Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Karakter Çalınması

Arkadaşlar bizde böyle bir oyuna emek ve zaman ve para harciyoruz bi bakin saçmaliğa resmen dikkat etseydiniz diyorlar yaa çok komik.ben 8 sene sonra başladim oyuna o zaman otp yoktu ne bileyim her account için otp mecburiyeti koy o zaman..

Yani karakteride ringe bastiklari için onuda geri alamayacagim oylemi.bu ne saçma bir sistem resmen soyuldum görmüyormusunuz.detayli inceleyin lütfen hirsizlara kapi açiyorsunuz.ilgilenmezseniz hirsiza ve sizin adiniza savciliğa suç duyurusunda bulunacağim.böyle bir bahane olabilirmi.ben karakterimi ve çalinan itemlerimi istiyorum nasil verecekseniz bilmem.inceleyin araştirin buda sizin göreviniz.

Polise gidince çaldirmasaydiniz efendim mi diyolar.biz gerekli güvenliği anlattik diyorsunuz ben yeniden başladim oyuna otp felan bilmiyordum benim maduriyetimi gidermenizi istiyorum
    Last edited by IBlackWicked; 12-03-2018 at 03:57 PM. Reason: bilet içeriği

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle kaybınız için üzgün olduğumu belirtmek isterim.

OTP bir güvenlik alternatifidir ve kişi isterse kullanabilir. OTP ile hesabınızı ek olarak koruyabilirsiniz. Ama siz oyun oynadığınız cihazı ve OTP yüklediğiniz cihazı yeterince koruyamazsanız yine aynı sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sizin güvenlik sorununuzla ilgilidir. Bu yaşanan sorunla ilgili destek ekibinin de belirttiği gibi restorasyon yapılmamaktadır.

PC ve mobil cihazların güvenliği çok önemlidir. Cihazlarınız tehdit altında olduğunda yalnızca oyun hesabınız tehlike altında olmuyor. Yaptığınız online işlemler esnasında kimlik bilgileriniz, e-posta hesaplarınız çalınabilir. Bu ciddi bir suçtur ve bununla ilgili adli süreci başlatmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde kişi hakkında işlem yapılabilir.