Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Sebepsiz yere kapatılan hesap BoooooM

Arkadaşlar ticket bölümünden durumu izah etmeye çalışsamda istediğim sonuca ulaşamadım karakter asla hille kullanmadım kullanmamda karakterde zaten o kadar item vardı ki hile gerektirecek bir durum yoktu her ay pustan zaten 3200 cash kullanan biriyim ben ne diye hile açıp paramı çöpe atıyım sizden istediğim tekrar inceleme yapılması .Aşagıya karakterle çekilmiş videoları koyacam lütfen yardımınızı bekliyorum .

https://www.youtube.com/watch?v=tD91EdJiMA8 : KARAKTERİN İTEM TANITIM VİDEOSUDUR.
    https://www.youtube.com/watch?v=Z6CwLncaYlo : KARAKTERİN BASE PK VİDEOSUDUR

https://www.youtube.com/watch?v=GgljV79ix3M : KARAKTERİN ARDERAM PK VİDEOSUDUR .

Sizden sadece tekrar inceleme talep ediyorum inceleme yapıldıgında mağduriyetim ortaya çıkacaktır .

Ban yiyen karakter : BoooooM
    Servar : Rosetta
    HESAP DURUMU : TPT CR
    Last edited by ProficientRoros; 11-28-2018 at 11:30 AM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Geçmiş olsun, destek ekibi hile var diyorsa bundan ötürü varsa sizin karakteri paylaştığınız yada internetinizi paylaştığınız arkadaşlarınız ile konuşmanız gerekiyor bence.

Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Geçmiş olsun, destek ekibi hile var diyor ise, varsa sizin karakteri paylaştığınız yada internetinizi paylaştığınız arkadaşlarınız ile konuşmanız gerekiyor bence.
    Sorun burada zaten kardeşim . İtem videosuna baksana bir kardeşim sence bu karakterde kim niye hile açsın akıl var mantık var. Bir tane perulu adam var sürekli herkeze hile diyor o salak video çekip atıyor ve sonra tpt cr diye ban yiyorum karakteri tekrar inceleseler durum ortaya cıkacak aslında

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Öyle bir durum olduğunu sanmıyorum, öyle olsa oyunda kimse kalmazdı.

Öyle bir durum olduğunu sanmıyorum, öyle olsa oyunda kimse kalmazdı.
    Ama ben kendimden eminim karakterin ban yediği dönem arderam oynuyordum tormentli adama tek atıyordum ben ne diye hile açıyım yani .

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Bu konuda benim yorum yapmam bir şeyi değiştirmeyecek destek ekibi ile iletişimi sürdürüp detay öğrenmeye çalışabilirsiniz, bu arada hesap paylaşıyormuydunuz ?

Bu konuda benim yorum yapmam bir şeyi değiştirmeyecek destek ekibi ile iletişimi sürdürüp detay öğrenmeye çalışabilirsiniz, bu arada hesap paylaşıyormuydunuz ?
    Hayır zaten ticket bölümünde durumu ne kadar anlatmaya çalışsamda bana sürekli aynı cevap geldiği için buraya konu açma gereği duydum , Hayır hesabımı kimseyle paylaşmıyordum.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Destek ekibi ile bir kere daha konuşun umarım iç açıcı sonuç alabilirsiniz yada sebebini öğrenirsiniz. Destek ekibi ne derse o yapacak bir şey yok geçmiş olsun.
    Knight Online Discord Kanalı buradan da GM lere sorabilirsiniz aslında genelde yanıt veriyorlar bol şans.

Junior Member
    BoooooM LEGALDİR ! Tekrar inceleme talep ediyoruz .

Karakteri tekrar incelemenizi istiyoruz çünkü hile kullanmıyordu mağdur durumda olan arkadaşımıza yardımcı olun.