Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Rosettaya giriş yapamıyorum bu nedir ya

ya bu nedir iki saattir 20 kişiden anca 18 e düştü niye bu kadar yavaş ilerliyor... ayrıca yapımcı firma şu premiumlara bi indirim getirsin malum bi maliyeti yok sanal ortam sonuçta... 150-300 tl ye premiummu olur ya sanki altın işleyip satıyorlar. sanal birşey bu indirim şart. doları falan bahane etmesinler sonuçta oyuncu türk. ya bak varya tinder'a para ödesem 190 tl ye 1 sene premium kullanıyorum. deli gibi hatun düşürürüm takılırım oyunada vakit kalmaz... biraz insaf lütfen ya.

Ben tek tık ile premiumsuz girebiliyorum suan rosettaya. Sira falan yok.

şuan mı? bak ona göre relog atıcam premiumlusun dimi

18 kişilik sıra sayende 138 kişi oldu şu an teşekkürler. niye yalan söylüyosun???

Premiumsuzum diyorum nasil okuyosun yazdigi mi?

okuyorum sayende sıra 138 oldu neden yalan söylüyosun arkadaşım???

Senior Member FFferik16's Avatar
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by RegardPressure View Post
    Ben tek tık ile premiumsuz girebiliyorum suan rosettaya. Sira falan yok.
    Her yorumun şirketi övme üzerine, gerçek sebeplerle översen biz de katılırız ama alenen yalan söylüyorsun. Yetkililer lütfen bu arkadaşla ilgilenir misiniz?

Nttgame işini iyi yapan bir firma. Bende bunu dile getiriyorum sadece. Bu seni neden bu kadar rahatsiz etti anlamadim dostum?

Senior Member
    Quote Originally Posted by RegardPressure View Post
    Nttgame işini iyi yapan bir firma. Bende bunu dile getiriyorum sadece. Bu seni neden bu kadar rahatsiz etti anlamadim dostum?
    yav hehehe kesin öyledir.tek tıkla giriyormuş boş yapma şuan hiç bir sw ye tek tık girmiyor.

Şuan oyundan ciktim. Ve tekrar girmeyi denedim. 4 kisi sira verdi. Yaklaşık 1 dk sonra oyuna aldi. Bu saatler oyunun en kalabalık saatleri. 4 kisi sira vermesi normal diye dusunuyorum.

Page 1 of 3 123 LastLast