View Poll Results: Bu Tip Bir Yenilik Şartmıdır?

Voters
256. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Geç Kalınmış Bir Yenilik

202 78.91%
  • Senelerce Pc Başında Beklemeye Razıyım

54 21.09%
Page 6 of 15 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 143
    Junior Member
    Nickname
    Insignis
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeAreTheBest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Buna ben de katılıyorum. 12-13 yıldır USKO oynayan biri olarak pazar yapmaktan nefret ettim hep. Hem bilgisayarımı başında değilken açık bırakmaktan, hem de PK atmak veya FARM yapmak varken pazarda bırakmaktan sıkılıyorum. İlk sayfada bazı arkadaşların belirttiği gibi; eşyaların bir NPC'ye teslim edildiği ve satın almak isteyenin o NPC'yi ziyaret ederek satın aldığı bir sistem harika olur. Bu NPC üzerinden eşya satılabilmesi için de Power Up Store üzerinden 400-500 KC'ye aylık paketler satılabilir. Pazarda zaman kaybettiğim için Premium veya diğer PUS aksesuarlarını almayan biri olarak, hem bu "pazar materyalini" hem de "diğer aksesuarları" almaya daha sıcak bakabilirim. Çünkü satın almış olduğum şeylerin zamanını pazarda oturarak harcamamış olacağım. Bu konu hakkında çalışma yapılması muazzam olur.

Senior Member
    Parti kur oy verelim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mrcrowlee View Post
    Ben daha önce bir konuda yazmıştım kimse takmamıştı. Benim önerim pazar npc si olacak itemi koycaz fiyatını yazcaz pazar kurmucak ama sistemde görünecek,ister pk at ister görev yap fakat sisteme çok yüklenme olmasın diye koyulan item 3 gün içinde satılmazsa sistemden düşsün en azından 3 günde bir pazar kurarız biz de . Pazar npc sine tıklayınca sistem şöyle işleyecek aynı pazar sc si gibi. istediğimiz itemi aratacaz fiyat sıralaması vs. yapabilecez. İtem sahibi on ise item yeşil off ise turuncu yanacak. Pazar sc sinden tek farkı itemlerin resmi görünebilir güzel olur. Ama yapmazlar çünkü pus itemiyle olan bir şeyi niye bedava yapsınlar.
    Bu önerim başka bir arkadaşın dediği gibi makul fiyata bir pus itemiyle olabilir. Lütfen değerlendirlip iletilirse sevinirim.

Sistem Gerçekleşse İyi olur Fakat Oyuna Pek yararı olacağını Sanmıyorum

Yüksek fiyata item koyup Pm Blocklayan Kurian Karakterler(Karaktersizler) Oyuna Ne gibi Faydası olabilirki.

Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    İşte budur düşünceleriniz elbet okunuyordur.

Junior Member
    Güzel bi öneri ins dikkate alirlar bu sayede insanlar pklarina daha fazla zaman ayira bilirlr

Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by baha68 View Post
    Güzel bi öneri ins dikkate alirlar bu sayede insanlar pklarina daha fazla zaman ayira bilirlr
    Merakla bekliyoruz yaşanacakları

Junior Member
    Onca acil item toparliyan onca buy pazari var atin geçin kardeşim.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ArchAge adlı oyundaki pazar sistemi gelmeli, en iyisi.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Quote Originally Posted by ArnavutFehmi View Post
    Başlıktada kısaca belirtdiğim gibi şu anki pazar sistemiyle ne aradığımız itemleri bulabilyoruz nede satmak istediğimiz itemleri satabiliyoruz. Senelerdir oyun esnasında gelen itemler karakterlerde birikip duruyor. Haftalarca pc açık kalmasına rağmen satılan itemler 1-2 itemi geçmiyor. Buradan bütün yetkililere sesleniyorum artık şu pazar sistemini değiştirin. Oyuncuların pc lerini item satmak için morodon bölgesinde hapis hayatı sürmesini istemiyorum. Herkes pk atsın eventlere katılsın oyuna bir heyecan gelsin. Bir görev için bile adam toplamaya çalışırken krallara yazı geçirtiyoruz. Başka türlü yaratıkları kesmeye adam bile toplayamıyoruz. Bu yazımı okuyan bütün oyunculara bu konu hakkındaki düşüncelerini sürekli yazarak bu konuyu güncel tutmayı öneriyorum. Eğer yetkililer bu konuda benimle aynı fikirdelerse lütfen yapmayı düşüneceğiniz sistem itemleri koyduğumuz pazar sistemi pc ler kapalı ikende alınabilen bir sistem olsun oyundaki boş boş bankalarda duran itemlerin kimseye faydası yok. Oyunda değişik aktiviteler denemek isteyen büssürü oyuncu var tam bir güzel kadro oluşturuyor, birşeyler yapmaya çalışıyor hayda birde bakıyorki adam daha itemlerini tamamlayamamış. Bütün planlar yatıyor. Günümüzde bu oyunu oynayanların %90 ı türk bu bir gerçek ve bu oynayanlarında %60 ı çalışan kesim yani sürekli oyunun başında duramayan kesim. Lütfen bu oyunun gelişmesini ve siz yetkililer olarak oyunun gelirlerinin artmasını istiyorsanız bu dediğim değişikliği yapmanız hem sizin açınızdan hemde oyuncular açısından mükemmel bir yenilik olacaktır. Bence bütün işinizi gücünüzü bırakın böyle bir değişiklik nasıl yapabiliriz onu düşünün. Naçizane tavsiyemdir. İYİ OYUNLAR.
    Bu oyun yöneticilerinin işine gelmez bence 1 kişi birden fazla pc ile char açıp pazar yapıyor full, bu da en az bronze premium parası demek.

Tags for this Thread