Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Bladman's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad

Lightbulb Makro Kullanımı Hk.

Öncelikle merhaba,

Çok merak ettiğim bir konu var. O kadar konu okudum net bişey anlamadım. Discord da yetkili bir iki kişiye yazdım yine bişey anlamadım.
    Makro özelliği olan Logitech mouse var. Logitech' in programı açık oyuna dahi girmedim. Bu programın açık olması oyunda sorun teşkil ediyor mu? 5 tane ekstra tuşu var mouseda hassasiyet ayarımda buradan ayarlı kapanınca gidiyor. Programı açmaya tırsıtıyorsunuz insanı. Asas okçu oyuncusu filanda değilim. Oyunda illegal bişey yapma peşimde de değilim. Tek merak ettiğim şu, bu mouse o kadar para verip aldık her oyunda kullana biliyorum bir sorunda teşkil etmiyor. Bu oyunda dediğim gibi 5 ekstra tuş var, bu tuşlardan herhangi birisine misal "K" tuşunu atayabilir miyim zaman ayarsız sadece 1 kere bastığımda klavyede "K" tuşuna değilde mouseda basmış olucağım. Bunun için bir yaptırım veya yasak var mı acaba?

Discorddaki herhangi bir yetkiliden alıntı;
    net konuşmak gerekirse;
    Oyuna dışarıdan müdahale eden tüm araçlar (yazılım-donanım) oyun kurallarına aykırıdır ve tespiti halinde gerekli cezai işlemler uygulanır.
    Makro özelliği olan mouse, klavye vb. donanımları kullanabilirsiniz fakat makro özelliğini Knight Online içerisinde size avantaj sağlayacak şekilde kullandığınız tespit edildiği takdirde hesabınız ile ilgili cezalandırma yapılır.

Burdan benim anladığım hiç bir şekilde hiç bir tuşu atayıpda mouseun hiç bir özelliğini kullanamayız, velev ki bu program açık olsa dahi cezai işlem uygulanır.

Aydınlatırsanız çok sevinirim.
    Dehşet derecede çelişkide bırakıyorsunuz insanı netlik lazım.
    Last edited by Bladman; 12-02-2018 at 12:33 PM. Reason: ekleme

Merhaba bununla alakalı şunu söyleyebilirim makrodan tuş ataması yapabilirsiniz fakat bunu otomatiğe bağlayıp PC başında olmadan yaptirirsaniZ suç diye biliyorum GM veya yetkili değilim daha önce yazılanlardan okuduğumu söyledim

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Programın açık olması illegal değil fakat programdan herhangibir tanimli tuş ataması ile anlık veya sürekli faaliyette bulunmak yasak .

Junior Member Bladman's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Tamam işte arkadaşlar sürekli olamayacak sadece "I" tuşu veya "K" tuşu atanacak diyorum. Herhangi bir serilik vs yok sadece atama olacak. Bunun içinde yetkili bir kişinin net bir şekilde aydınlatması lazım. Herkes farklı konuşuyor çünkü kafam çorba oldu.

Tags for this Thread