Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Pus indirimleri / BlackFriday!

Uzun süredir oyundan uzağım. Yeni bir server gelmesini bekliyordum başlamak için fakat canıma tak etti çok özledim manes/destan sunucularından birinde başlamayı düşünüyordum dedimki şu blackfriday gelsin Her oyunda bi indirimler birşeyler oluyor KO'dada pus indirimi başlar.. Fakat henüz öyle birşey göremedim.Dolar kuru karşısında Lira'mızın değeri zaten ortadayken, yapın şu pus indirimlerini de milletin yüzü gülsün.Başlamak geri dönmek isteyen geri dönsün. Elim satın al tuşunda, karakterim 1 level maradon town'da bekliyor çok ciddiyim.

Pus indirimi (düzgün bir şekilde) başlarsa eğer, O saniye Start vereceğim. Eminim benim gibi birçok kişi vardır.

Bu konuda birşeyler söylerseniz ona göre hareket edelim yönetici arkadaşlar..

Herkes'e selam olsun.

Senior Member
    black friday sale aslında yapılması lazım haftada 1 sonuçta yada belirli haftalar

Junior Member
    O kadarı da fazla olabilir fakat, Senede 2 veyahut 3 kere böyle bir güzellik yapılması bence yerinde ve yeterli olur. Örneğin Blackfriday,Ramazan,Kurban bayramı gibi zamanlarda mesela.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Yeni sunucu planı bulunmamaktadır ve black friday indirimi gelmeyeceğini 1-2 gün önce yazmıştım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    yaw gidin paranızı gezmelerde tozmalarda eğlencede harcayın .

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Oyun içi satışlarda indirim yapmayan tek oyun Knight Online sanırım. Diğer mmorpglerde özel günlerde sürekli indirim var koda yılda 1 kere anca yapıyorlar. Bence oyunu terk etmeyen sahiplenen Türk oyunculara arada bir kıyak yapıp indirim gelmesi gerekiyor bu oyun kapanmadan hala oynanıyorsa bunu Türk oyunculara borçlular MGAME duy sesimizi.

Junior Member
    Kesinlikle öyle yani ne diye yapılmıyor ki anlamıyorum bu playlerler zaten herşeyini vermiş bu oyuna, Bi alışveriş bayramını da es geçmemek bu kadar mı zor

Junior Member
    Nickname
    JudgeOfTheKnighT
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    SONSANCAK
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    yeni sw gelecekmi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by M3SS3NG3R View Post
    yeni sw gelecekmi
    Aynı konu içinde yazıyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread