Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31

Thread: Draki İllegal

Banned
    Ne kadar çok etkinlik o kadar sorun gözünü sevdiğim Manes ikl açılışta gelmeyecek dediğiniz her şeyleri getirdiniz sorundan başka bir şey getirmedi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bahsettiğiniz videoyu ben de gördüm ancak o hesaplar o videolardan çok süre önce kapatılmış. Muhtemelen sürekli banlandığı için de bu şekilde algı yaratan bir video çekiyor olabilir. Kullanıcının forum hesabına kadar kapattık, öyle ki cr'de oldukça fazla rapor yapan birisi de olduğunu ekleyeyim. Çoğu zaman görüyorsunuzdur cr'de şu kadar rapor yapıyorum neden beni banladınız diyenler var, her rapor yapan temiz diye bir şey yoktur.
    Gördüğüne Sevindim Ama benim Zaten banlanmış hesaplarımı Forumda banlayarak Bana hiç bir zararın dokunmas Evet Çok rapor Gönderen biriyim 4Highhopeside Ben banlattım 1 aylık makrodan Sebebi makroya ayar olmuş olmam Önceden temiz bir şekilde Oyunuma bakan En ufak bir şey kullanmayan biriydim Gördümki Makroya yaptırım yok Herkes rahat rahat takılıyor dedim ben neden yapmıyım Size şunu söylemem gerekirki Makronun cezası Sınırsız ban olmadığı sürece Benim savaşım her gün katlanarak devam edecektir şimdi banlayabilirsin .

Senior Member NeedB's Avatar
    Video silindiği için hangi video olduğunu sadece tahmin ettim.
    55 lvl 5-6 mage 1 assas 1 pri ile 5 dk da felankor kesilmesi nasıl saçmalıksa bu da öyle. Cz 70+ yaparak büyük oranda çözüldü o sorun.
    Legal kasan magelere ciddi haksızlık var.
    Draki giriş 75+ 80+ 83+ gibi biyere çekilirse sorun büyük oranda çözülür gibi.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    xxxxxxxx
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    55 lvl 5-6 mage 1 assas 1 pri ile 5 dk da felankor kesilmesi nasıl saçmalıksa bu da öyle. Cz 70+ yaparak büyük oranda çözüldü o sorun.
    Kesinlikle katılıyorum en kötü 80 lvl olmasi lazım giriş sınırı.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Kesinlikle katılıyorum en kötü 80 lvl olmasi lazım giriş sınırı.
    Mantıklı bir öneri. lwl sınırı getirilebilir ama lwl sınırında dikkat edilmesi gereken konu şudur ornegin görevlerle alınabilecek lwl sınırı 75 lwlse bu giriş sınırı 76 olmalı bence koxper bir adam 75 lwl sınırına çok kolay bir şekilde ulaşabilir bu sınıra dikkat edilip bir lwl sınırına çekilmeli bence..

40 gb kastım videosunu izledim sağlam bir clickbait. Kimse 40gb'lik gelirini ifşa etmez. Ha bu karakterleri ifşa ettim başka hesaplarım var diyebilir.

Ama akıl var mantık var. 83 level full itemli charların yapabilecekleri maksimum süreler az çok belli. 6.59 altına düşmek neredeyse imkansız. 60 70 75 level charların legal şekilde son 5 bossu kesme zamanı 5-10 dakika arası. 8 9 dakika içerisinde sıralamaya giren bu charların kabak gibi belli olduğunu, gmlerin buna göz açtırmadığını düşünüyorum. 62 hadi 70 level diyeyim 8 dakikada legal şekilde bu mobları kesmesi imkansız, itemli olsa bile.

Level sınırı koymak ise saçma olabilir. Çünkü draki iyi exp veren bir aktivite. Görevler ile filan baya exp kasılıyor. Level sınırı gelirse exp kasmak isteyen userler etkilenir.

Junior Member
    Konuyu hortlatmış olucam fakat videodan geliyorum :d adam tam bir çöplük degilmi Anlattıklarına kendisi bile inanmıyor burda bir sürü kişi cıldırmış bile Drakide düzenlemeye gidilmeli bu konuda bende hemfikirim arkadaslar bu adamlar bizim hakkımızı yiyor üşenmeyin ss alın. Cheat reporta atın bu arada 40 gb kassa sizce paylasırmı arkadaslar düşünsenize bu adamlar bu işi para icin yapıyor sizce kendi ayaklarına sıkarlarmı muhtelemen sürekli banlandıgı icin video cekip ortalıgı karıştırıyor ve daha cok k0xpera ümit veriyor bence draki ödüllerinin trade edilemez hale gelmesi lazım Tıpkı utc gibi bu şekilde k0xperlar vazgecer
    Bu adamın gercekten 40 gb 40 gb kastıgına inanmıyorum fakat kasabilecek bordobereli k*0xperlar oldugunu da hepimiz biliyoruz. Bence drakide düzenlemeye gidilmeli haluk abi bi el at konuya

Senior Member kutukutu12's Avatar
    Nickname
    SirSharLaTaNN
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Destan güncel foto 1. kim belli değil.

2. ve 5. arkadaşları tanıyorum 4500 ap +11 ruahueli db priestler. Onların ötesine nasıl geçiyor itemsiz olarak 1. arkadaş anlam veremiyorum ?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Drakiye herkes girebilir tabi düzenlemelerle şunlar sağlanırsa;

1) ilk 100 e değil ilk 10 a kutu verilirse.
    2) ilk 10 kişi herkes tarafından görülürse şu anki ilk 5 gibi
    3) Drakiye herkes girsin ama sadece 80+ karakterlerin ilk 10 sıralaması kabul edilsin (örnek: 78 lvlsin en kısa süreyi yaptın ancak kutu alamayacaksın)

Bunlar sağlanırsa hem herkes yararlanmış olur hem charına emek verip 80+ yapanlar ödüllendirilmiş olur hem de illegallerin önüne geçilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    Destan güncel foto 1. kim belli değil.

2. ve 5. arkadaşları tanıyorum 4500 ap +11 ruahueli db priestler. Onların ötesine nasıl geçiyor itemsiz olarak 1. arkadaş anlam veremiyorum ?
    Bu durumu bizler de çok yaşıyoruz serverda tüm mageler birbirini tanıyor ama bir anda bakıyoruz hiç görmediğimiz bir mage birden sıralamaya giriyor direk reort ediyoruz banlanıyor tabi kendini uyanık zanneden bu andavallar geçen ay serverda bilinen clanların tag ı ile char açmıştı ama bilmedikleri biz aptal değiliz o serverda oynayan her magenın nıckini konuşmasak da biliyoruz o charı lüferde moradonda eslandda ft de jr de bir şekilde bi çok defa görüyoruz kendileri de gelincik tarlasındaki papatya gibi şak diye seçiliyor onlar açmaya devam etsin biz banlatmaya devam.

Bu ay 2000 tllik char olduğunu iddia eden arkadaş da dahil 6-7 kişi banlatıldı ama ne yazk ki ilk 5 ten sonrasını göremiyoruz.

2 ay önce serverda hiç görmediğim bir mage 2. sırayı aldı kim diye merak ettim ama göremedim bu olaydan 3 gün sonra folk inn yanında şahsı gördüm infosuna baktığımda 67 lvldi elinde +8 maul üstünde ezik görevde verilen şu armorlardan vardı Allah belalarını versin.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast