Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: İnn hostes

İnn hostes

Bazı itemlerin trade olmamasını anlarım da,inn host’a atılamamasına anlam veremiyorum.bence bütün itemler inn host’ta depolanabilmeli.oyundan soğutan bi uygulama bu.insan kendi hesabında,istediği charında,istediği itemi kullanabilmeli.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Bazı eşyalar karaktere özgü olabiliyor. Dolayısıyla bankaya aktarılması durumunda yan karakterden kullanılmasın diye bu şekilde yapılmış olmalı.

Misal dark mithril piecelerden günde 4 tane alıp 2 haftada 9 dragon set mi dizmeyi hedefliyorsun ?

Sanırım madenden çıkan gemler dışı bankaya konması engellenen her eşyanın mantıklı bir açıklaması var.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bazı itemlerin bankaya konmaması mantıklı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dark mithril piecelerden seri 1 char dizebilir birisi.

Bunun haricinde kesinlikle banka kapasitesi arttırılmalı.Birçok eşya bir çok etkinlik geldi fakat banka yıllardır 8 sayfa.Buna umarım bir güncelleme gelir artık yıllardır bekliyoruz.

Banned
    Quote Originally Posted by OhhGood View Post
    Misal dark mithril piecelerden günde 4 tane alıp 2 haftada 9 dragon set mi dizmeyi hedefliyorsun ?

Sanırım madenden çıkan gemler dışı bankaya konması engellenen her eşyanın mantıklı bir açıklaması var.
    yahu diyelim ki oyle yapmak istiyor ne var bunda? sanki oyunda +9 +10 item yokmus gibi cahil cahil konusuyorsunuz. o yapsin sende yap herkes yapsin bunda sorun nerde??
    bizim milletimizi gercekten anlamakta zorlaniyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bütün joblar için düşünürsek +9 mythril set olan asas mageyi rahat tekler.Warriorların daha yüksek atağı olur.Krowaz , secret , holy iş görmez hale gelir.Çok dar yaklaşıyorsun olaya. Bu sadece dark mythril için geçerli olan bir örnek dostum.

Ayrıca Asas ve warriorlar için Quest silahı alıp +9 +10 yaptıklarını da düşünürsen olay daha da vahim olur diğer joblar için.

Quote Originally Posted by Stutgartttt View Post
    yahu diyelim ki oyle yapmak istiyor ne var bunda? sanki oyunda +9 +10 item yokmus gibi cahil cahil konusuyorsunuz. o yapsin sende yap herkes yapsin bunda sorun nerde??
    bizim milletimizi gercekten anlamakta zorlaniyorum
    Bu 9 itemlere hali hazırda yığınla para veren adamlar ayakkabılarının terli tabanını mı yalasın ? Niye kendine müslümansın ? Oldu olacak maradonda milletin itemini çalıp kaçmak gibi özellikte getirsinler, oyun içi gaspçılık diye rolde gelsin onların itemi var bizim niye yok sloganıyla, robin haşuurd diye charını aç 'zenginden alırım, kendime veririm' diye bir sloganda sen koy. Cahilmiş hödüğe bak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by perfect55 View Post
    Bazı itemlerin bankaya konmaması mantıklı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dark mithril piecelerden seri 1 char dizebilir birisi.

Bunun haricinde kesinlikle banka kapasitesi arttırılmalı.Birçok eşya bir çok etkinlik geldi fakat banka yıllardır 8 sayfa.Buna umarım bir güncelleme gelir artık yıllardır bekliyoruz.
    kesinlikle katılıyorum inşaAllah yorumunu bi mod görürde ilgilenir

Senior Member FFferik16's Avatar
    Katılıyorum. Mesela üzerime bakıyorum BDW, Chaos kağıtları var, trade edilmeyen hediye magic bag ve peri var, soul gem var, mithril fragmentler var, quest kalkan var. Sadece bunlar benim üzerimi dolduruyor zaten.

Bu, bankanın 8 sayfasından 1'ini sadece 1 karaktere ayırarak çözülebilir. Yani o sayfaya yan karakterler ulaşamayacak. Böylelikle hem yan karakterler yararlanamaz hem de üstümüz bunlarla dolmaz, iki tarafın da işi görülür.

Veya inventory 2 sayfa olabilir ama sanmıyorum tabii.
    Last edited by FFferik16; 11-26-2018 at 06:25 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Trade olmayan eşyaların depolanamaması gerçekten can sıkıcı bir durum yaratıyor. Yapımcı bunu neye dayanarak yapıyor, bilmiyorum. Sonuçta karaktere özgü eşyalar doğal olarak farklı karakterlerde kullanılamıyor. En azından etkinlik materyalleri gibi satılamayan birtakım eşyaların depolanması gerekiyor. Umarım ileride bununla ilgili gerekli düzenlemeler yapılır.