Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member
    Nickname
    MOE
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    YOK
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

(sözde ) Yayıncıların dolandırıcılık yöntemleri

Knıght Online'da son 3 4 aydır özellikle dıkkatımı çeken olaylar arasında sözde bazı yayıncıların izleyicilerinden item alıcam destek sunu yapıcam destek çekılış yapıcam destek gibi saçma şeylere donate bar açmaları . Elbette sevdıgımız yayıncıları desteklıyebılırız fakat bu olayı kötuye kullanan sözde yayıncılar var ızleyıcılerınden para toplayıp ıtem alan ve aldıgı ıtemı 1 ay ıcınde server kötu server ölu diyerek satması ve ne yazıkkı önceden kötuledıgı servera bır kaç hafta ıcınde gerı başlaması ve yıne ıtem alıcam dıyerek donate açması .
    Bu tür yayıncılara bırde ne yazıkkı NTT game bu tür yayıncılara hedıye vermekte .
    Burda NTT game'i kesınlıkle kötulemıyorum sadece kullanıcıların duyarlı olmasını ve ellerındekı paraları bu sözde yayıncı benım tabirimle HARAMİLERE paralarını kaptırmaması.
    Yanlış düşün bu sorun değil. Ama her zaman kendin düşün

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Bu olay seni ilgilendirmez , istediği şekilde yayın yapar. Ayrıca nttgamenin verdiği hediye 5k mana 5k hp pre pot + 15 günlük kanat trade edilmiyor.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunu senin deil bağış atıp dolandırıldığını düşünen kişiler yapmalı ve yeri burası deil
    sonuçta bağış barı açıyolar atmak zorunda deilsin attıysanda o para senden çıkmıştır istediğini yapar karşıdaki
    bağış atıp dolandırıldığını idda etmek çok gülünç adam senden bişi çalmıyor
    vermesi gereken bişiyi vermemezlik yada kandırıp başka bi elle tutulur bişi vermiyor
    bunu yazarken çok düşündün mü yoksa kısançlık mı var yani bilemedim ne demek istediğini

Junior Member
    Nickname
    MOE
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    YOK
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HeRoCoMeBaCK55 View Post
    Bunu senin deil bağış atıp dolandırıldığını düşünen kişiler yapmalı ve yeri burası deil
    sonuçta bağış barı açıyolar atmak zorunda deilsin attıysanda o para senden çıkmıştır istediğini yapar karşıdaki
    bağış atıp dolandırıldığını idda etmek çok gülünç adam senden bişi çalmıyor
    vermesi gereken bişiyi vermemezlik yada kandırıp başka bi elle tutulur bişi vermiyor
    bunu yazarken çok düşündün mü yoksa kısançlık mı var yani bilemedim ne demek istediğini
    Kıskançlık kesınlıkle yapmıyorum ve bende düzgün olan yayıncıları ızlıyor ve kendılerını desteklıyorum anlatmak ıstedıgım şey yukarda yazımda açık bir şekilde yazıyor yayıncı adı dahi vermedım sadece bazılarının kandırılmasını ıstemıyorum 30 gun içinde XXX itemı alıcam diyerek donate bar açıyor XXX itemı alıyor sonra server kötü diyor XXX itemı satıyor daha sonra kötü dediği serverda oynamaya devam edıyor ve yıne XXX item ıcın donate bar acıyor ve bunlar 30 gun ıcınde oluyor . Benım kızdıgım nokta da bu umarım acıklamam yeterlıdır

Adam kısmen haklı.İzleyenler genelde oyunu oynamak isteyenler.bu yayıncıların ortamı hoşlarına gidiyor ben de yaparım böyle ortam diyor. pazarcıların, farmcıların çetelerin hakim olduğu oyuna 1-2 ay başlayıp bırakıyorlar bu sayede pazarcıların elinde patlayan itemler al sat yapılıyor ve yine al satçılar ve oyundan para kazanan loserlar ihya oluyor olay bu.

Junior Member
    Nickname
    MOE
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    YOK
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by vol_xK8rVPlZ View Post
    Adam kısmen haklı.İzleyenler genelde oyunu oynamak isteyenler.bu yayıncıların ortamı hoşlarına gidiyor ben de yaparım böyle ortam diyor. pazarcıların, farmcıların çetelerin hakim olduğu oyuna 1-2 ay başlayıp bırakıyorlar bu sayede pazarcıların elinde patlayan itemler al sat yapılıyor ve yine al satçılar ve oyundan para kazanan loserlar ihya oluyor olay bu.
    Beni anlayan birinin çıktıgına sevındım

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Wampirella_Moe View Post
    Beni anlayan birinin çıktıgına sevındım
    bende anladım seni milleti uyanık olmaya davet etmişsin bunda kötü bişi yok digerlerinin dedigi zaten sende biliyorsun.

Yayincilari bu kadar kiskanmayin. Adamın parası az olsa zaten donate falan atmaz atamaz. Demekki parası var atiyor. Bu kimseyi ilgilendirmez. Zorla yapilan bir durum degil. Donate tamamen keyfi bir durumdur.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Wampirella_Moe View Post
    Kıskançlık kesınlıkle yapmıyorum ve bende düzgün olan yayıncıları ızlıyor ve kendılerını desteklıyorum anlatmak ıstedıgım şey yukarda yazımda açık bir şekilde yazıyor yayıncı adı dahi vermedım sadece bazılarının kandırılmasını ıstemıyorum 30 gun içinde XXX itemı alıcam diyerek donate bar açıyor XXX itemı alıyor sonra server kötü diyor XXX itemı satıyor daha sonra kötü dediği serverda oynamaya devam edıyor ve yıne XXX item ıcın donate bar acıyor ve bunlar 30 gun ıcınde oluyor . Benım kızdıgım nokta da bu umarım acıklamam yeterlıdır
    kardeşim diyorum ki alan razı veren razı bırak parayı verip adam gibi yayın yapmıyorsun diyip verdiği paraları hakketmediğini düşünenler yapsın bu diyaloğu
    sen uyanık olmaları için yazmışsındır donate atan kişi ben geri zekalımıyım demek istiyorsun da bile diyebilir kazandıkları 3 5 kuruş para zaten dolandırıcılık yapılarsada zehir zıkkkım olsun knight yayınından kimse aylık 10 bin kazanmıyor 2 3 bin kazansın bırak oda onun işi yayıncılık artık bi meslek dalı adamın teki gider asgari ücrete bi taraflarını yırtar kimisi oturdu yerden para kazanmayı amaçlar kimisi başarır kimisi tutunamaz hayat adaletli deil kardeş yayıncılığıda kolay bişi sanmayın kaç yüz tane terbiye görmemiş eğitimsiz karacahil embesil dalkavuk yani kelimeler kifayetsiz kalıcak kişilerle uğraşıyolar

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Bu bağış olayını bende ilginç buluyorum. Desteklemek istiyorsan sub ol, fazlasına gerek yok ama sonuçta kişinin kendi tercihi zorla bağış toplamıyor.