Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56

Exclamation 12 PC ile pazar...

Aşağıda verdiğim linkte herşey görünmektedir.Bu ve bunun gibiler için farklı bir yol izlenmeli arkadaş güzel bir şey yapıyormuş gibi birde yakında şu servera geçicem 5. internet hattımı bağlatıcam diyor.Bu ve bunun gibiler aynı şekilde JR'lere girip etkinliklere katılıp bizim elde ettiğimizin 12 katını elde ediyolar.Belki yaptığı illegal bir şey değil fakat doğruda değil.
    Last edited by ScORp_LiON; 12-03-2018 at 12:06 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Reklam olmaması için linki sildim. Yaptığı kurallara aykırı değil, bir hile kullanmıyor ya da bir araçla oyuna çoklu olarak giriş yapmıyor. Ancak bu işi maddi kazanç elde etmek için kullanıyor diyorsanız bunu buraya değil nickleriyle beraber CR'ye atmanız gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member JustTurkeyLOve's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Oynadığım server da 8 çarla pazar yapan arkadaşım var. Hile olmadan yapıyorsa bence sıkıntı yok. Gelen elektrik faturası kazandığı parayı dengeliyor ama bu onu zevk için yapıyor oyunun hastası Pazar yapmak bu oyunun en büyük zevklerinden.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Reklam olmaması için linki sildim. Yaptığı kurallara aykırı değil, bir hile kullanmıyor ya da bir araçla oyuna çoklu olarak giriş yapmıyor. Ancak bu işi maddi kazanç elde etmek için kullanıyor diyorsanız bunu buraya değil nickleriyle beraber CR'ye atmanız gerekiyor.
    Bunu nasil ispatlayacaz banka hesap özetini mi isteyelim bu kişilerden ?

Senior Member phati's Avatar
    Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben şahsım adına insanların bu oyunu ticari kapı olarak görmesine karşıyım.elbet bir gün o pazar npc su gelecek o gün gerçekten bu oyunun miladi olacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by phati View Post
    Ben şahsım adına insanların bu oyunu ticari kapı olarak görmesine karşıyım.elbet bir gün o pazar npc su gelecek o gün gerçekten bu oyunun miladi olacak
    Pazar sc pazarcılar için bir nimet olmaması daha iyi . Onlardan uzağa pazar kurduğunda seni görmeyip ks kurmuyorlar dibine kurduğunda bakıyorlar . Pazar sc olsa saat başı kontrol edip ks atıyorlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by EnHumanChar View Post
    Aşağıda verdiğim linkte herşey görünmektedir.Bu ve bunun gibiler için farklı bir yol izlenmeli arkadaş güzel bir şey yapıyormuş gibi birde yakında şu servera geçicem 5. internet hattımı bağlatıcam diyor.Bu ve bunun gibiler aynı şekilde JR'lere girip etkinliklere katılıp bizim elde ettiğimizin 12 katını elde ediyolar.Belki yaptığı illegal bir şey değil fakat doğruda değil.
    Kıskananlar da bugün

Banned
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Kıskananlar da bugün
    Oyun sistemini eleştiriyor oyun nereye gittiğini gösteriyor. Bu kişiler yüzünden gerçek oyuncular rekabet edemiyor gidiyor sonra o kişiler ağlamaya başlayacak item satılmıyor pre parasını çıkartamıyorum diye.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Aynı ip den birden fazla karakter sokmayı yasaklayamıyorlarsa en azından aynı servera sadece 1 ip ile giriş yapılabilsin tüm serverlarda pazar yapsın

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Oyun sistemini eleştiriyor oyun nereye gittiğini gösteriyor. Bu kişiler yüzünden gerçek oyuncular rekabet edemiyor gidiyor sonra o kişiler ağlamaya başlayacak item satılmıyor pre parasını çıkartamıyorum diye.
    2006-2007 den beri pazar yaparım (şuan ara verdim). Gerçek oyuncu pazardan nefret eder. Elindekini hızlı elden çıkartıp PK alanlarına gitmek ister. Tespitiniz bence çok yanlış. Savunma açınızı değiştirmeniz lazım.