Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Sistem dosyalari bi sekilde bozuluyor. Bende win8 var. Sistemi sifur kurdugumda ko yukleyip geri yukleme noktasi olusturdum. Knight ta teklemeler baslayinca sistem geri yukleme yapiyorum. Sifir sikinti...

Senior Member
    Şuan aynı sorun bendede var ama daha öncelerden yoktu pcye format attım tekrar yükledim oyunu tamda arkadaşın dediği gibi tam ft giricekken 2-3 saniyelik bi donma oluyor ve bi bakıyorum herkes içerde nasıl düzelecek bu sorun bilmiyorum

Windows 10 yüzünden oluyor.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Bilgisayarına kaspersky ya da herhangi bir virüs programını kurarak FPS droplarını gözlemleyebilir misin? Bir çok virüs programının 30 gün deneme sürümü oluyor, rahatlıkla bir tanesini seçip deneyebilirsin.

Bunu söylememin sebebi Windows 10 içerisinde bulunan "Windows Defender" isimli lanet program sadece Knight Online değil, bir çok oyunda FPS droplarına ve haritalar arasında geçişler sırasında takılmalara sebep oluyor. Daha yüksek donanıma sahip bilgisayarımda yaşadığım sorunu bu şekilde çözebildim.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Win 10 ve win 8 bu sorunu yasiyor.Benim de pc seninkine yakin ozellkte sifir kasinti maradon da ama o ft yazisi gectigi an bir donma.Win 7 gectim sorun yok.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Windows 7 candir

Senior Member
    t5 16.1.1 monster var bendede bu fps sabitleme geldiği gün 120 ayarlı olmasına rağmen maradonda fps 2yi bile görüorum keşke sabitlemeselerdi pedalcılar macroculardan dolayi olan bizlere oldu anlık takılıyor sürekli

makinada suan dolara ayarlarsan 13-15bin arası yazık oluyor kısacana

Senior Member
    Bende de gt220 var ekran kartı 10 yıldır banamısın demiyor.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Bilgisayarına kaspersky ya da herhangi bir virüs programını kurarak FPS droplarını gözlemleyebilir misin? Bir çok virüs programının 30 gün deneme sürümü oluyor, rahatlıkla bir tanesini seçip deneyebilirsin.

Bunu söylememin sebebi Windows 10 içerisinde bulunan "Windows Defender" isimli lanet program sadece Knight Online değil, bir çok oyunda FPS droplarına ve haritalar arasında geçişler sırasında takılmalara sebep oluyor. Daha yüksek donanıma sahip bilgisayarımda yaşadığım sorunu bu şekilde çözebildim.
    Windoes Defenderi kapattım güvenlik merkezide kapalı 1.5 haftadır sorun hala devam ediyor aynen deidğiniz gibi haritalar arası geçişlerde kum saati aç kapat yaparken ft tıklama sırasında anlık donmalar oluyor
    Tek çözüm Windows 7 mi şimdi diyecem bence o da değil arkadaşda var aynı pc modeli onda denedim onda gram sorun yok muazzam çalıştırıyor
    Zaten ilk 4 gün bendede problem yoktu sonra kendiliğinden başladı böyle yapmaya bunun illaki mantıklı bi gerekcesi olmalı bu oyunu yazan teknik ekipden yardım alma şansımız yok mu teknik destek almak sorunu çözecek bence sorunla karşılaşan baya arkadaşda varmış oysaki

Senior Member
    Win 10 belli ki sana ufak sürprizler yapmış o bitmeyen güncellemeleri ile. Bence win 7 gibi bişeyle uğraşmana da gerek yok
    Ya beyler 8.1 halen çok güzel ve özel bir nimet. Uygulamalar da senkronize çalışıyor, pc 2 saniyede açılıyor, geçişler çok rahat oluyor. Tavsiyem temiz bir 8.1 yüklemesi yapman.