Results 1 to 10 of 10

Thread: Saçmalık!!

Junior Member

Saçmalık!!

Hiç bir illegal bir durum olmamasına rağmen ban yiyorum ve açıklamada başkasından şüphelenmişler oradan beni bulmuşlar ben ne yaptım ! illegal bir şeymi kullandım alt tarafı ya trade atmışımdır yada party girmişimdir . ben niye ban yiyorum arkadaşım ! girin hesabımı inceleyin karakterime tekrardan başladım başlıyalı 3 4 gün oluyor 3 4 günde ne yapabilirim ya . cidden harcattığınız para ve geçen zamanıma acıyorum !

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Ban yiyenler bi kismi kullanmaktan degil pc sinde kurulu herhangi hi programdan da yiyebiliyor. Bilet atman gerekiyo inceliyolar yoksa aciyilar. Gelen gm arkadasta bilet atman konusunda yonlendirecek seni.

Junior Member
    bilet attım gelen cevap şüpheli birinden bana ulaşmışlar . apple bilgisayar kullanıyorım windows kurdum ve sadece bu oyun var başja hiç birsey yok

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Şimdi şöyle , yanındaki o şüpheli hileyle kastığı item para vs leri sana tradeden verdiyse banlanırsın ki banlanman lazım. He bunlar yoksa at biletini zaten açarlar

Senior Member
    KOPSLA KASILANLARI SANA AKTARDILARSA VEYA AKTARDIYSAN OLABILIR mit gibi oldu ntt game

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bı akıllı sizsiniz zaten. 2. Charla koxp açıp para kasayım sonra asıl chara aktarayım. Banlanırsam konu açar hakkımı ararım

Junior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Bı akıllı sizsiniz zaten. 2. Charla koxp açıp para kasayım sonra asıl chara aktarayım. Banlanırsam konu açar hakkımı ararım
    1. suçlama yapmadan önce iyi oku !! hesaba gırıp bakabılırler ne var hesapta ? okadar koxpla para kasıp neler yapmısım .!.!

...
    3 4 gunluk oyun maceramda tanıştığım bir cocuktan pazara kendı esyalarımı bırakırken bırakmam ıcın esya vermıstı sonrasında ban yedım zaten ben nereden bılebılırım onun koxpla kastıgını yada kasmadıgını burada benım sucum gene nedır ? suna bakabılırler aynı ıp den 2 hesabım var 1 ı warrıor 1 prıest warrıorda elle kasıp yaptıgım seylerı sonrasında prıeste aktardım okadar ahım sahım ıtemde degıl 3 tane +7 shell 1 tane iron impact +7 ( 400 chas alıp onunla yaptım onlarıda )..... hesabı ıncelesınler ama adam akıllı ıncelesınler tanımadıgım adamlarındamı tradesını kabul etmıcez kım koxp yapıyorsa sureklı bır hesapla trade ıcındese onu banlasınlar ılk defa trade yapan kısıyı nıye banlıyorsunuz .....

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Diesian View Post
    1. suçlama yapmadan önce iyi oku !! hesaba gırıp bakabılırler ne var hesapta ? okadar koxpla para kasıp neler yapmısım .!.!

...
    3 4 gunluk oyun maceramda tanıştığım bir cocuktan pazara kendı esyalarımı bırakırken bırakmam ıcın esya vermıstı sonrasında ban yedım zaten ben nereden bılebılırım onun koxpla kastıgını yada kasmadıgını burada benım sucum gene nedır ? suna bakabılırler aynı ıp den 2 hesabım var 1 ı warrıor 1 prıest warrıorda elle kasıp yaptıgım seylerı sonrasında prıeste aktardım okadar ahım sahım ıtemde degıl 3 tane +7 shell 1 tane iron impact +7 ( 400 chas alıp onunla yaptım onlarıda )..... hesabı ıncelesınler ama adam akıllı ıncelesınler tanımadıgım adamlarındamı tradesını kabul etmıcez kım koxp yapıyorsa sureklı bır hesapla trade ıcındese onu banlasınlar ılk defa trade yapan kısıyı nıye banlıyorsunuz .....
    4 gün oldu oyuna başlayalı, ve biriyle öyle tanışıp kaynaştın ki bu oyunda sana itemini verdi pazara koy diye. Hmm

Junior Member
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    4 gün oldu oyuna başlayalı, ve biriyle öyle tanışıp kaynaştın ki bu oyunda sana itemini verdi pazara koy diye. Hmm
    evet abi adam görevlerıme cok buyuk yardım ettı bende ona yardımcı oldum aramızda guzel bır samımıyet olustu. adamda warrıordu elle kasıyordu bende elle kasıyordum.ben dıyorumkı ıncelesınler ama dogru durust ıncelesınler su sebepten dolayı desınler . ticket a gelen cevabın bır acıklaması yok .

Registered Users
    Selam,

Aldığın cezayla ilgili hesabını inceleyip, buna göre sonucu bildirecek olan departman müşteri hizmetleridir. Aynı şekilde itirazlarını da yine ticket üzerinden o departmana yapman gerekir. Forumda hesap desteği verilmiyor.

Not: Daha öncesinde zaten bir konu açmış olduğunu görüyorum, bu konu yoruma kapatıldı.