Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Draki İllegal

Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Draki İllegal

Merhaba,
    Youtube de gezer iken bir video ya denk geldim adam koxp ile tüm sunuculardan 4 karakterleri ile kutu alıyor ve bu işi 1.5 senedir yaptığını söylüyor?
    Last edited by IBlackWicked; 11-25-2018 at 01:08 PM.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu bilinen birşey hocam zaten senelerdir. Ayın son gününde Draki'de birden sıralamalar değişiyor. Hiç bir yönetici de kontrol etmiyor. Kimbilir onca zamanda ne kadar gb elde edildi bu şekilde.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam 5dk süre ne demek priest için. Geçen ay bu süreyi gördü bir kaç kişi. 9 Azagai'li krowazlı okçu adam bile bu süreyi yapamıyor. Gerçekten pis işler dönüyor.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Günaydin yenimi görüyorsunuz firtinadan önceki sessizlik bu daha neleri var gözükmiyen

Banned
    İşini yapacaksın bunlara müsaade etmeyeceksin engelleyeceksin tespit edip ceza vermek çözüm değil eğer oradan cahs satışları azaltan bir şey olsaydı anında engelleme gelirdi ama oyuncu mağdur olunca yıllarca bekle.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Draki'de kosperler engellenesiye kadar kapatılmalı.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Herkes her şeyi söyleyebilir. Ama bu karakterler tespit ediliyor ve kapatılyor, mutlaka aksini iddia edeceklerdir. Bu hep böyle olmuştur. Kalıcı bir çözüm üretilmesi konusunda size katılıyorum.

Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Herkes her şeyi söyleyebilir. Ama bu karakterler tespit ediliyor ve kapatılyor, mutlaka aksini iddia edeceklerdir. Bu hep böyle olmuştur. Kalıcı bir çözüm üretilmesi konusunda size katılıyorum.
    Adamın söylediği draki açıldığından beri böyle yaparak sıralamaya girdiği ve ek olarak böyle bir şey yazmış;

Gold Arrow: kardeşim ben gmlerin ne zamana aktif olduğundan tut hangi gmlerin ne zaman çalıştığına kadar bütün bilgilere sahibim o yüzden bir kere daha düşün

Banned
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Evet kapatılıyor ama çözüm değil kapanana kadar kazanıyorlar. Yeniden hesap açıp exp kasmak zaten çok basit banlamak çözüm değil.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bahsettiğiniz videoyu ben de gördüm ancak o hesaplar o videolardan çok süre önce kapatılmış. Muhtemelen sürekli banlandığı için de bu şekilde algı yaratan bir video çekiyor olabilir. Kullanıcının forum hesabına kadar kapattık, öyle ki cr'de oldukça fazla rapor yapan birisi de olduğunu ekleyeyim. Çoğu zaman görüyorsunuzdur cr'de şu kadar rapor yapıyorum neden beni banladınız diyenler var, her rapor yapan temiz diye bir şey yoktur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.