Başlıktada kısaca belirtdiğim gibi şu anki pazar sistemiyle ne aradığımız itemleri bulabilyoruz nede satmak istediğimiz itemleri satabiliyoruz. Senelerdir oyun esnasında gelen itemler karakterlerde birikip duruyor. Haftalarca pc açık kalmasına rağmen satılan itemler 1-2 itemi geçmiyor. Buradan bütün yetkililere sesleniyorum artık şu pazar sistemini değiştirin. Oyuncuların pc lerini item satmak için morodon bölgesinde hapis hayatı sürmesini istemiyorum. Herkes pk atsın eventlere katılsın oyuna bir heyecan gelsin. Bir görev için bile adam toplamaya çalışırken krallara yazı geçirtiyoruz. Başka türlü yaratıkları kesmeye adam bile toplayamıyoruz. Bu yazımı okuyan bütün oyunculara bu konu hakkındaki düşüncelerini sürekli yazarak bu konuyu güncel tutmayı öneriyorum. Eğer yetkililer bu konuda benimle aynı fikirdelerse lütfen yapmayı düşüneceğiniz sistem itemleri koyduğumuz pazar sistemi pc ler kapalı ikende alınabilen bir sistem olsun oyundaki boş boş bankalarda duran itemlerin kimseye faydası yok. Oyunda değişik aktiviteler denemek isteyen büssürü oyuncu var tam bir güzel kadro oluşturuyor, birşeyler yapmaya çalışıyor hayda birde bakıyorki adam daha itemlerini tamamlayamamış. Bütün planlar yatıyor. Günümüzde bu oyunu oynayanların %90 ı türk bu bir gerçek ve bu oynayanlarında %60 ı çalışan kesim yani sürekli oyunun başında duramayan kesim. Lütfen bu oyunun gelişmesini ve siz yetkililer olarak oyunun gelirlerinin artmasını istiyorsanız bu dediğim değişikliği yapmanız hem sizin açınızdan hemde oyuncular açısından mükemmel bir yenilik olacaktır. Bence bütün işinizi gücünüzü bırakın böyle bir değişiklik nasıl yapabiliriz onu düşünün. Naçizane tavsiyemdir. İYİ OYUNLAR.