View Poll Results: Bu Tip Bir Yenilik Şartmıdır?

Voters
256. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Geç Kalınmış Bir Yenilik

202 78.91%
  • Senelerce Pc Başında Beklemeye Razıyım

54 21.09%
Page 7 of 15 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 143
    Senior Member
    Kesinlikle önemli bir konu ama ne yazık ki mgame Türk oyuncuları sömürüyor enayi yerine koyuyor koreko da undy scroll yok oradakiler 2000 hp scroll kullanıyor peki bizim oynadığımız knight online de neden undy var bu çok saçma ha illa para kazanıcam amacı varsa 2000 hp scrollun fiyatını undy sc fiyatıyla aynı yap olsun bitsin ama yapmayacaklar hiç bir zaman bu pazar sisteminide degistirmezler sebebi ise okadar pazarcılar var kurianlar var çoğu premium çekiyor mgame gelirini azaltmak ister mi ? Tabii ki de hayır

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Eninde sonunda offline pazar gelecek ama kac cash olur orasini bilemem.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Offline pazar zor gibi. Bir ara item kiralama vardı bug falan olmuştu geri kalktı. Buda öyle olur.

Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    En önemli yapılması gereken yenilik bu olsa gerek yapın artık şu yeni sistem pazar mevzusunu.

Senior Member
    Nttgame kindom online diye bir oyun yayınlamıştı bundan 3-4 sene önce oradaki pazar sistemini getirsinler.
    Bence oradaki pazar sistemi getirilirse oyuncular pazarda durmak yerine pk atar. Bir item satmak için illa pazar çarımız olması mı lazım ? Ben pazarda durmak istemiyorum ama itemleriminde satılmasını istiyorum. Bir çok mmorpg oyununda pazar tahta sistemi var.

Yakın zamanda eklenecek knight empire etkinliği kindom online'ın kale savaşı olacak büyük ihtimal. Çok keyif alcağız.

Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yapsınlarda nasıl yaparlarsa yapsınlar günlerce pc açık kalıyor ne satılan var ne de aradığımızı bulamıyoruz. Millet pk ya gelmiyor eventlere katılmıyor bu saçma salak pazar sistemi yüzünden.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Auction house tarzında bir eşya eklenmiş sanırım geçtiğimiz yıllarda ancak daha sonra kaldırılmış eşyaya tıklandığı zaman bir liste geliyor ve eşyaların fiyatlarını en düşükten pahalıya doğru sıralama yapıyor ve almak istediğiniz eşya için tezgaha ışınlanıyor..

bununla uğraşan biri neden bunu bir npc aracılığı ile yapmamış gerçekten merak konusu bu oyunun en büyük eksiği oyun içi komisyon kesilmemesidir oyuna giriş yapan coin miktarını çeşitli eşyalar aracılığı ile çıkış yapmasını beklemek veya dropları kapatmak düşürmek kadar saçma bir düşünce tarzı olamaz

Banned
    Taş devrinde oynuyoruz hala uzaya çıktı oyunlar bizim tartışmamış chaosta koxp var, pazarda kurian çeteler, slotlarda genie çeteler, bdw bug var, berserker ...

Junior Member
    Bahsettiğiniz sistem Grand Exchange sistemidir.Şu anda Oldschool runescape ve runescape 3 bu sistem üzerinden item alış-satış işlemlerini sürdürüyor.Grand exchange size A isimli itemin aylık ortalama fiyatını yansıtıyor.Örneğin 1k olsun.Siz bu itemi 100 den buy bile koysanız bir bakıyorsunuz kasanıza item gelmiş.Yani bu itemi 5k dan satma ihtimaliniz de oluyor.Grand exchange sistemini araştırmanızı tavsiye ederim.İyi oyunlar

Quote Originally Posted by SirTheLeoN View Post
    Önerinize katılıyorum.Hem itemin bulunabilirliği hem de alıp satılabilinirliği açısından önemli.Bir ara oynadığım türkçesi 'İPEK YOLU' olan oyunda bir npc ile istediğiniz özellikte item aranabiliyor,satın alınabiliyor.Böylece item alıcıdan satıcıya daha çabuk ulaşıyor.Böyle bir güncellemenin çok zor olmadığını düşünüyorum.Umarım dediğiniz gibi gelir.Hem serverlerde çoklu pc'nin önüne geçilir.Hem de pazarda duran karakterlerin oyunda olmasından dolayı servere girilmeme olayı da son bulmuş olur.Ancak premium satışlarının azalabilme ihtimalinden dolayı da pek geleceğini sanmıyorum.
    Bahsettiğiniz ipek yolu yani Silkroad Online oyunun paylaşılmış veritabanı geliştiricisiyim ve oyun açıp yönetmişliğim vardır. NTT Game ve MGAME diğer oyunlardan biraz örnek alsalar kendilerini çok yüksek düzeye taşıyacaklar ancak haberleri yok. Bahsedilen Stall sisteminde istenilen itemler fiyat şekline göre sıralanıyor.
    GM arkadaşlara ve yetkililere sesleniyorum hali hazırda paylaşılan dosyaları ve veritabanlarını inceleyebilirsiniz. Bunun için yardımcı da olurum
    Arkadaşın bahsettiği sistemin ismi Consigment Stall . Umarım knight online'a böyle bir yenilik gelir. Konuyu açan arkadaşa da kesinlikle katılıyorum. Maradon boş kalabalıktan ve zaman kaybından başka bir şey değil.

Tags for this Thread