Results 1 to 4 of 4
    Member UpsyDaisy's Avatar
    Nickname
    UpsyDaisy
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    TogetherAgain
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Exclamation Son patchden sonra ortaya çıkan buglar.

1-) Son 1 aydır ilginç bir şekilde vip key hatası almaya başladım. Geçen gün UTC etkinliğinde vip key buga girdi. Vip keye item koyabiliyordum fakat geri çantama alamıyordum.

2-) Bdw'ye giren arkadaşlarım var. Nedensiz bir şekilde Bdw'nin ortasında bir anda oyundan atıyor. Yeniyor ya da yeniliyor olmanızın önemi yok. AFK kalınca belli bi süre sonra oyunda atardı fakat şimdi pk esnasında bile bi anda oyundan atar oldu.

3-) Ronark Land'de bulunan Cruel, Havoc, Hellfire, Enigma slotlarının yanında bulunan Medichmash, Nigmash ve Keremash yaratıklarına bir kere skill attığınız anda sizi RONARK LAND haritasında nereye giderseniz gidin kovalamaya başladı. Bu çok ilginç. PK esnasında arkanızda sürekli gezen bi mob düşünün. Fazla agresif moblar kontrol edilmeli.

4-) 2-3 gece önce Chaos Stone yani oyun diliyle Ronark Land haritasındaki Boss agacının içinden düşen boss kendi kendine bowldan kaçmaya başladı. Biz sammayı kovaladık %40 falan canı gitti fakat Karus base'e doğru durmadan koştu ve kayboldu.

5-) CTRL tusuna bastığınızda bi anda sizi oyundan atabiliyor. CTRL tusuna basıp çantanızdaki herhangi bir ürünü yer değiştirmeniz mümkün değil. Bir çok oyuncu CTRL tusunu mikrofon bas-konus için ayarlar. Bu çok büyük bir problem. Oyunda bize çok sıkıntıya sokuyor. Her seferinde Flash basmak zorunda kalıyoruz ya da party'nin düzeni bozuluyor. Gerek Pk gerekse Farm için zararlı bir durum. Acilen el atılması gerekiyor.

6-) Bu da son 1-2 haftadır denk geldiğim bir problem. Bir arkadaşıma trade attım. Trade kabul ettiği saniyede sanki karakter bir adım öne gitmiş gibi ekranda bi gel git oldu ve çanta buga girdi. Arkadaşım relog atmak zorunda kaldı. 2-3 kere yaşadım bunu da nedensiz bilmiyorum.

7-) Yine trade ile ilgili bir problem. Arkadaşıma trade attığımda kabul ediyor fakat tam o sırada başkasının nicki kabul oluyor ve yakınındaki birisine trade atılmış oluyor. Hırsızlık ve dolandırıcılık için kullanılabilecek bir açık. Nasıl oluyor henüz çözebilmiş değilim.

8-) En önemli konu diyebilirim. MAGIC HAMMER. Attack yaparken ya da hareket ederken magic hammer basmayı denediğiniz zaman üstünüzden magic hammer eksiliyor fakat eşyalar tamir olmuyor. Bu bize büyük sıkıntı yaşatıyor. Ayda belki 250 tane magic hammer çöpe gidiyor.

Umarım problemleri anlamışsınızdır. Uygun bir dilde anlatmaya çalıştım ve en kısa sürede güncel bir kullanıcı olarak fixlenmesini talep ediyorum. Herkese iyi forumlar, iyi oyunlar.
    UpsyDaisy

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Patrick Görevi'de Bug'a Girdi.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    5-6 ve 8den ben de muzdaripim. Özellikle Ctrl basınca oyunun kapanması can sıkıcı. Günde 3 sefer girilen drakide bazen boşluğuma geliyor ve oyundan atıyor. Görevlerden gelecek olan 10m exp draki badge ve yaratıklardan gelecek olan exp ve droptan mahrum kalıyorum.

Jr öncesi pot mana satarken trade yüzünden çok defa relog atıp jr kaçırdım

Hammer konusu da anladığım kadarıyla potla aynı anda basınca bug oluyor. MH basmadan önceki 3-4 saniyede pot basmamaya dikkat ediyorum.

Member UpsyDaisy's Avatar
    Nickname
    UpsyDaisy
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    TogetherAgain
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Umarım bu hatalar son patch çalışması yapıldığında düzelmiş olur. maduruyetimiz ortadan kaldırılır.
    UpsyDaisy

Tags for this Thread