemedeyiz umarım gelir. Bir itemi satmak için günlerce bilgisayarı açık tutmak saçmalığından umarım vazgeçilir.

Senior Member
    Steam gibi olması taraftarıyım, zaten vergi sistemi de gelmiş artık steam pazarı gibi olmalı bence, ilanını koyup pk atabilmesi lazım insanların.

Tags for this Thread