Results 1 to 10 of 10

Eslant Yer Şekillerinden Oluşan Problemler.

Sayın yöneticiler merhaba, Eslanta güncelleme geldiğinden beri Exp'e yatıp duruyoruz. Nedeni ise, tümseklerden yaratıklardan uzak olsak bile vuruyorlar, Mage alan skilleri yakın olarak yaratıklara skill too far hatası alıyoruz. Eski eslant çok daha iyiydi. Bunun hakkında güncelleme gelecek mi?

Evet eslantta sen tümsekteyken yaratıklar tepede veya tam tersi durumda uzak olsan dahi yaratıklar vuruyor. Hepsi birden vuruncada ölüyorsun. Başıma çok kez geldi çoğunda yırttım son anda. Umarım bu tümsekleri, tepeleri bir anca düzeltirler. Tuzak gibi resmen.

Sorma hocam, Mage oyuncusuyum, 2 sene öncesine kadar böyle bir sorunumuz yoktu. Neden böyle bir gerekçe yapıpta değiştirdiler anlamadım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bölgenin kısa bir videosunu alma şansınız var mı?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Sorunu size tam videolu şekilde gösteremiyorum ama Ewil wizard, Gaint Golem, Raven Harpy slotlarında bizzat yaşıyorum. Her slotta olmasa bile 3 4 slotta bir bu sorunla karşılaşıyorum ki Mage arkadaşlar olarak bu sorundan muzdaribiz.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Thumbs up

Eski Eslantın Gelmesi Mümkün Değil, Sadece Eski Maradon Event'le Beraber Gelecektir.

Ben bizzat gelmesini istemiyorum zaten, bu yer şekilleri bizim düzgün oyun oynamamızı kısıtlıyor. En azından bunların düzeltilmesini rica ediyorum. Karar tabii ki sizin. Hızlı bir şekilde olacak diye de bir şey söz konusu değil. Devlet makamı gibi size şikayetimizi dile getiriyoruz. Düzeltmek tabii ki sizin kararınızdır. Saygılarımı sunarım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DoraLimitless View Post
    Sorunu size tam videolu şekilde gösteremiyorum ama Ewil wizard, Gaint Golem, Raven Harpy slotlarında bizzat yaşıyorum. Her slotta olmasa bile 3 4 slotta bir bu sorunla karşılaşıyorum ki Mage arkadaşlar olarak bu sorundan muzdaribiz.
    Konuyu araştıracağım. Teşekkürler.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Konu ile alakalı ilerleyen günlerde sürekli olarak video çekeceğim ve sorunu yaşadığım anları sizinle paylaşacağım ilginiz için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by DoraLimitless View Post
    ++ Apost of strom slotuda aynı şekilde. En çok raven ve apos stromda oluyor bu olay bana. Bu iki slotta bunu yaşayan çoktur.