Results 1 to 3 of 3

Ne siteye, nede oyuna giriş yapamıyorum.

Ne siteye, nede oyuna giriş yapamıyorum. Yeni sıfırdan üyelik açtım e doğal olarak np yok ticket da atamıyorum. Sorunu buradan çözmeye çalışıyorum. 6 yada 7 aydır oyunu oynamıyordum. şimdi geri oynamak istiyorum. ama hiç bir hesabım ne oyuna nede siteye giriş yapamıyorum. emailler aktif id ve otomatik şifre gönderimin de bulunuyor ama ne site nede oyun kabul etmiyor. Acaba sorunumu nasıl çözeceğim. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SorunuCozNttGame View Post
    Ne siteye, nede oyuna giriş yapamıyorum. Yeni sıfırdan üyelik açtım e doğal olarak np yok ticket da atamıyorum. Sorunu buradan çözmeye çalışıyorum. 6 yada 7 aydır oyunu oynamıyordum. şimdi geri oynamak istiyorum. ama hiç bir hesabım ne oyuna nede siteye giriş yapamıyorum. emailler aktif id ve otomatik şifre gönderimin de bulunuyor ama ne site nede oyun kabul etmiyor. Acaba sorunumu nasıl çözeceğim. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...-Hakk%C4%B1nda

Bı konuya bir göz at.

Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Yardımın için teşekkürler ama sorun da orada ne oyuna nede siteye giremiyorum. halen hata devam ediyor ne oyuna nede forum portal dedikleri yere giremiyorum.