Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Junior Member
    Quote Originally Posted by bayerischemotorenw View Post
    o zaman modeminizi 4 5 saat kapali tutun hic internetim yok diyin.
    Port unuzu degistirsinler.
    Portunuzda sikinti olabilir
    kapatmadan port değiştirmiyolar mi ?

Junior Member
    Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Malesef.
    Ariza kaydi birakmalisiniz.
    ISS firmaniza

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    eveeeeeeeeet dc cok güzel bir jr'den daha olduk zaten buglu jr bi de dc yiyoruz.

2 GUNDUR aynı sorun bende de var .surekli dc oluyor char

neden sürekli dc yiyiyoruz bir açıklama yapın artık 2 gündür sürekli dcccccccccccccccccccccccc

Senior Member Mexmet's Avatar
    Nickname
    Mexmet - MMexmet
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Brutality
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Aynı sorun bende de var bazen 5-6 saat sorun olmuyor bazen 5dk sonra bazen de 30dk sonra dc oluyorum. Son 2-3 gündür bu sorun olmaya başladı birçok kişide var galiba çünkü normalde sıra sayması gereken saatte dc olunca sıra saymadan girebiliyorum. Yetkililer kontrol edip cevap verirse sorun oyundan mı yoksa bizden mi kaynaklı çözüme kavuşturalım. Bazen çok can sıkıcı oluyor tam etkinliğin ortasında DC olmak. @Eryudes @Patheoz
    Adına anıt yapardım olsaydım budist !
    Ben kendimi senin çukurundan çekip çıkaran terapist !
    Sevgilerimiz eşit sanardım ben en has kominist !
    Aşka dair fikirlerim şimdi adolftan faşist !

Quote Originally Posted by Mexmet View Post
    Aynı sorun bende de var bazen 5-6 saat sorun olmuyor bazen 5dk sonra bazen de 30dk sonra dc oluyorum. Son 2-3 gündür bu sorun olmaya başladı birçok kişide var galiba çünkü normalde sıra sayması gereken saatte dc olunca sıra saymadan girebiliyorum. Yetkililer kontrol edip cevap verirse sorun oyundan mı yoksa bizden mi kaynaklı çözüme kavuşturalım. Bazen çok can sıkıcı oluyor tam etkinliğin ortasında DC olmak. @Eryudes @Patheoz
    yok boyle bır sey ya tam partye gırıyorum hop dc.bıda gırıyorum 3 dk sonra dc 2 3 gundur oyun mala bağladı.3 4 gun oyundan cıkmayan char sımdı oyunda duramıyor.pre bosu bosuna gecıyor. Hata oyunda buyuk ıhtımalle 3 gunluk premınum takviyesi yapılacak mı hayır.olan yıne bıze oluyor.

Member Wanna4Diee's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    aynı sorun bendede var 50 defa servis sağlayıcısıyla görüştüm kopma yok diyorlar. ts dende düsmüyorum sadece oyundan atıyor. sorun ne çözemedim hala. bazen 5-6 saat bişey olmuyor bazen 5 dk da bir sürekli atıyor. önce donuyor 3-5 saniye kadar sonra direk dc yazısı cıkmadan atıyor.

Quote Originally Posted by Wanna4Diee View Post
    aynı sorun bendede var 50 defa servis sağlayıcısıyla görüştüm kopma yok diyorlar. ts dende düsmüyorum sadece oyundan atıyor. sorun ne çözemedim hala. bazen 5-6 saat bişey olmuyor bazen 5 dk da bir sürekli atıyor. önce donuyor 3-5 saniye kadar sonra direk dc yazısı cıkmadan atıyor.
    aynı şeyi yaşıyoruz fiber internette hiç bir problem yok ama oyundan atıyor sürekli.ex kasamıyoruz.preminum boşa gidiyor.

Tags for this Thread