Results 1 to 6 of 6

jr silver gemler gelmedi

Thanks giving box sacmaligi yuzunden silver gemlerimi alamadim. Uzerimde 3 bosluk vardi girdigimde . Blue gem aldim devadan silver bar aldim 3. Bosluga silver gemlerim gelmesi gerekirken thanks giving box silver gemden once gelerek yeri bloke etti. Jr boşa gitti oldumu şimdi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bu tarz konularda sorumluluk oyuncuya aittir. Her ihtimale karşı enverterinizde yer açmalıydınız. Bir dahaki sefere daha dikkatli olacağınıza eminim.

Banned
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bu tarz konularda sorumluluk oyuncuya aittir. Her ihtimale karşı enverterinizde yer açmalıydınız. Bir dahaki sefere daha dikkatli olacağınıza eminim.
    bu konuya 5 dk icinde cevap vermissiniz, az asagida pazar alaninda ts kullanimi ile ilgili bir konu var. ona hickimse gunlerdir cevap vermiyor.. bu neyin ayrilciligi yaa?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Peki sayın moderator günlerdir belki haftalardır jrlerde buglardan kaybetmek bizim suçumuz mu yoksa oyunun suçu mu o nolucak acaba ?

Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    bu bir saçmalık değil dikkatli davransaydın, bu olay senin hatan oyun sana imkanları sunmuş foruma girip güncellemeleri okusan bu hataya düşmezdin doğrumuyum ?

Senior Member
    Burda oyunun ne suçu var onu anlamadım,adam hediye verse suç vermese suç.