Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Junior Member

Exclamation Sürekli dc sorunu

23.11.2018 Tarihinden beri oyundan sürekli dc sorunu yaşıyorum evde 2 pc var 2 char war ikisininde presi var. fakat oyuna gırdıkten sonra 10dk 30dk sonra dc oluyor direk kapanıyor ? Son güncellemeden sonra bu sorun yaşamaya başladım ne yapmam lazım . 2 günde 50 kere dc yedim oyuna tekrar tekrar girmekten bıktım artık

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Sanırsam herkes dc yiyor senlik değil.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

[COLOR=#ffd700]GALATA[/COLOR][COLOR=#ff0000]SARAY[/COLOR]

Junior Member
    ama sürekli yiyorum ya tek pc olsa pc de sorun var dicem ama 2 pc dede aynı sorun var yanı bılmıyorum ama oyunda devamlı duran arkadaslarım var dc yemeyen

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    daha şimdi yaşadığım olay

ağa bu nedir? Oyuna girdim, pazarı kurdum pat dc yeter ya , aksam lag'ı sabah dc'si premiumlar ziyan ziyan.

Junior Member
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    daha şimdi yaşadığım olay

ağa bu nedir? Oyuna girdim, pazarı kurdum pat dc yeter ya , aksam lag'ı sabah dc'si premiumlar ziyan ziyan.
    ya bendeden cuma aksamından beri aynı pazar kuruyorum yarım saat sonra dc yazıyor bazen dırek kapanıyor

Senior Member
    Hangi internet firmasını kullanıyorsunuz? Geçen cumadan beri bende de benzer bi sorun var superonline kullanıyorum bende.

Senior Member BayerischeMotorenW's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Merhaba ,
    Dc Proglemi bende Yaşamistim Neler yaptigini sizlerle Paylaşmak isterim.
    İlk önce Yaptigim binanin Ankstre kutusundaki internet kablomu Degıstirdim (cat6) Cat 5 de kullanabilirsiniz.Ayrica kablolama yaparken Kesinlikle ek veya kablolarinizi guzel bir yerden gectigine emin olun.
    Buradan sonra Modemini Degistirdim reklam olmamasi adina Modem Markami belirtemeyecegim. Sadece Adsl +2 Vdsl Vo ip Destekleyen.
    Ondan sonra internet kablosundaki jak oksitlenme yapmiş olabilir. Onu yenisi ile degistirmelisiniz.
    Buraya kadar internet saglamligi konusunda bilgi verdim.internette Farkli bir proglem cikar ise kullandiginiz ISS ile gorusup Internet guncellemesi yaptirmanizdir.
    Bilgisayara gelcek olursak.
    Benim kendi tavsiyem Sizlere windows 7 pro lisans li kurunuz.
    Cünku ben win 10 ve win 8 i hic sevmedim.
    Windows 7 pro icin Bir kac ayar verecegim. Onlari yaparsaniz daha iyi olacaktir.
    Bilgisayar = özellikler = Gelişmiş sistem Ayarlari = başlangiç ve kurtarma = otomatik olarak yeniden baslat tiki varsa kaldiriniz.
    Gpedic.msc = Yönetim Sablonlari Ag
    Qos Paket Zamanlayici =Ayrilabilir bant genisligi sinirla cift tik etkin olup ayar 0 olmalidir.
    Denetim Masasi = Ag Ve paylaşim Merkezi yerel Ag Baglantisi =özellikler
    Realtek family kontroller =Yapilandir =
    Güc yonetimi= güc kazanci saglamak icin bilgisayar bu Aygiti kapatsin (tiki olmasin )
    Benim yaptigim cozum bundan ibarettir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by elessar1108 View Post
    hangi internet firmasını kullanıyorsunuz? Geçen cumadan beri bende de benzer bi sorun var superonline kullanıyorum bende.
    ben turk telekom ttnet kullaniyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by bayerischemotorenw View Post
    merhaba ,
    dc proglemi bende yaşamistim neler yaptigini sizlerle paylaşmak isterim.
    Ilk önce yaptigim binanin ankstre kutusundaki internet kablomu degıstirdim (cat6) cat 5 de kullanabilirsiniz.ayrica kablolama yaparken kesinlikle ek veya kablolarinizi guzel bir yerden gectigine emin olun.
    Buradan sonra modemini degistirdim reklam olmamasi adina modem markami belirtemeyecegim. Sadece adsl +2 vdsl vo ip destekleyen.
    Ondan sonra internet kablosundaki jak oksitlenme yapmiş olabilir. Onu yenisi ile degistirmelisiniz.
    Buraya kadar internet saglamligi konusunda bilgi verdim.internette farkli bir proglem cikar ise kullandiginiz iss ile gorusup internet guncellemesi yaptirmanizdir.
    Bilgisayara gelcek olursak.
    Benim kendi tavsiyem sizlere windows 7 pro lisans li kurunuz.
    Cünku ben win 10 ve win 8 i hic sevmedim.
    Windows 7 pro icin bir kac ayar verecegim. Onlari yaparsaniz daha iyi olacaktir.
    Bilgisayar = özellikler = gelişmiş sistem ayarlari = başlangiç ve kurtarma = otomatik olarak yeniden baslat tiki varsa kaldiriniz.
    Gpedic.msc = yönetim sablonlari ag
    qos paket zamanlayici =ayrilabilir bant genisligi sinirla cift tik etkin olup ayar 0 olmalidir.
    Denetim masasi = ag ve paylaşim merkezi yerel ag baglantisi =özellikler
    realtek family kontroller =yapilandir =
    güc yonetimi= güc kazanci saglamak icin bilgisayar bu aygiti kapatsin (tiki olmasin )
    benim yaptigim cozum bundan ibarettir.
    walla çogunu yaptim ama son pachten sonra cumadan beri boyle hani son pach ile mi bir sorun var ttnet aradim anlik kopmalar gozukuyor dedi onun icin ariza kaydi acti ama heniz bir gelisme yok

Senior Member BayerischeMotorenW's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    O zaman modeminizi 4 5 saat kapali tutun hic internetim yok diyin.
    Port unuzu degistirsinler.
    Portunuzda sikinti olabilir

Tags for this Thread